Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaWkropki

Moja znajoma stała się nieznośna

Polecane posty

Gość BiałaWkropki

Co zrobilibyście w tej sytuacji? Mam znajomych, których zawsze bardzo ceniłam. To są bardziej znajomi męża. Super małżeństwo, świetni ludzie. Facet jest takim prawdziwym przyjacielem mojego męża, znają się jak łyse konie. Oboje zawsze byli bardzo sympatyczni. No i ostatnio babeczka mi wyznała, że oprócz swojego męża kocha też swojego "przyjaciela" i zasugerowała, że do czegoś tam już między nimi doszło, ale starają się nie widywać. Ten kumpel też ma żonę (jej koleżankę, którą podobno ona lubi). Ona zawsze była idealną żoną, wręcz podporządkowaną mężowi. Dom ciepły, a ona przyjęła postawę "wszystko dla męża". Jakieś dwa lata temu zaczęła przebąkiwać, że mąż jej kwiatków nie przynosi, rok temu zaczęła mówić, że jej mąż się jej czepia, ale "że w sumie ma rację, bo jej się już nic nie chce robić". Tak sobie myślę, że to może przejściowy kryzys. Ale ta babka to w ogóle zachowuje się teraz jak inna osoba. Nigdy taka nie była, zawsze była fajna, a teraz jest nie do wytrzymania. Próbuje na siłę udowodnić, że w innych małżeństwach też jest źle, nawet jak jakaś żona się nie skarży, to obrabia dupę jej mężowi. Jest źle w innych małżeństwach, bo ona tak uważa. Robi ze znajomych koleżanek biedne ofiary swoich mężów. Tu coś szepnie, tam coś szepnie i ludzie śmieją się z siebie nawzajem. Jak jej się nieopatrznie zwierzyłam z czegoś, co nie jest problemem (ot irytujący drobiazg w moim małżeństwie) to urosło to do rangi problemu. Żeby to chociaż zachowała dla siebie, ale zaczęła rozgłaszać jako problem, wraz ze swoim komentarzem i jeszcze usłyszałam jak mi z satysfakcją powiedziała, że opowiedziała to swojemu mężowi i on się z tego śmiał. Obawiam się, że narobi zamieszania w towarzystwie, ponastawia jednych przeciwko drugim. Ja np sobie nie życzę, aby moje problemy wywlekała, nadmuchiwała i rozdmuchiwała i robiła z mojego męża jakiegoś pajaca w towarzystwie. Nie wiem co się z nią dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest zazdrosna , pewnie ma problemy od których chce uciec , albo odwrócić uwagę od siebie ,swoich kompleksów . Niektórzy lubią być w centrum uwagi ,jacy to oni najnaj............. .Dowartościowują się kosztem takich ploteczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre to jest jak taka szmata ma wszystko, fajną rodzinę, męża, a docenić nie umie, bo się starej rurze kwiatków o motylków zachciewa, i zaczyna zdradzać męża i jeszcze się tym chwali. DNO. Z jakimi ku...ami faceci się żenią, a porządnych nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie jest, niestety, życie ludziom, zarówno kobietom i mężczyznom, po kilku - kilkunastu latach zaczyna być nudno w małżeństwie i zaczyna się jazda po równi pochyłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryzys, który minie. Ale ile ran będą musieli zaleczyć po tym huraganie to ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się różni ryba piła od człowieka? - Tym, że ryba piła, a człowiek pił, pije i pić będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ostatnio babeczka mi wyznała, że oprócz swojego męża kocha też swojego "przyjaciela" i zasugerowała, że do czegoś tam już między nimi doszło, ale starają się nie widywać. Ten kumpel też ma żonę (jej koleżankę, którą podobno ona lubi) xxxxxx ale bylyby jajca gdyby sie okazalo ze to twoj maz jest tym "przyjacielem"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaWkropki
Nie jest :) To jest jej wieloletni przyjaciel. Raz go nawet widziałam. A jej mąż go nie trawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×