Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

biała bluzka a biustonosz

Polecane posty

Gość gość

Mówią, że pod białą bluzkę to powinno się ubierać cielisty biustonosz, a nie biały. No ale pod bluzkę na ramiączkach też? Fatalnie się czuję, kiedy spod takiej bluzki wyjrzy mi ramiączko w kolorze cielistym - wygląda przy takiej białej bluzeczce jak brudne. Noszę więc jednak białe biustonosze. Czy to serio "wiocha"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod taką bluzkę wkłada się stanik bez ramiączek po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytgrfedwsq
Można też zamienić ramiączka :) poza tym to nie "wiocha", tylko bardziej elegancja. W bluzce na ramiączkach nie jesteś elegancka, tylko wyluzowana, więc po co się srrać o biustonosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś nosiło się staniki z wymiennymi, silikonowymi ramiączkami - może to rozwiązanie dla Ciebie? Moim zdaniem wystające ramiączko spod bluzki bez rękawów to żadna "wiocha", teraz bardzo modne jest nakładanie góry od bikini tak, aby było ją widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to silikonowe ramiączka to wiocha jak cholera, przepaskudnie to wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz nosić bluzki na ramiączkach? Są trochę wieśniackie. Stanik bez ramiączek byłyby najlepszy, ale głowy nie daję czy dotarł na polską wieś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*byłby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi, po jakiego grzyba niektórzy zakładają czarny biustonosz pod białą bluzkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Musisz nosić bluzki na ramiączkach? Są trochę wieśniackie." - jak jest upał, wakacje, idę na spacer, rower czy co tam, to nie widzę przeszkód, żeby takie nosić. Przecież nie mówię o wyjściu do pracy, do biura czy urzędu. I nie chodzi mi nawet o takie na cieniutkich ramiączkach, tylko np. coś takiego: http://polki.pl/we-dwoje/files/Image/galerie/24224/galeria_we_dwoje_26.jpg Jak mi spod tego wystaje "cieliste" ramiączko, to wygląda przy śnieżnobiałym topie na brudne - takie mam wrażenie. Dlatego noszę białe - w sumie podoba mi się komentarz, że w takiej bluzce jestem "wyluzowana" więc bez sensu przejmować się biustonoszem. A bezramiączkowców nie lubię - choć mam ze trzy, wszystkie idealnie dobrane przez brafitterkę. Ale zostawiam je do topów czy sukienek bez ramiączek jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież cyce to natura po co ich ukrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dvpa też. Z gołą latasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wymacałam na sobie, że ramiączka można wymienić. także spoko. myślę, że biały stanik, niekoronkowy, aż tak nie prześwituje. zależy jaka bluzka. mi się nie podobają białe bluzki i koszule kojarzą mi się ze szkołą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych idiotek, masz rację że tak to wygląda, jakby przepocony od lat nieprany... aż mnie wzdryga :-O W ogóle bielizna w tym kolorze jest obleśna a nie jakaś elegancka, nie mówiąc już o jej aseksualności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×