Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie polecacie pampersy i chusteczki naw. dla nowrodka?

Polecane posty

Gość gość

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywalam tylko oryginalnych pampersow zielonych i tak samo chusteczek, choc teraz chusteczek uzywam bialych pampersa (sensitive). Nigdy nie mialam problemu z przesikiwaniem czy z odparzeniami szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te na rozmiar 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieluchy Libero (są w Auchan), chustki Cleanic Kindii, Corine de Pharme, Fitti. Chustki Pampersa mają paskudny skład (powinni pozostać przy produkcji pieluch).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od samego początku używałam i używam pampersów i chusteczek Dada. Mały ma 17 mies i nigdy nie miał żadnych odparzeń ani wysypki. Dostępne podobno tylko w Biedronce, nie są drogie bo 29.99 za pampersy, te dla noworodków z tego co pamiętam tańsze, ale mniej ich w paczce a chusteczki 4.49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja używam pieluch i chusteczek z Rossmanna, Babydream i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz to pieluch dada bo pampersy to pampersy - orginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieluchy-Pampers Premium Care, ani razu nie było odparzenia Chusteczek nie stosowaliśmy w domu-da się spokojnie bez, tylko na wyjazdy kupiłam jakieś eko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jestem staroświecka i niemodna, ale używam pieluch tetrowych, pampersy tylko na większe wyjścia. Dziecko podmywam normalnie wodą z mydłem bambino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieluchy i chusteczki Tesco loves baby. Warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz używac tetry dlaczego nie tylko po prostu więcej z tym roboty i trzeba czesciej zmieniac aby pupa sie nie odparzyłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam pampersów Premium care białych i byłam bardzo zadowolona. Mają bardzo fajna siateczkę ale tylko do rozmiaru 3, 4 już są normalne. Chusteczki kupuje w netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od początku używam Pampers, ale tych zwykłych (zielonych). Nigdy nie było problemów. Z chusteczek to wypróbowałam kilka rodzajów i najbardziej odpowiadają mi Nivea - nie za mokre, nie za suche i ładnie pachną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda pupa jest inna. Mojej córce pieluchy dada nie przypasowaly,bo zrobiły się odparzenia. Za to happy Pampers się sprawdziły:) A ja mam teraz zapasik 1500 pampersików,udało mi się wygrać w loterii. Spróbowałam i nie żałuje. Jak zostanie będę mogła oddać komuś za darmo. A tutaj link do konkursu w którym wygrałam www.gonow24.pl/272823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wypróbować która firma będzie lepsza dla Twojego maluszka. Mi ciocia rekomendowala oryginalne Pampers że są warte swoich pieniędzy więc zakupiłam miesięczna pakę A jednak w tych pieluszkach miał tak jakby wilgotna skórę. Gdy testowałem różne i znalazłam firmę przy której ma suchutko to się okazało że ta firma majaca pampersy w rozmiarze większym też nie jest najlepsza i teraz kupuje Bio/Eko bambusowe i nam odpowiadają - akurat tu obojetnie jaka firma byleby byly bambusowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sobie odrzucić w ogóle chusteczki nawilżające. One nic dobrego nie wnoszą w pielęgnację. Tak samo łatwo będzie czyścić pupkę dziecka wacikami i wodą po prostu. Pampersy - testuj. Nie każde będą dla każdego dziecka, one lubią uczulać. Z kremów na odparzenia zobacz na Octenicare. Dla mnie idealne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×