Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrodnik, filmowiec, nurek poszukuje partnerki

Polecane posty

Gość gość
Nosz kurna, zostawić was na "momęt" i zaraz się zaczynają całować (str. 24) i umawiać na seks (str. 25). A by was zaraza wzięła, urwipołcie! I to w moim topiku!!! :P x "Dlatego też ludzie głupi są zwykle szczęśliwsi, mają wiarę, punkt odniesienia. Ludzie mądrzy rzadziej podpierają się jakimiś nienaukowymi bzdurami o bogach, raju, przeznaczeniu itp." x Ryfka, uwielbiam Cię :) x TeżSzukam, wyślij fotkę na email co podałem wcześniej, mi też brakuje seksu, i to tak że ho ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozesz kurfffaa
ojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fly away
No proszzzz... autor do konkretów przechodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą - dwie propozycje jednego dnia - nie wiem kto tu rybką, kto wędkarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciebie pytam. Mamy podobne zainteresowania i lubimy te same rozrywki. Jak dla mnie nie ma przeszkod zeby je realizowac razem skoro i tak to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz... zapytałam, bo nie mi jednej dziś propozycję miłej znajomości składałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za. To jako pierwszej. Nie doczekalem sie odpowiedzi wiec chyba nie jestes zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ skąd :) Jesteśmy wolnymi ludźmi :) Jednakowoż nie jestem aż tak szybka, by decyzję w jedno popołudnie podejmować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego zapytalem dzisiaj. Jutro jest sobota wiec moglbym ci pomoc w podjeciu decyzji np dzieki zaprezentowaniu sie podczas osobistego spotkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to teraz już tak poważnie. Mam dość luźne podejście do tych kwestii, nie zmienia to jednak faktu, że nie umówiłabym się z kimś, kogo nie znam, o kim kompletnie nic nie wiem i kogo na oczy nie widziałam. Nie odbieraj tego osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
co 20 postów reklama, niczym na tvn-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje pieniedzy dlatego wyprzedaje za bez cen w odtroznieniu od innych Przepraszam. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Nie drażni, wisi mi to. Mogę wysłać Ci kota i ryż, to sobie coś ugotujesz. Chińszczyznę jakąś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Dobra, ogłaszaj się🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×