Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulay

Podkłady i pudry

Polecane posty

Ja się wciąż zastanawiam nad kosmetykami mineralnymi, ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystam z firmy MIYO, https://www.miyomakeup.com/ bardzo delikatne podkłady i fluidy, skierowane do nastolatek raczej, świetnie kryją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominicaaa3
Liquid Control Eveline to ostatnio mój ulubiony podkład, jest lekki, ma fajną konsystencję taką wodnistą, nie tworzy efektu maski, nosi się dobrze, ale też zakrywa niedoskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka99

Tutaj jest duży wybór świetnej jakości produktów https://www.ezebra.pl/?gclid=Cj0KCQiA1NbhBRCBARIsAKOTmUtgDvSRBy4fAEu_9JuDLVHJG8x6PBUAPPhjtP9rnMdkBRfNsPy078MaAhIXEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka

Nie lubie zbytnio pudrów, jakoś nigdy nie mogłam się do nich przekonać. Zdecydowanie bardzo wolę fluidy. Od jakiegoś czasu mam bardzo fajny liftingujący fluid nawilżający od Bielendy z serii Make-up academie. Ekstra kryje a przy tym nie zapycha porów i dobrze nawilża, bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuska

ja nie lubię ciężkich podkładów po których mam efekt maski 😞 teraz się przerzuciłam na selfie time i ten ma też super krycie ale wygląda naturalnie na buzi ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.06.2014 o 20:19, Gość gość napisał:

Ja używam głównie Affinitone z Mybelline. Wcześniej używałam Loreal true match - bardzo mi pasował, ale ta cena ;/ Chciałabym całkowicie przestać używać podkładów, ale już nie wiem co robić z moją cerą, by móc wyjść na miasto bez podkładu i wstydu 😜

Odstawić puder,podkład i używać tylko DOBREGO i naturalnego kremu bez chemii.

Przez te badziewie w drogeriach kobiety mają zniszczone cery.

Ja dostałam trądzik po 30-ce i  wyrzuciłam wszystkie kosmetyki do kosza,prócz tuszu do rzęs i kredki do oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×