Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniarafal100

asystentka stomatologiczna nowy egzamin praktyczny 2014 z

Polecane posty

no jak to ma byc rasowy medyk to wspolczuje przyszlym ewentualnie Twoim pacjentom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma pracowanie w zawodzie do egzaminu? przeciez w gabinetach teraz nie robi się połowy z tych rzeczy co na egzaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie mące tylko specjalnie napisałam ze w naszej szkole się tak robi nie ze trzeba tak robić bo tak jest w kluczu.. czytanie ze zrozumieniem nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj boli ,u mnie w szkole tez sa centralne egzaminatorki i powiem Ci ze bola te glupoty cp piszesz, ale mam nadzieje ze tu nie sa durne dziewczyny. Powodzenia gościu w pracy (rasowy medyk)hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze to nie ja jestem z rasowego medyka :) pisały z tobą dwie różne osoby niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdej szkole są centralne egzaminatorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym forum jest od tego aby wymieniać się swoimi żeby wyśmiewać się z kogoś do jakiej szkoły chodzi, każda szkoła uczy inaczej ;) i myślę aby tutaj zakończyć tą rozmowe bo nic nowego nie wnosisz na forum pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym forum jest od tego aby wymieniać się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami a nie po to żeby wyśmiewać się z kogoś do jakiej szkoły chodzi, każda szkoła uczy inaczej*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w kazdej szkole sa z centralnego,moga byc z okregowego a toj ednak roznica,no i skoro nie pisalam z Toba,to niema o czym mowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha bonpari (co za nick :D ) ty tu najlepsza jestes, wiadomo, tylko dlaczego takie glupie ptania zadajesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny , wyślijcie Mi arkusz egzaminacyjny z pytaniami i kluczem ,na mojego meila .Z góry bardzo dziękuję .olcia740@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nasza szkoła wysłała nam właśnie smsy, że oprócz fartucha, na egzamin mamy także założyć obuwie medyczne. Niektóre z nas takowego nie mają, bo nie pracują w zawodzie lub nie używają w pracy. Czy wystarczą takie foliowe ochraniacze jak w szpitalach? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby co mam arkusz z egzaminu, piszcie na meskalina@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie praktycznego: co trzeba na koniec pakietować? Czy jest to określone w arkuszu? Jeśli na stanowisku technicznym płytka szklana z łopatką nie były pakietem, to zostawiamy je tak po zakończeniu egzaminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) W sobote mam egzamin praktyczny, wiecie z czego powinnam się dobrze przygotować? Jakie zadanie będzie? :) Z gory dziękuję za odpowiedź! :* P.S. Co do butów. Powinny być kryte, ze skóry, z twarda podeszwa, biale klapki, np drewniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam mówili że wystarczą jakieś jasne buty, z zakrytymi palcami, mogą być np. białe trampki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny która pisze,że ma arkusz z egzaminu,zostawiłam Tobie wiadomość na poczcie,proszę wyślij mi pytania. olcia740@op.pl dziękuję :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, jutro zdaje egz. Czy znajdzie się jakas dziewczyna, ktora napisze dobrze wszystko po kolei co zrobic, co bylo w dokumentacji itp.? bede wdzieczna : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dokumentacji było: karta pacjenta, metryczka na płyn do uzupełnienia(puste pola) ilość wody i roztworu do wpisania, następna wizyta( tu było co należy wpisać),metryczka na odpady medyczne( albo zakaźne albo pozostałe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski mam arkusz z teorii, a nie praktyki! ogarnijcie sie. wiekszosc z was w ogole nie powinna podchodzic do egzaminu, bo jest albo za glupia, albo nienauczona. kto chce arkusz z teorii niech pisze meskalina@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakis diagram zebowy uzupelnic, w sensie te wszystkie powierzchnie itp. ? czy tylko karta i te wszystkie metryczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko to co napisałam, żadnych diagramów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do laski, Ja chcę test z teorii,z góry bardzo dziękuję. olcia740@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno bedzie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było miec rozpis dokładny co zrobic xd ale tak gadam a pewnie wejde i zrobie wszystko z automatu bez stresu. Każda musi się trochę stresować , ale my asystentki które zdaja jutro mają lepiej bo wiedzą na 100% co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz leniwa babo test z teorii to napisz do mnie maila, a nie podajesz tu i mam wysłać jaśnie królowej meskalina@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×