Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
haber74

depilacja laserowa domowa

Polecane posty

Panie kosmetyczki stracą wiele klientek :), dlatego usilnie zaznaczają, że to szajs :D, czy szajs czy nie będzie można stwierdzić po kilku latach. Sama zastanawiam się nad kupnem takiego depilatora problem w tym, że nie mogę znaleźć informacji o skutkach ubocznych prócz jakiś poszczególnych artykułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicatoria
Wpisz sobie w google przeciwwskazania do depilacji laserowej i sama zobacz. Tu nie chodzi o to, ze ktoś mówi, ze to szajs, po prostu nie u kazdego laser podziała i nie każdy może z niego skorzystać z różnych względów, również zdrowotnych. Warto wiedzieć o tym przed zakupem, zeby nie utopić pieniędzy. Ja tez byłam zdecydowana na laser, na szczęście jak poszłam do gabinetu to mnie uprzedzili, ze nic z tego, bo mam za jasne włosy. U mnie sprawdza się wosk, ale żeby efekty mieć zbliżone do lasera to łączę go z epilfree.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina223
Polecam wszystkim Phillips Lumea. Innowacyjny, bezpieczny i wygodny sposób na pozbycie się niechcianych włosków na dłuuuugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvelinaJazgar80
Nigdy nie próbowałam depilacji laserowej w domu i raczej nie spróbuję. Po prostu trudno mi uwierzyć, że może być równie skuteczna, co w profesjonalnym gabinecie. Pomijając skuteczność to przecież dochodzi jeszcze kwestia bezpieczeństwa samego zabiegu. Odwiedzając estetike w Krakowie mam komfort psychiczny, że zajmują się mną profesjonaliści i jak jakiś zabieg, metoda nie będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem to mi to powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strach, lepiej nie rób tego w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurtia
Jeśli chodzi o depilację "domową", to ja się zdecydowałam w ten sposób pozbyć wąsika. Zamówiłam sobie zestaw Epilclear http://epilclear.pl jest naprawdę świetnym sposobem. Obawiałam się przed pierwszą aplikacją, ale jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlociutkaa
Myślę, że najskuteczniejszym sposobem depilacji jest depilacja laserowa. Ale nigdy nie próbowałabym tego robić sama, raczej bym się bała, że zrobię sobie krzywdę. Polecam poczytać trochę więcej na ten temat i się przede wszystkim nie bać. W Vici Clinic w Krakowie możecie pierwszy zabieg zrobić za pół ceny. Warto się przejść, pani Kasia wszystko wytłumaczy i opowie. Zobaczycie same jakie to wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może prowadzić do laser de luxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Ewelina gwiazda
Oczywiście depilacja laserem nie jest aż tak dobra,mąż robił klatkę ręce plecy i po 6 zabiegach wydanych ok 10tys zł jest mniej o 30% ale rosną dalej, ogolnie nie jest zadowolony bo zapewnienia pani z gabinetu brzmialy inaczej, wiarygodnisc laseru na 100% dajemy 40%więc slabo,komentarze tutaj co niektórych są ewidentnie pisane przez osoby związane z branżą IPL zabiera wam klientów? Życie konkurencja, a laser średnio polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że zakupiłam philips lumea, bo chciałam mieć gładkie nogi już na zawsze, po pół roku stosowania nie jest świetnie , a koleżanka chodziła w tym samym czasie do la pelle wrocław na zabieg i ma całkowicie gładkie nogi.. ja jak zwykle wydałam niepotrzebnie kase na jakieś dziadostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej postawić na profesjonalną depilację laserową, jest skuteczniejsza, na dłużej daje efekty i jest na pewno lepsza dla skóry. Ja zabieg robiłam w klinice Miracki - http://klinikamiracki.pl/zabiegi/epilacja-laserowa/ w Warszawie :) dobrze mieć spokój na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Ka
Nie bez powodu laser robia wykwalifikowane Panie kosmetolog. Jeszcze krzywde mozna sobie wyrzadzic tymi domowymi sposobami. Jak szukacie dobrwj oferty polecam medilaser.pl w Wroclawiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez się wydaje że lepiej poddać się profesjonalnemu zabiegowi. Ogladalam w sklepie depilatory laserowe i ciut droga zabawka, nie bardzo na mają kieszeń...więc chyba lepiej uskladac gotówke i iśc tam gdzie znają się na rzeczy. Mam takie pytanie czy to prawda że kolor włosów tez ma znaczenie w przypadku takiej depilacji? Mam na myśli włosy rude :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiem Wam ze ja kupiłam sobie na avans.pl depilator laserowy. Na początku to ja w ogóle nie wiedziałam jak go używać, ale teraz laski nie mogę się go nachwalić. Mam spokój z włosami, wreszcie! Wart jest swojej ceny, bo użycie proste, bezbolesne i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa6
