Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmieszą mnie brzydkie dziewczyny które mówią

Polecane posty

Gość gość
Misio 1, wątek stary ale lubię Twoje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahaha, że niby te ładne to takie milutkie, ale wybredne??? czy wy siebie czytacie? ładne to zołzy zadufane w sobie i miłe nie są na pewno. Natura dała urodę a prócz tego większość ładnych wielkie 'G' sobą reprezentuje. Ja nie jestem przystojnym facetem, ale mam sieć sklepów i robię dobrą kasę...brzydsze są dla mnie zawsze miłe, a ładniejsze? tylko wtedy gdy zobaczą mój portfel :D od ładnej usłyszałem, że jestem taki brzydki, że umrę sam, ale jak wspólni znajomi opowiedzieli jej o moich osiągnięciach, to szmata póżniej na skype mi się rozbierała :D a te brzydsze? rzadziej widzę u nich fałsz, bo one wiedzą, że uroda nie jest najważniejsza i trzeba dostrzegać wewnętrzne piękno, bo to ono będzie z nami do końca życia, a nie uroda, po której na starość nic nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie, to jest pojęcie względne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:43 Czyli te kobiety które ci się podobały odrzuciły cie ,dlatego wylewasz swoje frustracje? Oj nie ładnie,hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się podniecacie tymi ładnymi dziewczynami ale takie nie każdy chłopak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wlasnie te brzydsze i bardziej zakompleksione sa gorsze z charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w odpowiedzi dla "gość", który nazywa mnie hipokrytą: hipokryzją jest gdy "ślicznotka" lekceważy brzydala do czasu, gdy policzy u niego ilość "zer" na koncie :D to jest dopiero hipokryzja...przed "brzydszymi" (a co za tym idzie inteligentniejszymi i bardziej oczytanymi) musiałem się wysilić elokwencją i np. romantyczną duszą...z kolei przed tapeciarami, tipsiarami i solarami, przede wszystkim blacharami, wystarczyło, że otworzyłem drzwi do auta i już było prawie 100% pewności, że wysiadając zapomni zabrać stringi :D tylko po co? może żebym się jeszcze do niej zgłosił ze "zgubą"? ;) to świadczy dopiero o głupocie tych "pięknych" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotykałem ładne i brzydkie dziewczyny Wniosek jest jeden lepiej miec ladna. Tak samo zadufane w sobie niezaradne niepotrafiace gotowac zarabiajace najczesciej jakies drobniaki na waciki i mieszkajace z rodzicami. Jedyna roznica te ladne najczesciej chca ksiecia te brzydkie jak leci. Jak ktos jest desperatem i dla seksu zz takim paszczurem woli brzydka to juz jego sprawa bo z jednych i drugich pozytek oprocz tego zaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wobec kobiet stosuje się takie niskie wymagania co do wyglądu? Dziewczyna z zespołem downa w necie nazwana modelką, indziej stara Wietnamka nazwana piękną kobietą i modelką, kobiety na wózku nazwane pięknymi i modelkami a jak mężczyzna ma chociażby rude włosy to już nazywany jest brzydalem. Trzeba zwiększyć wymagania co do wyglądu wobec kobiet bo w Polsce nawet brzydula uważa się za piękność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia09
a ja jestem brzydka, mam fajny charakter, da się ze mną pogadać. Chętna do pomocy i co czy coś jest ze mną nie tak? a trafiam na jakiś dupków z wybujanym własnym ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem że te mniej urodziwe dziewczyny są bardziej zołzowate przez przykre doświadczenia z mężczyznami i... o ironio bardziej patrzą na portfel. Może właśnie dla tego iż wiedzą że na przystojni maja je gdzieś wiec chcą by taki zainteresowany nią brzydal rekompensował wygląd kasą i mają w poważaniu jego charakter. Też wierzyłem w mit ze jak brzydsza to fajniejsza osobowość ale teraz wole szukać podobnych sobie, ładnych z fajnym charakterem, na pewno łatwiej będzie mi taka znaleźć niż szukając wśród brzydul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już się pogubiłem w tym bezdennie głupim szambie, które się tu "wylewa"... to niby ładne nie mogą być fajne, dlatego bo już są ładne? Czy noże brzydkie nie mogą być fajne, bo już są brzydkie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już się pogubiłem w tym bezdennie głupim szambie, które się tu "wylewa"... to niby ładne nie mogą być fajne, dlatego bo już są ładne? Czy noże brzydkie nie mogą być fajne, bo już są brzydkie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam ładna i miałam mega powodzenie (mase historii z prześladowaniem mojej osoby) faceci mieli na moim punkcie obsesje, ale byłam nieśmiała cicha i skromna i nie leciałam na kase. Teraz odkąd zachorowałam na tarczyce przytyłam, uroda już nie ta, ale dobry charakter został i co? Pełna olewka ze strony facetów wręcz chamskie zachowanie w stosunku do mnie. Niestety bujda z tym charakterem, liczy się wygląd. Dla takiej ładniejsze kierowca się zatrzyma przed przejściem dla pieszych, otworzy jej drzwi i puści przodem, pomoże w wykonaniu czegoś czy naprawy gdy taka o to poprosi a brzydkie są niewidzialne dla was, szkoda wam im poświęcać czas. Zaraz wam podam filmik gdzir dziewczyny z kanału beksy idealnie ukazały jak się traktuje brzydkie a jak ladne w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko z tarczycą jesteś ŻAŁOSNA...jak byłaś ładna to wszyscy ci naskakiwali i chętnie to wykorzystywałaś, a teraz zbrzydłaś i już nie ma kogo wykorzystywać :D powinnaś była padaczko jedna znaleźć sobie kochającego faceta jak byłaś ładna i teraz by miał kto ci naskakiwać, a ty szmato wolałaś wodzić facetów za nos (nikt nie zaczyna prześladować przypadkowej osoby za wygląd) wykorzystywałaś swój wygląd do owijania sobie ludzi wokół palca i teraz wreszcie los się odwrócił :D Chuj ci w dupę szmato za to i nie wylewaj tutaj teraz swoich żali, że byłaś niezaradnym gównem co wykorzystywało naiwność facetów. A i na koniec: właśnie z powodu takich kurew jak ty, ja wolę brzydkie dziewczyny, bo one wiedzą, że za wypindrzenie się niczego nie dostaną i dlatego tego nie robią. One są po prostu szczere, bo wiedzą, że tylko to ludzie mogą w nich docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego to uczy? Bądź ładna i zdzirowata to będziesz mieć przyjaciół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×