Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniarafal100

asystentka stomatologiczna nowy egzamin praktyczny 2014 z

Polecane posty

Gość gość
egzamin zdany a pracy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto zapytać o pracę tam, gdzie odbywało się praktyki. U mnie naprzykład pani doktr sama z siebie mi zaproponowała pracę po zakończonych praktykach. :) Spróbuj, może tobie też się uda. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny możecie napisać w punktach co po kolei robić na egzaminie. Będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdawal ktos egzamin 10 pazdziernika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,jestem tu nowa,w styczniu zdaję egzamin i mam wielką prośbę,jeśli któraś z Was posiada jakieś testy z poprzednich lat bardzo proszę o przesłanie ich na mój adres e-mail pietras.malgorzata@wp.pl,szczególnie prosiłabym o czerwiec 2015,u Nas w szkole tak naprawdę niczego nie uczą trzeba douczać się w domu,z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja zdaje w styczniu 14 pisemny a 24 praktyczny jak by ktoś wcześniej zdawał to proszę o jakieś wieści strasznie się denerwuje i dziękuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam ci 2 testy bo mam tylko tyle. na stronie egzamin zawodwy można znaleźć testy z poprzednich lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej będe zdawać egzamin praktyczny w styczniu i miała bym wielką prośbę jak byście coś wiedziały co będzie albo coś błagam napiszcie tu albo na sweet534@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w styczniu zdaję egzamin i tak jak poprzednie dziewczyny mam wielką prośbę jakby któraś z was przesłała mi jakieś informacje dotyczące egzaminu a może ktoś dawał w październiku to ja bede miała takie same zagadnienia. Mój email to nataliazlotogorska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczynki ja też zdaje w styczniu i proszę o jakieś informacje na ten temat. Mój mail jolcia77@op.pl Dziękuję z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
którego stycznia egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie , zdaje w styczniu egzamin zawodowy z asystentki proszę podeslijsxie testy i jak wygląda praktyczny , z góry dziękuje podaje e-maile:roksi33@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxeMiSiaxx
Hej dziewczyny! napiszcie kiedy macie egzaminy praktyczne?ja mam 18 stycznia 2016 roku, a ponoć egzaminy zaczynają się od 12.01?zdaje mi się, że może być protetyka..dawno jej nie było. Jak będzie coś wiadomo dajcie znać, pomagajmy sobie! a może ktoś by powiedział, czy był egzamin praktyczny w październiku 2015 roku?i co było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny:) mam egzamin pisemny 14.01.2016 a praktyczny 30.01.2016. Napiszę Wam jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćselena
Ja zdawał am egzamin w pazdzierniku . dziewczyny bez stresu tylko czytajcie dokładnie to czego od was chcą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćselena
Na egzaminiue musiał am zarobić tlenek cynku oraz zrobić dezynfekcje i sterylizację narzędzi oraz przygotować spotkał a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxeMiSiaxx
Dziękuję bardzo za informacje :) ehm.. już się stresuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, możesz dokładnie opisać egzamin :) jak robiłaś sterylizację? Miałyście autoklaw na egzaminie? Masz może arkusze z pisemnego? Jestem bardzo ciekawa pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscselena
tak wrzuce jak bede miec chwilke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćselena
trzeba bylo po wykonanej pracy poprostu wlozyc narzedzia do wanienki, po kilku minutach wyciagasz i myjesz (mialysmy do tego specjalna szczotke, trzeba bylo jej uzywac, egzaminatorka zwracala na to uwage) pozniej rozklada sie narzedzia na jednorazowym reczniku i wyciera do sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćselena
narzedzia wytarte do sucha pakujemy w zestawy, do srodka wkladamy papierek z podpisana data, zestaw zamykamy, na odwrocie pisze date sterylizacji i date waznosci oraz swoj pesel. ulozylam pakiety tak jakby lezaly w autoklawie czyli papier do papiera czy folia do foli, jak kto woli to to samo, i obok polozony sporal A (chodzilo tylko o to by go zabrac i polozyc obok;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki bardzo Selena:) a datę ważności wpisałaś 3mc? duży był stres na egzaminie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćselena
tak 3 miesiace od dnia egzaminu:) stres byl duzy, przed wejsciem do sali, a jak juz sie jest w srodku to wszystko odchodzi i mysli sie tylko o tym zeby wszystko dobrze poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćselena
do uzupelnienia byla jak dobrze pamietam kartka z nastepna wizyta, karta choroby, kosze na odpady medyczne, i wypelnic dokument zwiazany z przekazaniem sporalu do sprawdzenia skutecznosci strerylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxeMiSiaxx
Selena zazdroszczę, że miałaś tak proste zadanie praktyczne.. chociaż napewno stres był przy tym ogromny, dlatego gratuluję zdanego egzaminu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawken
Hej :) zdaje egzamin poprawkowy 8.02.2016 :D proszę o wszelkie informacje na temat egzaminu Praktycznego :) jeśli będę coś wiedzieć wcześniej od nauczycieli dam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćselena
no nie bede ukrywac trudne nie bylo:) ale wiadomo że na egzamin trzeba umieć wszystko bo nie wiadomo co sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćselena
1. w metodzie pracy solo podczas zabiegu w gabinecie a pacjent siedzi dentysta stoi b pacjent lezy denstysta siedzi c pacjent lezy dentysta stoi d pacjent siedzi denysta siedzi asysta stoi 2 endometr jest urzadzeniem bedacym na wyposazeniu gabinetu a ortodontycznego b profilaktyki stom c chirurgi szczekowo-twarzowej d stomatologii zachowawczej z endodoncja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćselena
jest w sumie tego za duzo;p jesli ktoras by chciala pytania z pazdziernika 2015 pisal meile to Wam wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×