Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolejny facet mnie zostawil, bo nie mam pracy

Polecane posty

Gość gość
gościu z 13:18 nie uważam że ten facet jest mądry i właściwie bronię kobiety z którą nic nie mam wspólnego a wręcz przeciwnie ale uważam że powinien był choć trochę zrozumieć jej sytuację i jakoś się z nią dogadać a zostawił ją i jeszcze ją wyśmiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mógł się dogadać? skoro ta biedaczka już przymierala głodem i chciała tylko kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tu pitu pitu a prawda jest taka że większość ładnych i/lub mądrych kobiet bierze sobie faceta normalnego a nie takiego gołodupca...jakiegoś niemca, francuza albo zaradnego polaka z konkretnym zawodem... Odwieczne prawo natury jest takie że kobiety oczekują od faceta kasy a faceci urody plusem jest jeszcze mądrość i obycie w obu przypadkach. Jak nie wierzycie to zobaczcie kogo sobie wybrał Sarkozy na (drugą) żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektore biora Murzyna z konkretnym sprzetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet przystojny jest na chwile za mlodu, facet zarabiajacy dobrze na przyszlosc, nic kobieie po biedaczynie i do tego brzydkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srałykozy alęż prirytęt możę dla cię albo murzyn z kąkrętnym sprzętem następny priorytęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co wymagaja od kobiety kasy sa zalosnymi zerami . kobieta ma tylko wygladac i rodzic dzieci, a facet ma dawac kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie a przecież kobieta która zarabia z 6 tysięcy też nie będzie zainteresowana gościem co zarabia 2 tysiące a odwrotnie to nie jest problem. kobieta zatem powinna mieć pracę na część etatu a tak to miło jak gotuje itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 11.06.2014 no dobra ale załóżmy że jakiś facet zarabia te 2500 na rękę co miesiąc. I chce założyć rodzinę. Ma do wyboru dwie identyczne laski które różni tylko to, że: 1) pierwsza panna nie pracuje 2) druga zarabia 2500 na rękę. I jak myślisz którą wybierze? I dlaczego? Do teraz zarabiał 2500 więc mógl żyć za 1000zł miesięcznie, za 500zł balować i 1000zł oszczędzać". Dobrze chociaż, że napisałeś, że to założenie, bo z rzeczywistością to nie ma nic wspólnego. Z takiej kwoty nie da się niczego oszczędzać, a tym bardziej balować za 500 zł. Wynajem mieszkania to 900-1000 zł, zostaje mniej niż 1000 zł, bo zapomniałeś o podatkach i ubezpieczeniu. A trzeba jeszcze coś jeść opłacić telefon, internet i TV, czasem kupić jakieś leki. Gdzie tu cokolwiek zostaje choćby na jakieś ubranie czy buty, a gdzie i za co jeszcze balować? Jeśli czasem oderwiesz się od komputera, to może zauważysz, że poza nim jest życie. Autorko, jeśli ktoś kocha to nie będzie patrzył na to czy pracujesz czy nie. Co ie zmienia tego, że lepiej na siebie zarabiać, ale pracę znaleźć dzisiaj jest bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość 11.06.2014 A z taką bezrobotną frajerką ktora zostaje jego żoną to co? Nagle wychodzi, że ma do utrzymania 2 osoby a więc drożeje jedzenie, opłaty za mieszkanie i nagle nie starcza na zabawy, że już nie mówiąc o oszczędzaniu. Tamci kolesie pewnie myśleli, że to stan chwilowy twoje bezrobocie ale jesteś po prostu leniwą krową i gdybym była facetem też bym na ciebie nie marnowała czasu. ZNAJDŹ PRACĘ NIEROBIE". A Ty zanim zaczniesz kogoś pouczać, wyrośnij najpierw z dziecięcych portek. Po 1 - to że ktoś nie pracuje to nie znaczy, że musi być leniwy, jest wiele powodów dla których ludzie nie pracują, ale jesteś zbyt ograniczona, by potrafić