Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrodnik, filmowiec, nurek poszukuje partnerki

Polecane posty

Swoją drogą, nigdy nie wpadłam na to, by czytanie książek nazywać jakąś swoją wielką pasją... zawsze uważałam to za naturalną czynność codzienną tej troszkę lepiej wykształconej części ludzkości... hmm hmm hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niezle tez musisz być zdesperowany,ze można ci zaimponować Dostojewskim I Monty Pythonem" x Jeśli uważasz, że to, że ktoś mi imponuje świadomą znajomością Dostojewskiego i MP jest przejawem desperacji - to masz rację, jestem totalnym desperatem, co gorsza bez szans na wyleczenie :) I jeszcze bardziej co gorsza - dobrze mi z tą "desperacją" :) x "Idiotę to na tym wątku czytamy." x I jak? Wygodnie się tą książkę czyta siedząc NA tym wątku? :P x "Załosny piotrus pan z kryzysem wieku średniego" x Dokładnie. Tylko widzisz, nie stać mnie na czerwone Ferrari, to se chociaż czerwone truskawki czasem kupię. Sezon się kończy, trzeba korzystać, bo potem nie będzie czym leczyć kompleksów :P x "facet zaczepia dziewczyne na straganie z haslem : zaiskrzylo desperacja czy nie?" x A co jest większą desperacją - podejść do panny i zagadać, czy nie zrobić nic, a potem siedzieć na kafe i jęczeć "Dlaczego nigdy nie miałem dziewczyny?". A chyba sporo tu takich odważnych przebojowych facetów, co to nie poniżają się do desperackich działań (oraz do żadnych działań w ogóle :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dobrze cię tu niektóre rozszyfrowały. U inteligentnej kobiety nie masz szans." x Absolutnie żadnych. Dlatego skupiam się na tych co głupszych :) Np. tych, co lubią Dostojewskiego. Oraz idiotów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie natomiast zaskakujące jest, że autor sam się wprowadza w maliny, i o ile wydawało mi się, że jest inteligentnym facetem, tak czytając ten topic na dobranoc:) zaczynam w to "wontpic" (?) Inteligentny człowiek nie poszukuje partnerki w ten sposób, nie daje się wodzić za nos byle gościowi na kafeterii. Oczywiście, że wiele uwag jest tu złośliwych (dlaczego?) dlatego, że ludzie lubią rozrywkę - a autor niewątpliwie im jej dostarcza. Takie reality show. Bardzo podoba mi się postaci Stockhol Stad, jest bystrą kobietą i jeżeli wpisuje tu jakieś uwagi, to są zazwyczaj trafne - trafiają w sedno. Poza tym ktoś wyżej, z tego co pamiętam, zwrócił uwagę na to, że jest to w pewnym sensie "obnażanie się", pisanie o sobie i swoich przeżyciach na publicznym forum. Owszem, można pisać takie rzeczy, wolny kraj ale czy to jest sposób na znalezienie partnerki? Jaka kobieta chciałaby, żeby jej mężczyzna przeprowadzał takie "dysputy" na kafeterii (w cudzysłowiu, bo to nie przypomina dyskusji tylko jakiś ring, ba! nawet nie ring a walki w kisielu). Chyba lepiej poczytać 1000 stronicową książkę niż te bajdury - co zamierzam od dziś robić. Ale faktycznie, takie historie wciągają ;P. Należy się jednak w porę otrząsnąć:P i zabrać za życie. Niepotrzebne te ataki na autora. Każdy ma prawo umieścić ogłoszenie jakiejkolwiek treści i gdziekolwiek chce - byle nie obrażało uczuć innych ludzi ani nie podważało imienia władz państwowych :P Śmieszne są te komentarze momentami. Goodnight:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Swoją drogą, nigdy nie wpadłam na to, by czytanie książek nazywać jakąś swoją wielką pasją... zawsze uważałam to za naturalną czynność codzienną tej troszkę lepiej wykształconej części ludzkości" x A czytasz statystyki sprzedaży książek w Polsce? Oraz te dotyczące liczby książek przeczytanych w ciągu roku przez statystycznego Polaka? W świetle tych informacji - owszem, można uznać, że coś co dla mnie również jest zupełnie naturalne, może urosnąć do miana pasji. Zresztą, nie w samym czytaniu jako takim rzecz (choć to też istotne) - ale w tym, jak się do czytania podchodzi, i co się z niego wynosi. Ktoś z analityczno-refleksyjnym podejściem nawet z czytanki dla dzieci wyniesie coś ciekawego, a ktoś kto tego podejścia nie ma, to nawet Dostojewskiego, wybaczcie "żenujące" wyrażenie, przeleci bez większego zastanowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i o ile wydawało mi się, że jest inteligentnym facetem, tak