Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet może zmienić zdanie o kobiecie

Polecane posty

Gość gość
Nie zgadzam się z tym, co piszecie, bo jest spora różnica między tym, jaka byłam kiedyś, a jaka jestem teraz. Każdy, kto ze mną obcuje, to widzi. Może nie jestem jakaś super przebojowa, ale nie zamykam się już na świat, ciągle chodzę na imprezy, rozmawiam z ludźmi i myślę, że wiele moich wyborów podejmuję bardziej świadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołącza się i druga szara myszka i pyta, czy komuś z Was mężczyźni zdarzyło się zainteresować jakąś kobietą po czasie? Bo wcześniej np. nie mieliście okazji dobrze jej poznać, a potem się nadarzyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facetowi nie podobała się kobieta na wstępie to marne są szanse aby spodobała mu się póxniej. Są oczywiście tacy mężczyźni którzy chcą zrobić na małżeństwie dobry interes i jeśli wygrasz w totka to w mig zmienią o tobie zdanie, ale w przypadku normalnego faceta nie ma się co łudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale autorka napisała, że jest teraz inna niż kiedyś. Sorki, ale też bym nie zwrócił uwagi na szarą myszkę. Co innego ładna, zadbana kobieta znająca swoją wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy faceci zmieniają zdanie ? Odp: NIE ! Nigdy nie zmieniają zdania, o czym ja się boleśnie wiele razy przekonałam. Jak kogoś nie chcą to nie chcą i nie będą chcieli, jak ktoś ich nie interesuje, to nie interesuje i nie zainteresuje ! Jak im się podobasz to nie musisz robić prawie nic, jak im się nie podobasz, to możesz zrobić wszystko, a ich i tak nie przekonasz !!! ONI NIGDY NIE ZMIENIAJĄ ZDANIA W PRZYPADKU KOBIET, KTÓRE ICH INTERESUJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
no tak, lepiej byc kobieta i wmawiac komus ze sie kocha, potem zmienic zdanie i olac. bo tak i ch.. - brak spojnosci w mysleniu i dzialaniu typowo wymagany od (zdziwienie) facetow (bo musi byc zdecydowany, ą, ę). BRAWO TY nie wiem czy tylko ja tak mam ale coraz czesciej poziom niektorych stwierdzen ktore zdarzy mi sie przeczytac jest na poziomie czlowieka uposledzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×