Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laura34

Dlaczego brzydkie kobiety mają przystojnych mężczyzn ?

Polecane posty

Gość gość
Ponieważ to co dla was, durnie, jest brzydkie dla innych może być piękne. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest, bo ja jestem brzydka ( sama tak twierdzę ), a mam męża CIACHO :) Towarek na cały bazarek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie kobiety wiedzą jak podrywać (uprzejmością, wrażliwością, empatią, zaangażowaniem) i mogą poderwać nieśmiałego przystojniaka. Ładne kobiety nie umieją podrywać (uważają, że to facet ma się starać) i nieśmiały przystojniak jest poza ich zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera serio mają? to jeszcze jest nadzieja dla mnie, jestem raczej brzydka a marzy mi się przystojniak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo brzydkie robią wszystko co im kaze facet bo boja sie ze odejdzie.Brzydka można pomiatać,pogardzać,poniżać,wyzywac a ona nic. Sama mam koleżankę gruba,niezbyt ładna nauczycielka a on przystojny,wykształcony i co z tego.Traktuje ja jak ścierkę,pieniędzy wcale nie daje ,ona utrzymuje siebie i dom i dzieci,zdradza ja i co z takiej męża.Dobrze,ze ma rodziców która jej pomagają. Tak zazwyczaj jest.Brzydkie biorą takie chamy albo nieudacznicy i wtedy kobieta ich utrzymuje (kobieta pracuje a on wydaje na inne). Żal mi brzydkich kobiet,ze wierzą w to,ze facet się w nich zakochał.One sa tylko przynies,wynieść,pozamiataj i zrób Loda. Koło atrakcyjnej trzeba latać a brzydka zrobi wszystko na pstryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie wybiera kobiety . To kobieta wybiera faceta . Tak jest u ludzi i tak jest u zwierząt . Wiec pytanie jest zle ułożone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość nie wybiera. A patologię sobie darujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo uroda nie jest tak ważna jak porządność dla mężczyzny myślących o głębszej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak było juz dawno znalazł bym sobie partnerkę a tym czasem widzę ze moi niscy, grubi, z ulaną gębą kumple bujają się z ekstra laskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dowodzi, że taki facet ma kompleksy na swoim punkcie. Nie ma świadomości tego, że jest przystojny i każda na niego poleci, uważa się za brzydkiego i dlatego bierze sobie brzydką kobietę. Boi się tych ładnych, bo uważa że nie jest ich wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×