Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suplementy diety na odchudzanie, czy warto?

Polecane posty

Gość Agnes7492
Warto, ale warto tylko sięgać po sprawdzone tabletki. Ja miałam takie z zieloną kawą, które kupiłam tutaj http://maxisuplementy.pl/. Efekt nie był błyskawiczny, ale regularne przyjmowanie i więcej ruchu naprawdę ładnie zadziałały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jakie suplementy. Większość z nich to sama chemia. Najlepsze efekty daję odpowiednia dieta i wysiłek fizyczny. Ale jak już się czymś wspomagać to niech to będzie naturalne. Ja polecam ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia w tabletkach (nie odchudza bo tabletki generalnie nie odchudzają ale bardzo wspomaga) Poprawia metabolizm, dostarcza dużej ilości składników odżywczych, zawiera błonnik. Polecam bardziej zapoznać się z tematem. A i jeśli chodzi o tabletki to te chińskie są złej jakości, najlepiej kupić polskie (ja stosuję green barley slim) albo pić w postaci soku ale to już trzeba się przyzwyczaić do niezbyt przyjemnego smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast wydawać kasę na cuda do odchudzania zmień dietę. Cały czas nie będziesz łykać tabletek. Wyrzuć z diety słodycze,więcej warzyw no i wiadomo ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto jeśli dodatkowo ćwiczysz i masz jakąś diete. Ja zamówiłam z www.aptekawarszawa.pl suplementy Olimpu i schudłam 4 kg ale wiadomo że nie jadłam słodyczy i ćwiczyłam 4 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo szukałam czegoś dla siebie, bo miałam problem ze swoim wyglądem, z wagą i ze swoim ciałem, ale miałam motywację, chłopak mnie wspierał. Zabrał mnie na siłownie, gdzie poznałam super trenerkę, wzięła się za mnie i pomogłam osiągnąc cel, schudłam jak na razie 9 kilo, ale w planach jeszcze około 3, ostatnie dwa kilo chudłam przy mniejszym wysiłku, ale dobrze dobranej diecie i suplementach na odchodzanie, to własnie ona poleciła mi 5fit energy + l-karnityna, która przyspieszyła spalanie mojej tkanki tłuszczowej. Chudnąc już dużo nie chcę, chcę spalić tłuszcz i nabrać więcej mięśni, a już czuję się o niebo lepiej niż te 4 miesiące temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie działały kawki, herbatki ani inne suplementy, ja znalazłam odpowiedni dla siebie ,polecany przez trenerów 5fit energy i czuję, widzę zmianę w swoim ciele, naprawdę jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cia53
moim zdaniem warto bo znacznie łatwiej jest dzięki nim dojść do upragnionej sylwetki. Ja stosuje białko i kreatyne a na siłownie chodze od 2 miesięcy i nie wyglądam jak chłop, wbrew powszechnej opinii ;) Zwykle zaopatruje się w https://kup-suple.pl bo mają dobre produkty w rozsądnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze warto ale tez warto dopasowac do konktetneogo trybu. porozmawiaj z farmaceuta i zdecyduj. ja tak zrobilam i ostatecznie wybralam jakies w http://www.aptekacodzienna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze miałem problem z utratą witamin. Badania krwi kiepskie mimo dobrej formy. W sklepie www.swiatsupli.pl doradzono mi dobrą mieszankę witaminową z USA i przyznam, że po trzech miesiącach organizm wrócił do normy. Do tej pory stosuję polecony przez nich produkt. Samodzielnie bym się nigdy nie domyślił. Warto zatem pytać specjalistów o pewne kwestie, bo można sobie zaoszczędzić wiele nerwów, no i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudów nie ma - same suplementy nigdy nie odchudzą. Trzeba zrobić to z głowa czyli zdrowo się odżywiać, zacząć się trochę ruszać, a suplementy to tylko dodatek, który może pomóc uzyskać wymarzony efekt. Tylko warto wybierać zdrowe suplementy, bez chemii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska30
Ale suplementy są fajnym uzupełnieniem diety i ćwiczeń, moim zdaniem. Polecam rzucić okiem na to co mają na maximumnutrition.pl - mój sklep nr 1, jeden z najtańszych w sieci a jakość supli super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karczmarczyk
Warto spórbiwać. Ale nie pchaj się w niesprawdzone suplementy i to nie chodzi o odchudzanie, tylko w ogóle. Hepatica mają sprawdzone suplementy i to z doświadczenia mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniolka221
