Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wynajem mieszkania

Polecane posty

Gość gość

Hejka, Chciałam zapytac jak to jest z Wami , osobami , ktore wynajmuja mieszkanie. W miescie, w ktorym mieszkan sam wynajem mieszkania kosztuje 1100zł do tego plus oplaty to razem daje okolo 1600zl. Jak wy je wynajmujecie? Jestem kobieta, zarabiam 1500zl, czyli wszystko musze oddac na wynajem a zylabym tylko z tego, co zarobi moj mezczyzna, czyli jakies 2,5-3 ty.s,. U was tez te wynajmy takie drogie? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To za wysokie opłaty, czynsz z wynajmem to u mnie 1100 zł + 150 zł opłat. Mało jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEST TAK: 1100-1200 wynajem, okolo 400zl czyns zima + gaz+ prad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli razem jakies 1600. i jak tu wynajac mieszkanie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wyrażajcie się co to jest mieszkanie :) tzn. przede wszystkim metraż i liczba pomieszczeń, czy normalna kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 pokoje, kuchnia, lazienka, korytarz, okolo 34-50 metrów kw. wynajem 1100-1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Olsztynie można coś takiego (2 pokojowe) znaleźć za 1200-1600, przy czym ta niższa cena to często jakaś okazja, bo za kawalerki nieraz więcej biorą. Kawalerki okazjonalnie za 950-1000 bez dodatkowych opłat, a nie okazjonalnie wiadomo - drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak wam sie udaje wynajmowac. Czesto czytaj tutaj na kafaterii, ze dziewczyna z chlopakiem wynajmuje mieszkanie i niby jeszcze normalnie zyja. Ale wydajac 1600 za samo mieszkanie z oplatami to wola o pomste do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie żyją, albo zarabiają więcej niż 1600 albo jedną pensję przeznaczają na wynajem i rachunki a drugą na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie tyle kosztuje wynajem kawalerki. Większe mieszkania wynajmują ludzie do spółki, bo to koszt powyżej 2 tysięcy. Ale tutaj więcej się zarabia po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak nie masz kasy, to nie wynajmuj mieszkania tylko pokój z chłopakiem albo znajdźcie tanią kawalerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma wlasnie tanich kawalerek. Ceny zaczynaja sie od tego 1 tyś. Ale chyba najwzyszy czas zaczac byc "na swoim" nawet kosztem tak drogich wynajmow. Zarobki sa w PL jakie sa i nic tego nie zmieni a zyc jakos trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie . Ceny kosmiczne, 1 wyplata = wynajem i czynsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porównaj ceny z jakimś biurem, np. http://www.prestigo.pl . Ale trzeba pamiętać, że sam czynsz i najem to nie wszystko. Równie duże koszty to czasem ogrzewanie, woda, prąd, wywóz śmieci. Cena podana w ofercie to nie wszystko. Warto jednak skonsultować się z jakimś zaufanym agentem i poszukać porady fachowca. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie potrafisz znaleźć niczego taniej lub jest to po prostu niemożliwe to na twoim miejscu skorzystałbym z ofert agencji nieruchomości - mi udało się znaleźć kawalerkę za 1200 zł. Korzystałem z oferty http://www.a-b-s.pl/ skontkatuj się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można poszukać jakiś tańszych ofert. Agencje nieruchomości takie jak www.a-b-s.pl często proponują bardzo fajne mieszkania, które dość tanio można dorwać. Wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz. Wierzę, że sobie dasz radę i znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poprosiłam o pomoc w poszukiwaniu mieszkania do wynajęcia biuro nieruchomości www.alter-haus.pl w Opolu. Znaleźli dla mnie mieszkanie w dobrej cenie i świetnej lokalizacji i to w krótkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia767
Mieszkania są, tylko trzeba cierpliwie szukać. Najlepiej szukać w nieruchomościach. No i patrzeć też na umowy jakie podpisujemy. Na http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/pobierz/umowy można znaleźć gotowe wzory i na spokojnie w domu się z tym zapoznać i przeanalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicio
Na początek najlepszą opcją jest wynajem mieszkania, szczególnie na etapie studiów. Korzystałem z tego biura nieruchomości http://www.karpatia.net.pl/ , dodatkowo posiadają w ofercie mieszkania na sprzedaż Rzeszów. Wydaje mi się, że to najlepsza opcja jeśli chcemy znaleźć fajny lokal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje mieszkanie wynajęłam za pośrednictwem firmy http://afkpol.com która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami więc za mnie opanowali większość formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajem mieszkań rzeczywiście bywa w Polsce drogi. Jak sobie z tym radzić? Odpowiednio długo szukać! Znaleźć coś taniego albo, jeszcze lepiej, znaleźć mieszkanie, które będzie na tyle dobrze zlokalizowane i będzie miało tak wysoki standard, że nie będzie żal za nie płacić. Ja swoją optymalną opcję znalazłam w Poznaniu dzięki ptaknieruchomosci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajem mieszkań rzeczywiście bywa w Polsce drogi. Jak sobie z tym radzić? Odpowiednio długo szukać! Znaleźć coś taniego albo, jeszcze lepiej, znaleźć mieszkanie, które będzie na tyle dobrze zlokalizowane i będzie miało tak wysoki standard, że nie będzie żal za nie płacić. Ja swoją optymalną opcję znalazłam w Poznaniu dzięki www.ptaknieruchomosci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy to normalne że właścicielka chce potrącić 200 złotych z kaucji za sprzątanie 42 m mieszkania chodzi o lekkie zakurzenie i bardzo niewielkie zabrudzenia bo ogólnie mieszkanie jest posprzątane ). Jest też olej na ścianie w kuchni, który prysnął podczas gotowania i właścicielka mówi że trzeba pomalować cała kuchnie z salonem oczywiście na mój koszt) bo są one połączone i kolor jej się będzie odróżniał. Ktoś ma jakaś wiedzę w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla osób zainteresowanych wynajmem lokalu polecam zapoznać się z ofertą www.gwiazda.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie mieszkania na wynajem w Lublinie to polecam wam przejrzeć ofertę firmy http://www.wronarentals.com/ Mają wiele ciekawych mieszkań na wynajem w Lublinie. Sama znalazłam mieszkanie dzięki nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egeregeg
W celu uniknięcia zbędnych problemów i prostej realizacji formalności związanych z budową domu, warto wybrać porządną firmę z obszaru budowy domów Warszawa. http://roslandomdesign.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×