Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

te verde

Czy to mozliwe

Polecane posty

Gość gość
''A ten telefon, to jakaś bzdura. To się zdarza. Jak można się tym przejmować?'' No zdarza, zdarza. Na przyklad tobie, ostatnio przydarzylo sie to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary zmęczony podszywacz
Na przykład mnie, przydarzyło się to ostatnio, jakiś rok temu. Miałem go w kieszeni z niezablokowaną klawiaturą i zadzwoniłem do mamy. Mama odebrała i słyszała ulicę, jakieś głosy. Chyba z minutę wisiała na linii, nim połączenie się zerwało. Kiedyś jeszcze, ktoś zadzwonił do mnie do biura i ta sama sytuacja, ale w drugą stronę, ja się nasłuchałem jakichś szumów :D Jeszcze były jakieś takie historie, ale w tej chwili nie pamiętam. Levi wpadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiscie, zdarza sie. Ale dodaj do tego jeszcze fakt, ze te dwie osoby sa w jednym pomieszczeniu i na siebie patrza. Ja nie mowie, ze to niemozliwe, to po prostu cholernie nieprawdopodobne i to mnie wkurza. Pisze z goscia bo jestem za leniwa zeby sie zalogowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie to z milion razy zdarzyło. Zreszta wiele osób wkurzało sie na mojego faceta bo jego telefon wydzwaniał co chwile. Samsung oczywiscie. Teraz ma htc i tez czasem zadzwoni. Jak sie nosi tel w kieszeni to jest normalne. A że akurat rozmawialiscie - zbieg okolicznosci. Mojego faceta tel zadzwonił nawet kiedy był w kiblu w pracy - i co najlepsze zadzwonił do bhpowca. Ten usłyszał jakies stękanie i szukał mojego po całym zakładzie bo myslał że miał wypadek. To był wstyd dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość space 1999
Stękanie :D :D :D niezły numer :D Owszem dziwne, ale nie jest to jakaś historia niewytłumaczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Levi.. jak żywy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×