Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suplementy diety na odchudzanie, czy warto?

Polecane posty

Gość gość
Tez słyszałam o iqacai, a ile juz czasu bierzesz? Ja dopiero zaczęłam, ale 2 kg juz pożegnałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście stosowałem suplement diety IQacai i jestem zadowolony z jego działania,w kilka tygodni straciłem 7 kg i to bez jakichkolwiek diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie Slimcea. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsada
A nie zastanawiałaś sie nad korzystaniem z kaplanexu? Sama korzystam z tego suplementu i jestem bardzo zadowolony, udało mi się zrzucić aż 7 kilogramów w zaledwie miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apulinreczka233
ja stosowałam burn booster i uważam że warto fajnie się sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w suplement Iqacai, ja dzięki niemu zrzuciłam 4 kg już w pierwszym miesiącu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie suplement Iqacai? Stosowałam przez ostatnie 2 miesiące i już waga w dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam w ubiegłym roku przez 2 miesiące i udało mi się zejść z wagi -8kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w suplement Iqacai, dzięki niemu schudłam po pierwszym miesiącu 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manetka
W odpowiedzi na pytanie - warto, jednak trzeba pamiętać że trzeba wybrać odpowiedzi środek bo wiekszość to sama chemia. Ja wybrałam kaplanex bo waga spada bez negatywnych efeków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantereis
Prawda! Wystarczy przejrzeć skład większości tych wszystkich środków. 90% z nich to sama chemia, ciężko znaleźc coś co jest na ziołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakiej zasadzie ma on niby działać? Przyspiesza spalanie? O co z nim chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Philipek
Bardzo prosto, używasz jedna tabletkę i nie czujesz głodu, dzięki temu waga chcąc nie chcąc spada bo nie podjadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mi kiedyś powiedział dietetyk nie ma typowo suplementu czy leku na odchudzanie. Wspomagacze trawienia. Ja odkryłam taki suplement z Alg Borje i dla mnie jest super. Działa oczyszczająco, wspomaga trawienie , wzmacnia organizm. Szerokie działanie http://sklep.alg-borje.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak uprawiasz sport to dużo toksyn ucieka przez skórę, ale trzeba jeszcze zadbać o ochronę wątroby, o pracę nerek i wyregulowanie stanu jelit. Ostatni punkt chyba najtrudniejszy. Miałam problem z utrzymaniem równowagi kwasowo - zasadowej i non stop mi się siarką odbijało ;/ Pomógł mi dopiero preparat Amla Slim Max. Robię 3 kuracje rocznie i przyznam, że lepsza sylwetka, mniej zaparć i w końcu świeży oddech. Jem w miarę dobrze, ale też bez przesady. O składzie suplementu możesz przeczytać na www.medicalfakt.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mallagosska88
Zależy jakie:) Ja z humavitu polecam tabletki z pokrzywa indyjska która wspomaga - reguluje metabolizm i efekty odchudzania są szybciej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam sprawdzony suplement, a mianowicie Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dany suplement, miałam okazje stosować przez 4 miesiące, co umożliwiło mi zrzucenie zbędnych kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem jak na razie z tabletek Amla Slim Max, akurat udało się po promocji kupić więc wzięłam od razu trzy paczki, bo też sporo mam do zrzucenia. Niestety po ciąży moja waga mocno poszybowała w górę i teraz próbuję jakoś wrócić do dawnej sylwetki. Tabletki biorę prawie miesiąc i jestem minus 7 kilo, czuję się dobrze, nie mam jakiś problemów z gorszym samopoczuciem, wręcz przeciwnie czuję się lżejsza, mam więcej energii, nie zasapuję się już tak na schodach jak wcześniej....a mieszkam na 4 piętrze w bloku bez windy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie stosować suplementy diety to lepiej nie szukacie opinii w Internecie. Większość jest fałszywa. Ja pomoc w wyborze odpowiednich suplementów diety uzyskałam w www.aptekacodzienna.pl Polecam wam tą sieć aptek. Zawsze spotykałam tam profesjonalną obsługę, która potrafi doradzić klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak warto, ale powinnaś je połączyć z dietą i ćwiczeniami. Polecam ci Fat Burner z SFD, przyniesie ci oczekiwane efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie załatwią sprawy ale na pewno pomogą. Regularny ******modyfikacja diety, nawet najmniejsza aktywnośc fizyczna to podstawa. Ze swojej strony podobnie jak część użytkowniczek polecam Sibutraminę 20mg. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, przyspieszenie metabolizmu jednocześnie dając kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy :p Z początkiem kwietnia po świętach miałam 76 kilo na liczniku, a teraz w polowie wrzesnia 63,3 kg, efekt bardzo fajny, czekam na dolszy rozwój sytuacji. Zachęcam do zadawania pytań: Kasia (kom.739 202 359)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem zadowolony z musclepower.pl/ , bo możesz sobie segregować suplementy pod konkretny plan treningowy. Wszystko jest, mocna strefa wiedzy i program lojalnościowy, niespotykany w innych sklepach tego typu, dlatego zostawiam namiar. Spoko jest to, że doradzają realnie. Ziomek ze sklepu ma ponad 15 lat doświadczenia i wie, co się sprawdzi u młodego, czy starszego zawodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×