Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmieszą mnie brzydkie dziewczyny które mówią

Polecane posty

Gość gość
Wczoraj widziałem taką w sklepie. xx ciekawe gdzie misiu, jak wczorajszy cały dzień spędziłas na kafe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaa1234
ale dla tej drugiej osoby są w jakiś sposob ładne czy pociagające, a te duzo ponizej przecietnej zwykle sa same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..." wyglądem można przyciągnać charakterem zatrzymać " wszystko ma znaczenie... Bardzo mądre słowa :) :) :) . x ...ale też żaden facet ( chyba ,że totalny desperat) nie będzie chciał zacząć znajomości wg niego brzydką Musi mu się podobać żeby chociaż była ta szansa się poznać... I w tym jest "pies pogrzebany" :D . Dla Hengista Marylin Monroe "była brzydka wg moich kryteriów" i nie chciałby jej poznawać, a dla mnie (i milionów innych mężczyzn :D ) była kwintesencją kobiecości :), i poświęcilibyśmy takiej kobiecie cały swój czas :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkludując: nie możesz powiedzieć, że ta dziewczyna była brzydka (dla tych trzech "prostaczków" xx jak zwykle misió brzydka kobieta obraża innych bo nią nikt się nie interesuje, żałosna jesteś kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaa1234
chociaż też racja ,że nawet bardzo ładna kobieta wg wiekszości komuś tam może się nie spodobac... ale takich ludzi co powiedza ,że jest brzydka bedzie mało, a w przypadku brzydkiej mało bedzie takich co powiedzą ,że fajna laska-proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Wczoraj widziałem taką w sklepie. xx ciekawe gdzie misiu, jak wczorajszy cały dzień spędziłas na kafe... Kafe jest dla mnie rozrywką, gdy muszę pracować na kompie :) . Lepiej mi się wtedy rozwiązuje problemy, nad którymi pracuję. Wieczorem zawiozłem efekty mojej pracy i po kilku godzinach, pojechałem na zakupy, do całodobowego Tesco. Spotkałem tam trzy studentki (i pożałowałem, ze nie mam 20-stu lat :D). Pulchna spodobała mi się najbardziej, normalnie zbudowana nieco mniej, a wysoka i bardzo szczupłą najmniej. Ta ostatnia była bardzo sympatyczna, więc gdybym musiał wybrać spośród nich kobietę na dłużej, to nie jestem pewien, na którą bym się zdecydował :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne misiu, tu każda pracuje przy kompie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak zwykle misió brzydka kobieta obraża innych bo nią nikt się nie interesuje, żałosna jesteś kobieto... Czym poczułeś się urażony:D ? Prostaczek to dość delikatne określenie, dla człowieka, którego życie polega wyłącznie na jedzeniu, piciu i r...aniu :( . Przeprasza :D : zapomniałem jeszcze o jego wypisywaniu wulgarnych tekstów w internecie :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie musisz sto razy przypominać że lubisz pulchne kobiety jak taką którą widzisz codziennie w swoim dużym lustrze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marylin Monroe była przede wszystkim bezgranicznie głupia... I też trochę za krępa... I tu widzimy kolesia, dla którego to jest "kwintesencją kobiecości" mimo, że z ust wypadają same głupoty... Dla innych kobiet, w tym ładnych, to wręcz obrzydliwe nazwać głupią lafiryndę i wór na spermę żonatych, kwintesencją kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie lustro mam tylko w biurze, do którego zaraz będę musiał pojechać :) . Tak więc żegnam szanowne towarzystwo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne mitomanko haha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę, że misio1 to kobieta z kompleksami. Zawsze daje pojazd na szczupłe kobiety. Facetom szczupła figura nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że wygląd się liczy, ale prawdą jest, że każdemu podoba się co innego i jeden może powiedzieć, ze jakaś dziewczyna jest brzydka a drugi, ze ma oryginalną urodę. Prawda jest też, ze rzadko się zdarzają prawdziwe szkarady, ale fajnie jest zrobić coś dla siebie, żeby polepszyć swój wygląd i samemu czuć się przy tym dobrze i pewnie. Dlatego śmieszą mnie otyłe kobitki, które dziwia się, że nie sunie do nich tłum adoratorów a wystarczyłoby schudnąć. Ja akurat problemów z waga nie miałam, ale z zębami owszem i miałam nawet operacje robioną, nosiłam aparat przez trzy lata i teraz jakbym sobie wyobraziła, że miałabym tamte zęby... byłabym zwyczajnie brzydka, a tak uważam sie za w miarę ładną. Często wystarczy taki "drobiazg" bo prawda, że w mejkapie nie będziemy cały czas, ale ładny dobór oprawek do okularów (albo całkowite zrezygnowanie z nich na rzecz soczewek czy operacja), leczenie cery tradzikowej, schudnięcie czy przytycie, odpowiednie ubranie. Obejrzyjcie sobie te programy w tv na tvn style np. gdzie robią z kobiety "wyjściową" bez pomocy chirurga. Jasne, głupie programy, ale to pokazuje, ze kobiety są częściej zaniedbane niż zwyczajnie brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio to nie dość kobieta to jeszcze z fantazją. poczytaj jakie historie wymyśla, gdzie nie była, co robiła, tysiące bajek haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Misio, a taką dziewczynę chciałbyś mieć?... Niekoniecznie :( . Chociaż zdarzyło mi się kiedyś, że