Jasne,że warto ja na początku byłam sceptycznie nastawiona muszę przyznać,ale nie potrzebnie ponieważ zamówiłam sobie odpowiedni suplement a mowa o Afrykańskim Mango http://szczupla-kobieta.pl odkąd go stosuję czuję się inna;) jestem szczęśliwa bo widzę spadek wagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benedykta723
ooo ja również przyjmowałam suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl stosowałam je przez 3 miesiące zrzuciłam 32kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłbym ci zamawiać od razu dość dużo suplementów przez www.swiatsupli.pl , bo przy dużych zleceniach możesz solidnie zaoszczędzić. Oni i tak mają już cennik producenta. Fachowa porada też się znajdzie u nich. Korzystam od mniej więcej dwóch lat. Przeszedłem cykle na spalaczach tłuszczu, na aminokwasach, obecnie mam środki zwiększające poziom testosteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement slimcea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimcea schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą wchłanialność i przyswajalność mają suplementy oparte o naturalne składniki. Syntetyków bym raczej nie doradzał, bo sporo się po prostu marnuje, są odrzucane przez organizm. Ja ostatnio włączyłem w swoją dietę Alpha Human i póki co odczucia mam pozytywne. Większa siła, więcej mocy na treningu z ciężarami, większa motywacja. Na pewno duża tutaj zasługa Colostrum, które podnosi testosteron. Kupowałem na stronie stario.pl, dość szybko zrobili wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLucyna
ja bym ze swojego doświadczenia odradziła przyjmowanie suplementów. od dawna wiadomo, że to ściema, a przyswajalność tych produktów jest znikoma. Mówię o własnym doświadczeniu ponieważ u mnie sztuczne słodziki w nich zawarte wywołują migrenę! na abcmigrena piszą o tym bardziej szczegółowo, a ja to pisze ku przestrodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem warto się wspomagać suplementami jesli się chodzi na silownie.. i systematycznie ćwiczy. Wtedy tego typu suplementy jak tu mają http://www.elitesportfood.pl/ są jak najbardziej wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Dieta, ćwiczenia fizyczne oraz odpowiednia suplementacja to ważne elementy odchudzania. Wsparciem mogą być również badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki393
Moja przyjaciółka poleciła mi suplement IQacai Po miesiącu udało mi się już schudnąć 4 kg, oczywiście przy sportowym trybie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, abu trwale i zdrowo schudnąć trzeba wprowadzić ****** odpowiednia dietę do naszego życia. Wspomagająco możemy stosować np: yerba mate, zieloną herbatę, spirulinę i chlorellę i inne zdrowe suplementy:) Kilka z nich znajdziesz na https://od-natury.pl/diety-odchudzanie-3 Pozdrawiam Od Natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje błonnik jabłkowy oraz owsiany. Uważam, że naturalne suplementy są najlepszym rozwiązaniem, a dodatkowo udało mi się znaleźć miejsce gdzie są okazje cenowe - www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast stosowałam przez 4 miesiące z Apteki pod Smokiem C.L.A. z zieloną herbatą i udało mi się schudnąć 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaatiinaa
Moja znajoma odchudzała się, dosyć długo, ale stopniowo i nie chciała aby doszło do efektu jojo. Z suplementów pamiętam, że opowiadała ostatnio o colon slim z dużą zawartością błonnika. W składzie jest też melonowiec właściwy, który redukuje tkankę tłuszczową. Ona często dodawała to do posiłków, typu racuszki z płatków owsianych czy dietetyczny chlebek albo po prostu rozrabiała w wodzie. I twierdzi, że działanie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam w Aptece pod Smokiem błonnik jabłkowy i uważam, że jest to najlepszy i naturalny środek wspierający odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia28
Mi znajoma poleciła iqacai i jestem zadowolona. Przyśpiesza metabolizm, dobrze się po nim czuję i co dla mnie najważniejsze, to jest naturalny, także z ręką na sercu-polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×