Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lola20ooo

mój chłopak bierze narkotyki

Polecane posty

problem jest taki,że jestem z chłopakiem od 4 miesięcy i zawsze mówił mi że nic nie bierze...wiedziałam tylko ze zanim go poznałam to dużo palił trawki ale potem powiedział że już nie bierze...często się kłóciliśmy o głupoty...on był strasznie zazdrosny i potrafił mnie śledzić a nawet dochodził do tego że mnie wyzywał od najgorszych i wymyślał sobie,że się puszczam...nie wiedziałam co z tym robić.kolejny dzień,kolejna kłótnia,kolejny raz coś sobie wymyślał aż doszło do tego,że był u mnie i zaczął mnie wyzywać i wywaliłam go z domu i on napluł mi w twarz i powiedział ty kur... jeba...sytyacja zawsze wydawała mi się dziwna ponieważ on w nocy nie spał wogóle za to potrafił spać cały dzień,dlatego przyjeżdzął do mnie w nocy.spotkałam się wczoraj z jego siostrą i ona mi wszystko powiedział,że on wciąga kreski do tego jara i pali....kocham go dalej ale nie wiem co robić.to co z nim przeżyłam to jakiś koszmar...ciągle jakieś oskarżenia z nikąd wzięte nie wiem co robić.chcę z nim być ale nie wiem jak mam mu pomóc wyjść z tego nałogu.pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezyłam w takim zwiazku 7 lat az zmądrzałam i powiem ci ze troche za pozno zmądrzałam !!!! uciekaj od niego kiedys ci ta miłosc zbrzydnie .... on juz ma paranoje od narkotyków wiem co pisze bo miałam podobne sytuacje z moim chłopakiem . Poki jestes młoda uciekaj nikt soibe z tym nie da rady ty mu nie pomożesz jedynie tylko sama sie pograzysz w tym bagnie i stracisz swoje najpiękniejsze lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za d**e i do Medjogurie ewentualnie do Gilberta i jeszcze jedno - on nie jest zazdrosny o ciebie on na 90% jest zazdrosny o prawo wlasnosci do jedynej linki laczacej go ze swiatem zywych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×