Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciejus

Wykorzystałem żonę po alkoholu !

Polecane posty

Gość maciejus

Raz tylko miałem taką sytuację, że po sporej ilości byliśmy z żoną mocno wstawieni, ale przed snem zaczęliśmy jeszcze się kochać, leżąc na boku wchodziłem w żonkę od tyłu, niestety byliśmy już tacy "zmordowani", nie mieliśmy już siły skończyć i zasnęliśmy. Nie wiem po jakim czasie obudziłem się, a tu tyłeczek żonki wypięty w moja stroną. Sprawdziłem ją palcami, była ciepła jeszcze wilgotna. Wsunąłem dwa, potem trzy palce a ona śpi. Pomimo zamroczenia członek ponownie mi zesztywniał, więc zacząłem ją posuwać. Najpierw delikatnie, a potem już mocniej. Była tak pijana, że nie obudziła się wcale, a myśl, że właśnie wykorzystuję ją bez jej zgody i świadomości podnieciła mnie bardzo. Czułem się, jak bym prawie ją g****ił. Wystrzeliłem w nią jak moglem najgłębiej i szybko zasnąłem z pałką w jej mokrej szparce. Rano, jak powiedziała zmartwiona, że ma mach chyba jakieś upławy, powiedziałem jej zadowolony, że to dlatego bo ją w nocy wykorzystałem. Była dość zaskoczona i zarzekała się, że nic nie pamięta. A jak tam wasze kobiety po alkoholu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też spała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicho bo obudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po alkoholu z mojej wychodzi demon sexu. Robimy takie rzeczy, których na trzeźwo nie mamy odwagi zrobić, że zawsze chętnie jej jakiegoś mocniejszego drinka serwuję. A może po prostu tacy jesteśmy naprawdę, tylko wstydzimy się do tego na trzeźwo przyznać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyja zone wykorzystales po alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejus
mam nadzieję, że tylko swoją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żon po alkoholu ma taką chcicę, ze już nie raz lądowała z innymi facetami. taka z niej sucz. ale ja też mam zielone światło w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po alkoholu na firmowej imprezie rooochałam się jak suka z prezesem a w efekcie awans i podwyżka,oczywiście dla mężusia nadal jestem tą wyśnioną,wymarzoną. Głupek z małym fiutkiem,dobrze że chociaż nieźle zarabia i zbiera mi na sportową beemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaa21
Ze mnie po alko wychodzi taki demon seksu, że szkoda gadać, mogłabym się na nogach nie utrzymać , ale zawsze uwielbiam się p******* wtedy przed spankiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onaaaa21 skad jestes moze wyskoczymy na piwko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaa21
Poznań:D rzadko pijemy razem, z moim narzeczonym, ale 2 tyg jak się porządnie napiliśmy to mimo, że spać chciał to nie odpuściłam-taki mój urok. Robię wtedy wiele rzeczy bo nie mam na nie odwagi na trzeźwo. Co dziwne po pijanemu mam ochotę robić mu loda długo i do końca, a na trzeźwo tego nie lkubię ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czułem się, jak bym prawie ją g****ił. -I co? Dumny z tego jesteś? Fajnie ci było z taką myślą? Zwykły c/iu/l z ciebie, albo prowokator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była piana i nie czuła ? Hehe to musi mieć te piździsko rozrobione , ja mogę być nawalona jak szpadelek , ale czuje . To nie puszczaj ją na impreski bo ci dziecko przyniesie i nie będzie wiedziała z kim się postarała . A tak na marginesie to może i czuła tylko udawała że nie czuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejus
Już pojawiły się komentarze prawików, co do własnej rąsi mówią - kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja wykorzystuję męża po alkoholu ,on śpi a ja daję poruchać jego koledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×