to zauważyć. Po 2 - są w życiu dużo ważniejsze sprawy niż zabawa, nieustanna imprezowiczko. Po 3 - tak, na Ciebie nie warto tracić czasu, bo inteligencji i dojrzałości Tobie brakuje na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość 11.06.2014 ja akurat zarabiam o wiele więcej ale żyję za granicą smiech.gif Poza tym to był PRZYKŁAD kwoty debilko. Możesz sobie tam wstawić inną i automatycznie zmienić wydatki na poszczególne sprawy (zabawy, utrzymanie, oszczędzanie)". No czyli zapomniałam dodać jeszcze jedną Twoją cechę do niedojrzałości i nieznajomości życia - chamstwo. Ta Twoja praca za granicą też jest zmyślona, idź oglądać bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo każda atrakcyjna kobiet to taka raczej k****,a mniej człowiek... I nie pisze tego nazlosc Oguulnie kobiety maja prostsze życie i SA mniej ludzkie od menzczyzn czy brzydkich kobiet bo oprucz swoich osiągnięć dorabiają się ciałem Taki ich przywilej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość 11.06.2014 to napisałam ja kobieta a nie facet o tych nieudacznikach. ja nie uwazam ze autorka taka jest, ale tak mogą myslec faceci. sorry osoba która nie pracuje i nie chce pracować raczej nie należy do nadzwyczaj ambitnych". Zbyt mało widzisz. Są jeszcze osoby, które chcą pracować, ale nie mogą znaleźć pracy mimo intensywnych poszukiwań i często niemałych kwalifikacji. Są osoby, które chcą pracować, ale stan zdrowia spowodował, że nie mogą. Są osoby, które chcą pracować, ale muszą zająć się chorym członkiem rodziny, bo nie stać ich na wynajęcie opiekunki na czas gdy będą w pracy ani nie ma kogoś innego w rodzinie, kto mógłby nad tą opieką pomóc. I jest jeszcze wiele innych okoliczności życiowych, których tutaj nie wymienimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobieta zawsze wiąże się z lepszym od siebie Bo to fcet kocha a kobieta wymaga Za to mężczyźni SA bardziej ludźmi bo muszą zapracowac na swój byt,sam ast zdobywać/podwyższać go ciałem Dlatego na stałe partnerki faceci wybieraja brzydsze kobiety bo chcą partnera i człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 21:14 uroda nic nie ma wspólnego z tym czy ktoś jest człowiekiem czy nie, co za głupoty wypisujesz!!! czasami niezbyt ładna kobieta może wcale nie nadawać się na żonę bo np. sypia z kim popadnie, uroda nic nie ma wspólnego z charakterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.06.2014 po pierwsze kobieta która zarabia 2500 raczej sie zwiąże z facetem który zarabia tyle samo co ona...no chyba że mało zarabia ale jest na jakimś prestiżowym stanowsku (robi doktorat i uczy na uczelni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po drugie zarobki kobiety i tak nie maja znaczenia bo jak tylko zajdzie w ciąże to w 90% przypadków jest zwalniana po urlopie macierzyńskim nochyba że pracuje w urzędzie albo po znajomości (10%). Jak dzieci trochę podrosną to i tak nie są bardziej atrakcyjne na rynku pracy bo wiadomo że jak dziecko zachoruje to matka bierze wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To weź się babo za robotę jak z tego powodu Cię rzucają. I ciesz się że w ogóle miałaś szansę się z kimś spotykać bo na faceta bezrobotnego nikt nawet nie spojrzy. Jakbyś miała choć trochę inteligencji to doszłabyś do wniosku że nie chodzi o głupie stawianie w restauracji itd. tylko każdy z nich patrzył przyszłościowo. Każdy wie jakie są obecnie czasy i nikt nie chce baby która zamiast wspierać będzie jeszcze ciężarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wiadomo że jak dziecko zachoruje to matka bierze wolne... x Większej bzdury nie czytałem przecież ojciec może wziąć wolne kretynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to rozwódki z dziećmi nie mają żadnych szans chyba że na r........nie, albo jak jest dyrektorem to wtedy ma nawet dziesięć lat młodszego, baba wstrętna jak noc ale jest dyrektorem a jej konkubent doczepiony jest do niej od wielu lat i to młodszy o dziesięć lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obrażaj kobiet, może ma inne atuty nie tylko to że jest na stanowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jakieś ma zalety ukryte o których nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do pracy, zacznij dobrze zarabiać to będziesz miała kolejkę adoratorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh ja uważam, że kobieta powinna pracować, nie ważne czy facet zarabia złotówkę, 1000 czy milion, to nawet dla własnej satysfakcji, mieć jakiś cel, od nieróbstwa głupoty wchodzą do głowy, poza tym można zawsze wyjechać gdzieś daleko, na urlop i docenia się wolny czas i go nie marnotrawi się. Zawsze też facet może się ulotnić i zostaje kobieta z niczym. ja pracuje, żona też pracuje, obowiązki na pół i nie ma problemu w niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo osób udziela rad typu czas leczy rany itd., ale w mojej sytuacji to było nie do wykonania. Rozstałam się z mężem, mamy wspólne dzieci, niby jak to wyrzucić z pamięci? Ja po prostu powiedziałam sobie, że zrobię wszystko by on znowu był ze mną. I nie żałuję. Zamówiłam na niego urok miłosny ( strona chyba http://urok-milosny.pl) czekałam trochę czasu, ale powrócił. I traktuje mnie lepiej niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do : [gosc 11 .06 .2014 ] Godzina :15:50 Rozbawilo mnie z tym bezrobotnym co gadał : "ja nie będę nikogo utrzymywał " ,to co zrobi Biedaczek jak jego pracująca zonka zajdzie w ciążę . Chyba ucieknie , bo to co najmniej 3 lata siedzenia w domu :-D czyli dwa lata bez pieniążków ze strony kobiety . Oj biedni ci faceci biedni ze nawet na godzinę ich nie stać coz ....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rodzinę nie stać miało być ... kurde te literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animality
Nawet wśród zwierząt samica poluje aby mieć co jeść i z czego żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tego powodu zyje oddzielnie z mezem bo mi sie nie oplaca razem zyc i jemu tez. Teraz tacy faceci sa ze zeby zaoszczedzic wola mieszkac samemu w wynajetym pokoju albo w ruderze z kolegami z pracy. Ja mieszkam w wygodach w 100 metrach, place malo ale on woli placic wiecej za pokoj bo powiedzial ze moze mi zaplacic 220 zl za miesiac :D wiec mu powiedzialam ze sobie zarty robi i teraz mieszka sam w pokoju z ukraincami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po latach z księżniczką szukałem kobiety która jest ogarnięta. Nie ważne ile zarabia ale ze daje radę za to żyć. I nie chodzi tu o to czy ma teraz prace czy nie tylko wszystko wychodzi z rozmowy, zdanie "nie po to studiowałam by stać na kasie" wykluczają jako partnerkę, lub też kombinacje jak trochę popracować i dostać zasiłek. Skoro szukam kobiety do poważnego związku i chce założyć rodzinę nie wezmę sobie nieroba na utrzymanie, chce żyć a nie wegetować. Jeśli zaś szukam kobiety na wspólne imprezy przez kilka lat, to nie dziwcie się że wybieram piękną bezdzietną głupiutką 20 latkę którą będę utrzymywał ale też będę nia rządził. Jak znudzi mi się szaleństwo znajdę normalna. Zresztą kobiety powinny doskonale to rozumieć, która by chciała nieroba? Praca i zarobki to wasze podstawowe kryterium podczas szukania, ale wg was to działa tylko w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×