Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ad32

Porody w Wejherowie 2014

Polecane posty

Gość boschka
Mam pytanie odnosnie ktg.czy mozna pojechac tam z marszu czy trzeba sie umowic? Od ktorej strony sie wchodzi? I z innej beczki: czy porodowka jest teraz mocno oblegana ile dni po terminie przyjmuja na oddzial? Ja narazie jestem 7 dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tatusiem podczas cc? Siedzi pod drzwiami czy może być na sali operacyjnej? Wiem też że czasem może czekać na dziecko w kąciku noworodka tam gdzie dziecko mierzą i warzą...jak to jest rozwiązane w Weju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuś nie ma szans aby wejść na salę podczas cc, czeka na korytarzu albo w pokoju na polożnictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście w tym wykupionym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie panie. Ja rodziłam w Wejherowie w lutym 2014. Powiem szczerze, że jestem zadowolona. Miałam wywolywany poród przez dwa dni na koniec oxytocyna została podana i ruszyliśmy z porodem. Przez 6 godzin szyjka nie rozszerzyła ani o centymetr. Lekarz zaglądał do mnie co chwilę i pytał jak się czuje. Położne były miłe (bynajmniej pierwsza zmiana). Drugie panie nie były wyrozumiałe, ale tragedii nie było. Koniec końców zdecydowano o cc. Bali się o mnie i dziecko. Ja polecam tą porodówkę. Tylko jedzenie niech mąż, albo partner przywiezie bo porażka. Opieka po porodzie nad dzieckiem dobra. Pielęgniarki pomagają. Pokazują jak przykładać do piersi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, proszę o informację gdzie w wejherowie lub okolicy jest okulista który przyjmuje noworodki. Dostałam zlecenie przy wyjściu ze szpitala aby w 4 tygodniu życia udać się z dzieckiem do dr Dziekańskiej, ale kiedy tam zadzwoniłam okazało się, ze ona nie przyjmuje noworodków. Może któraś z Was miała podobny problem. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zycze nikomu takiego porodu jaki mialam. Po prostu widac ze mialam pecha. Trafilam na nocna zmiane gdzie wszyscy chcieli spac a nie odbierac porod. Do pani obok co rodzila sama bez meza polozna powiedziala-Przestan sie drzec, zamknij morde. Do mnie polozna tez byla nie mila. Zaluje ze nie mialam dyktafonu wlaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okulista na nfz najlbizszy w Gdyni Nzoz OKO, szybkie terminy także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodakow
ja rodziłam w Wejherowie w 2010 roku i opieka była fantastyczna , położna wręcz jak anioł stróż pilnowała mnie nawet w toalecie tuż po urodzeniu. Pokoje płatne są ok, jedzenie jak to szpitalne nie można zbyt wiele wymagać. Polecam poród rodzinny z partnerem wówczas personel jest łagodniejszy w każdym szpitalu. ..Obecnie czekam na poród kolejnego dziecka i również śmigam do tego szpitala. pozdrawiam dzielne mamuśki trzymajcie się kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomocy :( mam skierowanie na cc ze wzgledow okulistycznych i stan pooperacyjny obu oczu i bylam juz na wizycie u ordynatora ktory zakwalifikowal mnie na cc. Problem w tym, ze kazal mi przyjechac do szpitala dopiero jak zaczna sie skurcze... czy to normalne? Czytam wszedzie, ze cc planowane wykonywane sa w konkretnych terminach. Siedze jak na szpilkach bo jestem w polowie 38 tygodnia czop sluzowy odszedl mam skurcze przepowiadajace i ostre rwanie w pachwinach, boje sie ze nie dojade do szpitala na czas :( i zamiast cc urodze naturalnie i strace wzrok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedź kobitko do szpitala skoro masz już skurcze, a zgłoszenie sie na cc w konkretnym terminie to może jak sie jest po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny! ja również rodziłam w Wejherowie. niestety przez cesarskie cięcie, ale nie zmienia to faktu, że z całą pewnością mogę polecić ten szpital. od mojego przyjęcia na SOR do porodu minęło 5h, w międzyczasie odwiedziłam również oddział patologii (ładny, chyba całkiem niedawno wyremontowany, a panie, które się mną zajmowały bardzo miłe i pomocne). w moim przypadku decyzja o cięciu zapadła błyskawicznie i w takim samym tempie zostałam przygotowana i przewieziona na salę. ekipa, która mnie operowała bardzo profesjonalna, ale jednak sympatyczna - cały czas starali się obniżyć poziom stresu, zwłaszcza po tym, jak Maleństwo dostało tylko 5 pkt i musiało zostać przeniesione na oddział noworodkowy. córka została tam na kilka dni, podczas których ja leżałam na poporodówce i przychodziłam do niej na karmienie. podczas całego naszego pobytu przewinęło się kilka zmian położnych na obu oddziałach i na żadną nie powiem złego słowa - szczególnie pozdrawiam panie z neonatologii. jedzenie wiadomo - szpitalne, więc warto zaopatrzyć się w coś swojego (lekkostrawnego) - na oddziale do użytku jest i lodówka, i mikrofalówka. na pewno nie bierzcie podkładów/podpasek poporodowych, bo można brać paczkami z dyżurki. jedyne, na co mogę narzekać to informowanie o stanie moim i dziecka przez lekarzy. obchód nie jest dla pacjenta, więc trzeba samemu się zainteresować. mimo to, kolejny poród również tam planuję i polecam wszystkim wątpiącym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×