Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrodnik, filmowiec, nurek poszukuje partnerki

Polecane posty

Mala dygresja. Koniecznie musisz popracowac nad forma wypowiedzi. Musisz ja skrocic To tak jak z szukajaca. Ucinasz zbedne zwisy a zostawiasz tylko to czym sie nie zatruja. Jutro nad tym popracujemy przy okazji karmienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa lula
Super gada. Jutro od rana siedze i szukam tego mejla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie czuje niedoceniony. Niestety proba zamieszczenia mojego zdjecia w.awatarze skonczyla sie przesladowaniami ze strony zawistnikow:) Cale szczescie ze. Odbijam sobie te niesprawiedliwosc w realu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Koniecznie musisz popracowac nad forma wypowiedzi. Musisz ja skrocic To tak jak z szukajaca. Ucinasz zbedne zwisy a zostawiasz tylko to czym sie nie zatruja. Jutro nad tym popracujemy przy okazji karmienia" x ShereKhan, pozwolę sobie odpowiedzieć cycatem, tfuuu, chciałem powiedzieć CYTATEM z jednego z komentatorów mojego ukochanego Stanisława Lema: x Czy nie można było napisać tego prościej? Pewnie by można, ale wychodzi się z założenia, że nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa lula
Szukajaca do przytulania sluza koty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez kocham lema Chociaz byl troche za bardzo przywiazany do aktualnych dogmatow naukowych. Zupelnie jak einstein, ktorego tez kocham. Ogolnien kochliwy jestem. Lula to nowe wcielenie eL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do dziewczyn(y) co pisały(a), że hobby faceta jej nie obchodzi, bo z hobby nie chodzi do łóżka. OK, czyli rozumiem z tego, że facet jest Ci (wam, a może nawet Wam oczko.gif ) "poczebny" do związku, a nie do hobby." XXX to ja pisałam. miej litość :D XXX o rany, kurde, to nie tak. fajnie, że facet ma hobby, ale jeśli np. ja będę grać w tenisa, a on zbierać znaczki, to przecież nie oleję go z tego powodu, jeśli się w nim zakocham. albo gdy ona gra w szachy, a on trenuje judo - każdy ma swój świat hobbystyczny, co nie znaczy, że nie mogą pewnych rzeczy robić razem, a nawet wciągnąć się częściowo w hobby partnera. XXX ALE zakochujemy się zawsze w osobie, a nie w jej pasji. gdybym zakochała się w piłkarzu ze względu na hobby, to mogłabym potem pokochać całą resztę jego drużyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"K**wa zawsze jak sie imprezka rozkreca to wszyscy wymiekaja" x Właśnie, właśnie, to mi przypomina, że czas do wyra :) A, i ShereKhan, nie Ty jeden się czujesz niedoceniony :) Mnie też olały - zadałem głębokie pytanie o związek, i o faceta do związku a nie do hobby, i zostałem totalnie zignorowany :) W związku z czym psadam psać :) Bye tymczasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci tak Babe trzeba najpierw porzadnie przerznac niekoniecznje jak szukajaca a pozniej mozna. Zastanawiac sie nad perspektywami o ile sie jej spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fly ale ty nie szukasz faceta na kafe wiec sie nie liczysz w rankingu. Uczestniczysz jako wolny sluchacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ogolnien kochliwy jestem." x "przypominacie mi mojego tatę, który też kochał Lema" x Osoby nieco młodsze życiowym stażem spieszę poinformować, że zarówno Einstein, jak i Lem, od dawna i od nieco mniej dawna, nie żyją. W związku z tym, do epitetów już wcześniej użytych można także dodać "nekrofile" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ALE zakoch*jemy się zawsze w osobie, a nie w jej pasji. gdybym zakochała się w piłkarzu ze względu na hobby, to mogłabym potem pokochać całą resztę jego drużyny" x Albo, co gorsza, piłkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fly ale ty nie szukasz faceta na kafe wiec sie nie liczysz w rankingu. Uczestniczysz jako wolny sluchaczusmiech.gif" xxx że też mi musisz o tym przypominać fuck! to mam nic nie mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa lula
Po czym wnioskujesz ze ja to eL. Moze po mojej reakcji na propozycje calowania cie po ja.. ja.. ach. Slodki dziubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Babe trzeba najpierw porzadnie przerznac" x Anforczenetli, nie idę do łóżka jak kogoś nie kocham :P x "A tak gadasz bo tez go kochasz zazdrosniku" x Oczywiście :) I proszę mi się tu nie przystawiać do MOJEGO Stasia i Alberta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, to Wy se tu teraz gadajcie, a ja już serio idę psać :) Paaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×