Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

demoniczny kot

Jaki dywan dla kota?

Polecane posty

Gość gość
Jaki dywan najlepszy dla kota? To należało by zapytać samego kota . Chyba z owczej wełny . A tak naprawdę po co kotu dywan skoro większość czasu spędza na dachu wypatrując swoją czarownię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak . Tyle ile kotów w domu tyle samo dywanów . A na każdym dywanie kot z wybraną czarownicą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak . Tyle ile kotów w domu tyle samo dywanów . A na każdym dywanie kot z wybraną przez siebie czarownicą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotki nie są czarownicami tylko niewolnicami i kotkom na dywanie wylegiwać się nie wolno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotki nie są czarownicami tylko niewolnicami i kotkom na dywanie wylegiwać się nie wolno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotki nigdy nie są niewolnicami, no co ty. Akurat słyszałem, jak ta kotka życzyła ci podwójnych postów. Dla mnie to wystarczający dowód na to, że jest czarująca. Miau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzialam takie filcowe "groty" z otworkiem by kot sie mogl schowac :) to chyba lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spytaj kota skoro sobie zażyczył dywan to na pewno wie jaki chce dostać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka mi powiedziała, że dywan musi być koniecznie czarny, by pasował do jej sierści. I gruby, żeby miękko się po nim stąpało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wstyd ci tak rozmawiać sama z sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzyrodnik niefilmowy
Ja mogę służyć jako dywan dla kota. Zwłaszcza, jeśli to przyjemna w dotyku kotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla kota, to tylko perski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyrodnik niefilmowy
Chyba nie jestem. Jeśli to cecha dyskwalifikująca, to niestety będziesz musiała poszukać kogoś innego do wylegiwania się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam psa, lubił tylko ten z dłuższym włosiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyrodnik niefilmowy
Chcę, nie chcę, jaka to różnica? Kot i tak zawsze zrobi po swojemu ;) Nie zwykłem się narzucać, ani też rzucać nikomu pod nogi jako dywan. Chęć musi być obustronna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyrodnik niefilmowy
Co się śpiewa kotu na dobranoc? Kołysankę czy inną mruczankę? A może miauczankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia ruchowe i zachowanie żywotności. Samemu też można ćwiczyć, tylko spróbuj np na siedząco - zaciśnij na raz raz, puść na dwa, reguluj tempo. Wiesz, w moim domu pachnie zupą mleczną, spodobało by ci się. Mnie osobiście brzydzi zupa mleczna, szczególnie z jagodami albo owocami, taka zupa mleczna z owocami chociaż w sumie zjadłbym na spróbowanie mały garnek, później ewentualnie wyrzygałbym się nią w niezmienionej konsystencji do tego samego garnka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×