dzielnie umykałem w internecie, przed pewną dziewczyną dziewczyną (zniechęciło mnie jej zdjęcie), a po jej poznaniu, nie mogłem od niej rąk oderwać :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry dla wszystkich "Pudernic" za szczerość, ale nie umiem obojętnie czytać takich bzdur, które piszecie. Nie umiecie się pogodzić z tym, że ktoś może woleć "brzydszą" od was? (napisałem w cudzysłowiu "brzydszą", bo dla was każda która nie jest tipsiarą, solarą i tapeciarą, jest niby brzydsza) Wyjaśnię wam, jak ja to widzę i chyba 90% moich kumpli; 1. Do seksu wszystkie mogą być dobre (ładne, brzydkie, pudernice i te naturalne, bo to temperament jest najważniejszy) 2. Do wspólnego życia już jestem bardziej wybredny i cholernie istotną rzeczą w związku, jest by była przyjaźń i "kumpelstwo". 3. Ładne i brzydkie (przede wszystkim te naturalne) są dla mnie o wiele bardziej interesujące niż pudernice, ponieważ gdy widzę pudernicę, to od razu mam jej obraz przed lusterkiem, gdzie spędza cały swój czas i wiem, że czasu dla mnie i ciekawe hobby jej na pewno brakuje. 4. Te naturalne (brzydkie i ładne) od razu wydają mi się bardziej interesujące, bo zwykle mają ciekawsze pasje w życiu, niż "szpachla i tapeta". Kobietę mojego życia, poznałem właśnie w taki sposób tzn. nie olśniewała urodą "domalowaną" ale dzięki temu od razu widać w Niej było energię i siłę (jak się później okazało, moja wybranka jest sportsmenką na najwyższym światowym poziomie, reprezentantką Polski i złotą medalistką mistrzostw świata) Co dla was dziewczyny jest najważniejsze u faceta? Musi być zaradny, opiekuńczy, zarabiać pieniądze i mieć pasję? Czy lepiej by był metroseksualnym stworkiem i całe dnie się "pindrzył" przed lustrem? Wolicie tych pierwszych? No właśnie:-D Więc dlaczego prawdziwi faceci by mieli woleć takie kobiety, które są jak faceci, których wy nie chcecie? Mamy 21 wiek i "ciemno-gród", w którym kobieta była od garów, dzieci i sprzątania, się skończył. Wtedy każdy facet chciał mieć najpiękniejszą "kurę domową", bo kobiety nie miały możliwości zaprezentować się w inny sposób, niż "wypindrzenie". A dzisiaj? Kobiety mają wreszcie prawo robić wszystko to samo co faceci i dlatego kocham, i pozdrawiam te naturalne, które nie boją się utaplać w błocie, smarze samochodowym, czy pójść na szalony survival do lasu, bo to właśnie Wy sprawiacie, że facet się z Wami dobrze czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Dziewczyny! Miejcie swój styl i życie w sobie. Bądźcie aktywne i pokazujcie swoją oryginalność. Dbajcie o sylwetkę i kondycję. Miejcie hobby i własne zdanie, i nawet jeżeli to wszystko nie sprawi, że setki facetów będą się dobijać drzwiami i oknami, to na pewno dostrzeże was ten jeden, który stanie się dla was najważniejszy, a wy dla niego. Kładąc szpachlę, tapetę, fluidy i inne wynalazki przyciągniecie więcej chętnych...ale chętnych na co? By poznać wartościową kobietę, która się w was kryje? Czy "puknąć głupa" identycznego jak reszta lalek barbie w tym życiowym kidi-landzie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Hengist 2014.06.12 Ciekawe jest to, że ja zauważyłem, że te brzydkie mają często paskudne charaktery. W robocie zetknąłem się z różnymi dziewczynami. Ładnymi i brzydkimi. Ładne same proponują pomoc, brzydkie utopiłyby w łyżce wody . . . " Dokładnie to samo zauważyłem... nie tylko w pracy ale ogólnie, ciekawe że np. ładną bez problemu idzie zagadać jak gdzieś siedzi w mieście np. na ogródkach i chętnie nawet pójdzie ze mną do pubu czy klubu, brzydka z politowaniem popatrzy i powie że nie ma czasu, czeka na kogoś, nie rozmawiam z obcymi itd. sprawdzałem wiele razy i zawsze tak to wyglądało, poza tym brzydsze częściej szukają księcia z bajki też nie wiem z czego to wynika bo potem rozpaczają że zostawił ten czy tamten ją dla innej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikadia
Hmmm.. Przypisać mnie można do... brzydkich kobiet... Nie mam powodzenia, ale do zgorzkniałych tez nie należę :D Moje życie też nie jest bogate, tak jak innych, ale w pracy pytają się mnie czemu ciągle się uśmiecham... No cóż... żyję tak by być szczęśliwą, życie przecież mam jedno :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez smiesza tacy ludzie- ale chyba bardziej faceci ktorzy maja sie za nie wiadomo co, a nawet nie sa przecietni, u kobiet to rzadko spotkane ale tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym - mało kto na charakter patrzy, zwłaszcza teraz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe co za ciężki temat ;) ja wolę się zakochać w przeciętnej, bo mam wtedy pewność, że kocham za charakter...zakocham się w pięknej urodzie, uroda przeminie i ZONK! już nic nie zostało i życie w kibel poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te bardziej urodziwe ciebie nie chcą to tak to sobie tłumaczysz,brzydula bierze kogo popadnie a ładna ma wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie!!!a ja myślałam ze ty tak właśnie robisz?jakąś nowość,co innego słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie brzydule jakie znam wyszly za mąż za pierwszych lepszych obszczymurkow nie przebierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×