czytając ten topic na dobranoc zaczynam w to "wontpic" (?)" x Widać nie czytasz uważnie :P x "Inteligentny człowiek nie poszukuje partnerki w ten sposób," x O, to coś nowego. A powiedz mi proszę w jaki to mianowicie sposób poszukuje partnerki człowiek inteligentny? Serio pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bardzo podoba mi się postaci Stockhol Stad, jest bystrą kobietą i jeżeli wpisuje tu jakieś uwagi, to są zazwyczaj trafne - trafiają w sedno." x Z tym drobnym zastrzeżeniem, że dotyczą osoby którą nie jestem :) Ale poza tym wszystko się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, znam te statystyki, ale celowo napisałam o tej wykształconej części ludzkości. Statystyki mają to do siebie, że są bardzo mocno zaniżane przez ludzi, którzy przez całe życie książki na oczy nie widzieli. Natomiast wśród moich znajomych to norma. W moim domu również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FastBarbie
Heh, zauważyłam, że moją nową pasją jest czytanie tego tematu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty ze stockholm na odwrotnych biegunach jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy ten gol będzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, pisałam właśnie coś podobnego na temat meczu :D wczoraj się wystrzelali to dziś będzie dogrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie czytam uwaznie, ale mialam okazję rozmawiac z autorem via internet calkiem nie dawno z reszta.. Inteligentny czlowiek, mysle szuka partnerki inteligentnie, czyli NIE WPROST. Dla inteligentnej kobiety:P mężczyzna pociągający i taki z którym chciałaby być jest zagadką. Jest tajemnicą, którą będzie chciała odkrywać, krok po kroku. Kobiety kochają powiesci kryminalne. Lubią mężczyzn, którzy przyciągają je w taki sposób, że same nie wiedzą czy im się to wydaje, czy faktycznie cos się dzieje za jego sprawą. Wiesz o czym kobiety namiętnie rozmawiają spotykając się przy kawie/winie? :) Nie wiesz? :) Dobrze jest działać w terenie i na żywo, jak nie ma takiej możliwości to i przez neta. Ale po co tak się odsłaniać. Wystarczy zaintrygować, resztę pozostawić na danie główne a najlepsze na deser. Ale może to jest tylko mój punkt widzenia, i kobiet, które znam a które nie grzeszą tępotą. Przeciągam i zaciągam kołdrę na oczy. Baj!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma rację. Co z tym gooooooleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wyzej madrze prawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyż. A w finale niemcom, zasłużyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czo ta Holandia... :( Przez nich wyjadłam wszystkie kabanosy z lodówki (z nerwów). Niemcom należy się mistrzostwo, ale zawsze kochałam Holandię, jestem w rozterce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo przyrodnik od dawna tu nie zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że to ogłoszenie nie jest dla przyrodnika, a dla jego potencjalnej partnerki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, nikt już nie ma nic do powiedzenia w tym wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie znalazł te potencjalną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intrygujące ogłoszenie. Ciekawa jestem czy po roku od tego postu Poszukujący odnalazł Poszukiwaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok to dużo czasu, autor pewnie już się ożenił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ludzie zazwyczaj znikaja z kafe jak sobie uloza zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak.. tylko pytanie, czy udało mu się znaleźć tą Jedyną metodą ogłoszenia w necie :) Może jak kiedyś zajrzy to odpowie? ;) Intryguje mnie to, bo od jakiegoś czasu sama jestem solo i ze względu na stały krąg znajomych nie za wiele szans na poznanie nowej osoby i myślałam o próbie poszukiwań internetowych, ale przeraża mnie ryzyko trafienia na samych świrów :P A owy Przyrodnik mi brzmiał rozsądnie. I do tego ja też mam zboczenie przyrodnicze, więc jak jemu się udało to może zrobię podobny numer ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To Ty Fly ? Mozesz sie odezwac pod swoim niebieskim nickiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×