Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laura34

Dlaczego brzydkie kobiety mają przystojnych mężczyzn ?

Polecane posty

Gość gość
ość 05.06.2014 Niestety ale w większości przypadków nie ma w tym żadnej głębi ani miłości. Faceci którzy lecą na pasztety po prostu sa c*****i, sa niemescy, nie rozwinęła się u nich męskość, w szkole zapewne byli niedolegami, nie potrafili grac w pilke , byli kiepscy w męskich dyscyplinach. Nie integrowali się z innymi. Takie cieniasy mimo ze rzystojni zawsze maja brzydkie kobiety. Bo się boja, ida do tych które na pewno nie dadzą kosza. Wybierają najłatwiejsze , swietoszkowate, i takie ktore odstrasza konkurenta. Kolego pokaż mi ktora "świetoszkowata" jest łatwiesza od tej z dyskoteki?Chyba cos ci sie pomylilo.Albo żyjesz w równoległym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tak samo łatwa jak te z dyskoteki, zwłaszcza jak wyczai przystojniaka. Tylko d**y nie daje od razu i facetowi się wydaje wyjatkowa. Bo co to za problem poderwać takiego paszczura ? Wystarczy się trochę zakrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurawy gumofilc bożenki
Pewnie byli nieśmiałymi frustratami dlatego lecieli na wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, piękne, piękne złość waszej urodzie jeszcze zaszkodzi, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje priorytetów.Zbajeruj 5 brzydkich i 5 lachonów.Ciekawe jaka różnica. Ps.nie mowie o desperatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie dlatego ze oni moga miec spokojne sumienie, ze ta brzydka nie zdradzi, poza tym czesto tez czyms sie interesuje, ma ciekawsze wnetrze tylko tak z drugiej strony nie chcialabym byc na miejscu tej brzydkiej kobiety u boku przystojnego faceta, to byloby ponizajace byc w zwiazku z kims kto nie czuje do mnie pozadania i jest tylko dla wygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje powyżęj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy faceci maja cos z deklem, tak jak kobiety które przyciągają chamow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to czy kobieta jest interesująca składa się wiele czynników. To że brzydsza nie zdradzi i takie tam to bardzo prymitywne podejście. Co za ofiara bierze brzydszą po to aby była wierna. Nie tylko o urodę chodzi. Jeśli jest uczucie to ona jest najpiękniejsza dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możę są po prostu dobre w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pasztet może być dobry w lozku.? Przecież na sam widok takiej dostaje się skurczu w miednicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestem ładna, zadbana, ale też i mądra.. Dlaczego trafiam na samych pajacy? Przys Ja też, dlatego się zaniedbałam, chodzę bez makijażu i w oversizach, nie chcę żeby debile mnie zuwazali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne nie potrzebują makijażu, więc z ciebie taka ładna, jak z koziej d**y trąba :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie jestem ładna tluku, gdybym nie była nie mogłabym sobie pozwolic na chodzenie bez makijażu bo wyglądałabym jak zombie czyli jak większość z was, a faceci i tak się garną ale już nie tak nachalnie jak do zrobionej extra laski, takiej to nie mogą popuścić bo ego im nie pozwala, w oversizach nie widza mojej figury myślą że jestem grubsza mniej zgrabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż swoją fotę szczurze pewnie dzień bez kilograma tapety jest dniem straconym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa jasne, kolejne jeczenie że faceci garną się do tych tapeciar hahaha spójrz w lustro, bo te tłumaczenia żałosne się robią, wystarczy spojrzeć na pary na ulicy; te kobiety są normalne, ale nie piękność na kafe narzeka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten twój styl jest ohydny i niekobiecy i dlatego nie są zainteresowani, to nie przez to że nie widać figury, idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka dobrze że się podpisałaś. Dokładnie, mój nowy styl jest ohydny i niekobiecy i o to chodzi, a nie że jestem brzydka jak sugerowałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś ci się pomyliło, ja nie narzekam na brak powodzenia, ale własnie na nachalność i przedmiotowe traktowanie, prędzej odpuszczą takiej zaniedbanej niz zrobionej bo musi sobie udowodnić że go stac na taką, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiadomo że w extra ciuchach makijazu i fryzurze każda wygląda lepiej i ta ładna i ta brzydka, w przeciwnym razie nie miałoby to sensu, brzydka robi sie przeciętne po tuningu, przecietna ładna, a ładna jest jeszcze ładniejsza ale komu ja to tlumaczę, podpis mówi sam za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem , więc nie mnie podpisać się idiotka, myśli że mi pocisnie, a ci faceci chcą cie tylko przeleciec, i to nie jest chęć udowodnienia sobie czegoś TYLKO ZWYKŁA CHUC, za dużo myślisz i ci to nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem , więc nie mogę* podpisać się idiotka, myśli że mi pocisnie, a ci faceci chcą cie tylko przeleciec, i to nie jest chęć udowodnienia sobie czegoś TYLKO ZWYKŁA CHUC, za dużo myślisz i ci to nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo myślisz i ci to nie wychodzi s********j szowinisto, naucz się najpierw składać literki a myślenie zostaw innym, to że jesteś facetem nie oznacza że masz sprawniejsze szare komórki, testosteron szaleje, gdybyś się przez niego przebił to bys zauwazył ze w zasadzie mówimy o tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mówimy o tym samym, przelecenie panny nie ma nic wspólnego z dowartościowaniem się lub udowodnieniem sobie czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma owszem bardzo dużo, nikt się nie dowartościuje brzydka panienką bo ani kootas nie bryknie ani znajomi nie będą zazrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza 35
No nie wiem czy każdej ładnie w makijażu i ładnym ciuchu ,brak poruszania się ,brak tego czegoś oraz higieny osobistej a o sprawach intymnych to już nie wspomnę ..po cichu i po ciemku,to ja się pytam dlaczego ?dlaczego tak jest? nie zgadzam się z komentarzami przynajmniej połowy osób ,które się wypowiedziały na ten temat :-)oczywiście bez urazy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden z tych kretynów nie chcial się spotkac kameralnie tylko od razu zaangażował znajomych więc mówi to samo za siebie, więc porazka (odmowa) też była z udziałem swiadków publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie myśl idiotko, my jesteśmy prości i po prostu lubimy ruch/ac ładne, ale dorabiaj sobie ideologię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladne dziewczyny sa tylko do ogladania, te sredniej urody sa na cale zycie. ja mam dziewczyne wesola, usmiechnieta, towarzyska, sredniej urody a mimo to chlopy za nia lataja mimo to jest mi wierna. nie o wyglad chodzi. a te puste wymalowane lale to kijem nie tykac chyba ze tylko pobzykac pare razy i zostawic bo tylko wygladem swieca. ja bym takiej w zyciu nie chcial bo by spotkala ladnego karoryfera i tyle bym ja widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy brzydszy od przystojnego chce sobie udowodnić że jednak jest tym samcem alfa ;) nie kwestionuje roochania ale jedno wynika z drugiego, burak jak bzyknie ładną (co za oksymoron) od razu czuje sie lepszy, to tak jak dziewczyny, te brzydsze odstawione robią sobie foty z ładniejszymi koleżankami które akurat nie mają na sobie tapetki i próbują udowodnić tym samym, ze tamte wcale nie sa takie ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×