Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mało sprytna mieszkanka Gdyni

Tuż przed porodem to super czas!

Polecane posty

Gość mało sprytna mieszkanka Gdyni

Zazdroszczę kobietom które mają za tydzień, dwa rodzić. Zazdroszczę w sensie pozytywnym oczywiście :) ..... to był tak wspaniały dzień.... wyszlismy z domu w dwójkę, wróciliśmy w trójkę. To stało się prawie dwa lata temu, a nasze dziecko dzisiaj jest super częścią naszego życia i nie mogę sobie wyobrazić życia w dwójkę i nie mogę się nadziwić jak ten czas szybko mija! Mam wrażenie że jeszcze wczoraj dźwigałam wielki brzuch, a już jutro córeczka pójdzie do szkoły :) Nie bójcie się kobitki porodu..... jest w obiegu za dużo negatywnej reklamy na temat tego, na temat samego porodu i czasu po nim..... a taka jest prawda, że jeśli dziecko rodzi się zdrowe, to reszta nie ma znaczenia i nie ma mowy o traumie. Po prostu miejcie pozytywne i mądre nastawienie to tej jakże naturalnej sprawy :) pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tesknie za tymi czasami kiedy bylismy we dwojke. luz blues, a teraz niestety nie ma juz tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, dziecko to wielka zmiana, ale u nas dalej jest luz blus ;) po prostu dziecko się wtopiło w naszą rzeczywistosć idealnie..moze dlatego że nigdy nad nim nie trzęsliśmy się strasznie :) Jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×