Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 30 lat panna mysle o przyjacielu do lozka poradzcie

Polecane posty

Gość gość

mam pewnego znajomego zwiazku z tego nie bedzie od wielu lat jestem sama seksu nie mialam juz z 6 lat\codziennie sie masturbuje ale to juz mi nie wystarczy, nie wiem czy jestem w takim wieku czy co ale wciaz czuje ochote na seks, watpie zebym nagle kogos na stale poznala, skoro tyle lat nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ochota raczej jeszcze ci długo nie przejdzie - po 30 u kobiet zaczyna się największy apetyt na seks. Raczej znajdź sobie kogoś na stałe - tylko na bzykanie to możesz nawet na tym forum poznać kogoś. Tylko czy warto tracić czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
a topik zalozyl jakis smarkacz, ktoremu bardzo nudzi sie w jego dziecinnym pokoju. Wspominka o onanizowaniu sie to zwykla projekcja i juz wiemy, ze chlopczyk ten nie siedzi bezczynnie w pokoju tylko mega-masturbuje sie ogladajac erotyczne filmiki w internecie co rozladowuje dreczacy go niepokoj wywolany przez burze hormonow a objawiajacy sie okropnym tradzikiem na jego niedojrzalej buzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam sobie znalezc kogos na stale? w moim wieku to ciezko;/ specjalnie piekna tez nie jestem, wlascicwie nie ma gdzie go poznac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ta wariatka, jak widze ten temat to rzygam... ile jeszcze razy będziesz pisac po forach jak cię ci\\\\\pa swędzi, obrzydliwa prostaczko? 30lat a psychika 13 latki.... Ja jestem w twoim wieku, tez panna i nigdy by mi nawet nie przyszlo do glowy zeby szukac sobie ruc\hacza do wyra bo tak mnie tylek swędzi. Zastanawiam sie co trzeba miec w glowie... jaki ty masz poziom? 30 lat a glupia jak but. jedyny cel zycia to ru\chanie, zamiast poczytac jakas ksiazke, rozwijac sie jakos, poszukac męża, to taka szmata ze swiedzącą ci\\\ipą jęczy za ku\tasem jak po\y*****, szkoda że taka debilka nie wie jakie są niebezpieczenstwa seksu z byle kim (choroby weneryczne, ciąza), swedząca ci\\pa przyslania myslenie, masakra. A potem przez takie tematy na każdą samotną 30latkę patrzą jak na dzi\\wkę, ktorej nikt nie chcial bo sie puszczala z kim popadnie. Albo na desperatkę ktora sie nadaje tylko do wyra, a nie do malzenstwa. i nie zakladaj juz tych temato chamko ze wsi bo rzygggaaammm. Znajdź sobie ru\chacza niech cie zarazi kłykcinami i zdechnij na raka szyjki macicy BEDZIE SPOKOJ SZMATO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:12 ale sie napisałaś, kultury nie masz za grosz, PiSem mi zajechało i panią Pawłowicz, Ty o chyba. Nie wiesz co tu robisz...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze to bardzo dobry pomysl, jesli tylko jestes pewna, ze sie nie zakochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę oddać jednego bo mam 32 lata i dwóch kochanków do łóżka, jeden 5 lat młodszy, drugi rówieśnik i mam ich już dość, bo na każdym spotkaniu kochamy się po 10 razy, w każdej pozycji mnie posuwają ostro, jestem potem zmęczona i obolała. Oczywiście jeden o drugim nic nie wie, bo wtedy zabawa by się skończyła. No ale jestem panną, nie-mężatką więc nikogo nie zdradzam i mogę sobie szaleć, nikomu nie przysięgałam czyż nie? Niestety ci goście są bardzo wybredni jeśli chodzi o urodę, a ja jestem dość atrakcyjna więc nie wiem czy byś się im spodobała. Z chęcią bym Ci jednego odstąpiła, naprawdę, bo tak mnie rżną że czasem mam aż tego dość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak ginekolog zaglada w moje dziurki z przodu to widzi moje migdaly w gardle, jak rozchyle nogi to przeciag taki okropny ze w glowie szumi jak w komnatach starego zamku, jestem jedna wielka czarna dziura ktora pochlania bez sladu wszystkie chetne na mnie penisy na osiedlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj na czatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×