Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka swojego tematu

Czy sa tu mamy, ktore usunely ciaze?

Polecane posty

Gość autorka swojego tematu

Pytam powaznie, gdyz sama bede musiala dokonac tego zabiegu i wlasnie zastanawiam sie co lepsze czy zabieg czy droga farmakologiczna. Lekarz co prawda mowi, ze w tak wczesnej ciazy lepiej wziac tabletki, ale ja sie troche boje, ze dostane krwotoku, ze nie zdaze dojechac do szpitala. A tak to wiadomo, ze lekarz dokona zabiegu i bedzie przy mnie. Prosze mnie nie umoralniac, ze jak moge i grozic mi tym, ze nie bede miala dzieci itp. Bo jedno dziecko juz mam. Licze na wypowiedzi kobiet zapoznanych z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam i nie mam zadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy taka co usunęła to "mama" ? Hm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skonsultuj sie ze swoim ukochanym ginekologiem, a dla pewnosci idz jeszcze do konkurencji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka swojego tematu
do gość 10.06.2014 ale mialas aborcje farmakologiczna czy zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana,to byl zabieg,poniewaz pozno sie o ciazy dowiedzialam(zadnych objawow)ale z tego co wiem i slyszalam to polecam zabieg.dobrze wykonany nie daje zadnych komplikacji:)powodzenia,i jesli chcesz to pytaj,odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam farmakologicznie, no cóż, skurcze i bóle były duże i krwawiłam ponad miesiąc.... i rzygałam jak pies. I krwotoku nie unikniesz tą drogą, chociaż ja nie musiałam jechać do szpitala. Więc może lepiej zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znowu ja,gosc z 17.30.polecam zabieg,masz od razu sterylne warunki,anestezjologa,jestes pod opieka.masz narkoze,nic nie czujesz,99,9999999% zadnego ryzyka.zobacz,ja mam po aborcji 2 dzieci:)BEZ KOMPLIKACJI,dyskretnie....przemysl sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka swojego tematu
a czy po zabiegu wszystko jest ok? mam na mysli samopoczucie i jakie znieczulenie mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie sie czujesz,troche brzuch boli jak przy miesiaczke.ja mialam narkoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×