Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem ładna a mój mąż ogląda się za innymi co jest ze mną nie tak?

Polecane posty

Gość gość

Drogie panie jestem kobietą zadbaną młodą i uważam że ładną ponieważ miałam wielu adoratorów do momentu ślubu a jednak mój mąż ogląda się za innymi, bardzo mnie to boli bo staram się dla niego dbać o urodę figurę itd pomimo że mówi jaka to jestem śliczna i widzi że faktycznie faceci zwracaja na mnie uwagę to on i tak patrzy na obce.... czuje się przez to gorsza i nic nie warta , odechciewa mi się starac o wszystko nawet o niego, co mam poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się , faceci mają to we krwi , że oglądają się za innymi kobietami . To wzrokowcy , i jak widzą ładną kobitkę , to lubią na niej ''zawiesić wzrok '' . Skoro jesteś atrakcyjna , to pewnie za Tobą też oglądają się inni faceci , przyjemne uczucie , prawda ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem przyjemne ale jak widzę jak mój się ogląda to mnie w dołku ściska.... czemu on nie docenia swego tego co ma a nie inne?tego pojąć nie mogę , za bardzo to przeżywam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tez sie zacznij ogladac za innymi, skomentuj jakiegos i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na niego to nie działa jak zwrócę uwagę na obcego, bynajmniej tego po nim nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiedz mu o tym ze to Ci przeszkadza jak Cie szanuje to się zreflektuje i poprawi uważam,że jest to żenujące,jak facet tak się zachowuje w towarzystwie żony/partnerki /dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygarnęłam mu to co o tym myślę on skomentował że przesadzam i tyle....chyba powinnam kilka dni się nie odzywać albo coś innego , a może po prostu to olać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej faceta niech zacznie używac mógu,ich trzeb pobudzac by używali tego organu może nawet nie wiedzą ,ze oprócz penisa mają mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę , że przesadzasz , powody do niepokoju będą , gdybyś miała podejrzenia , że Cię zdradza . Jak świat światem , faceci oglądali się za atrakcyjnymi kobietami , bo to samcy . Poproś go oczywiście , żeby robił to w sposób dyskretny , bo sprawia Ci przykrość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś flirtował z innymi na rożnych portalach po kryjomu niby to wyjaśniliśmy ale boje sie ze znów będzie to robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, słyszałam kiedyś, że u faceta jest to tak naturalne obejrzeć sie za dziewczyną, jak kobiecie za wystawą sklepu :P Nic nie masz na myśli, ale spojrzeć trzeba! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mnie troszkę pocieszyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ładna a mój mąż ogląda się za innymi co jest ze mną nie tak? Błędny tok myślenia - co jest z nim nie tak? Dupek i tyle. Facet ale nie mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh Tak to jest jak ktoś kieruje się tylko wyglądem w wyborze partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już flirtowal na portalach z innymi, to wiedz, że 100 % zrobi to ponownie, albo robi cały czas, tyle, że w ukryciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tata ma 60 lat i tez sie ogląda za mlodymi kobietami, co w tym dziwnego? przeciez to nie zdrada. Udawaj że nie widzisz albo sobie z tego żartuj, bo chyba troche świrujesz. Nie pokazuj facetowi ze tak starsznie jestes o niego zazdrosna bo tylko pokazujesz jaka jestes zakompleksiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaala
za mało w siebie wierzysz.. spróbuj pokazać że masz swoją wartość i nie obrażaj się ani nic, udaj że Ciebie to nie rusza.. zobaczy że masz w sobie klase. U mnie to jest w ogóle smieszna sytuacja bo mój się ogląda ale ja razem z nim, bo lubie sobie poaptzreć na fajne dupki ;) oboje mamy z tym wesoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
Skoro nie zwraca uwagi na to, jak Ty się oglądasz, to znaczy, że nie przykłada do tego większej wagi i pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy, że Ciebie może to ranić. Sama lubię się obejrzeć za fajnymi męskimi d****i. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xgyytj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×