Polecam Vici Clinic na św. Sebastiana w Krakowie. Dysponują oni laserem Light Sheer Duet, zabiegi są bezbolesne. Obecnie mają bardzo ciekawą promocję - pierwszy zabieg wykonują za pół ceny. Warto się przejść i spróbować, zobaczyć na własnej skórze jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenkar
W domowych warunkach nie mam pojęcia jak taka depilacja wygląda bo do tej pory chodziłam do http://klinikaestetica.pl jedynie i w sumie to polecam, bo sa zupelnymi profesjonalistami w tym, co robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkiewiczU
ja kupiłam depilator laserowy z babyliss i uwielbiam go od 1 użycia. tzn kupiłam go diopiero 3 tygodnie temu ale i tak jest świetny. zero bólu, z niecierpliwością czekam na efekt po kilku użyciach. mam nadzieję, że będzie zachwycający bo początki są obiecujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytkaSmerfetka
Nie ma co robić takich rzeczy na własną rękę. Jeśli chodzi o zabiegi depilacji laserowej to polecam Panią Gosię z Vici Clinic w Krakowie. Pani jest przemiła, a zabiegi są praktycznie bezbolesne. Efekt jest świetny i warto się skusić. Na pewno będziecie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancy
Ja jakoś sama robię sobie taką depilację i nigdy nic mi się nie stało a efekty są świetne. mam depilator z babyliss i go uwielbiam. Skończyło się umawianie wizyt, wydawanie kasy na każdą taką wizytę, latnie po mieście. Tu po kilku użyciach widziałąm już znaczną różnicę i na prawdę nie ma czego się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskiess
pancy, a jaki masz konkretnie ten depilator? noszę się z zamiarem kupna, właśnie najlepiej czegoś z babyliss bo lubię tę markę, nie miałam nigdy z nią problemów, ale nie wiem który model będzie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina567
Uważam,ze kompletnie nie ma sensu kupować takich urządzeń. Strata czasu i pieniędzy. Lepiej wybrać się na serie zabiegów profesjonalnym laserem i mieć problem z głowy. Ja robiłam zabiegi w Klinice Dr Legrand, efekty są fajne, laser bezbolesny i przemiła atmosfera w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maninasa
ja mam depilator ipl z babyliss od okoła miesiąca i go kocham. serio. ani maszynka, ani wosk ani nawet kosmetyczka nie robią tak fajnej roboty jak ten mały sprzęt. :) jak dla mnie to najlepszy sposób na depilację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że tak to komfort i przede wszystkim higiena, sam jestem mężczyzną i depiluje się/ golę zwał jak zwał. Wiadomo, golenie jest uciążliwe, ja chcę sobie zainwestować w depilator laserowy, widziałem taki na avans.pl. Jestem facetem który o siebie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woikiiik
PAukina657 - wiesz co??? ja też tak myślałam i buliłam za wizyty w salonach. później jednak przy jakiejś promocji zobaczyłam własnie depilator typu ipl z babyliss, cena była przystępna, chociaż wahałam się. i co? przeliczyłam dojazdy, zapłatę za zabieg, czas, który na to poświęcam (powodzenia w warszawie w godzinach szczytu...) i o wiele bardziej opłaca się mieć możliwość takiej depilacji w domu. wychodzi się na plus po kilku użyciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemKrolem
Zawsze mnóstwo czasu zajmowało mi golenie, dlatego po zarobieniu pierwszych większych pieniędzy młoda naiwna ja zdecydowała się zakupić laser i pozbyć się problemy (tak tak). No i zdecydowanie nie polecam, mimo wielokrotnego użytku, włosy wciąż odrastają. Same stosowanie jest niesamowicie czasochłonne, szczególnie przy moim wzroście (181) depilacja laserowa nóg potrafiła mi zająć pół dnia, no ale zawzielam się zwodzona zapewnieniami producenta że zabieg jest skuteczny, jedynie trzeba go powtarzać. O czym się również nie mówi, jest to że to boli!! Uczucie trochę takie jakby się sobie zadawało mini elektro wstrząsy, brr. Najgorsze jednak na koniec, bo poza tym że całe doświadczenie kosztowało mnie dużo pieniędzy, czasu i bólu to zostały mi ślady jak po oparzeniach w niektórych miejscach. Wygląda to o wiele gorzej niż włosy, które teraz przestały być teraz dla mnie tak niesamowitym problemem jak te pare lat temu. Dzisiaj mój chłopak łapie się za głowę jak mogłam sama sobie zadać takie oparzenia, ślady te już niestety nie znikną. Także dziewczyny, nie warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×