Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Kochani ja też nic nie rżnąłem ale Marysiu głowa do góry może dzisiaj coś zaliczysz ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos1
Mario chodzisz niedopchnięta ? dlaczego ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk prawdziwy:-) Zawsze Marysiu dobre rżnięcie to podstawa miłości u Faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku co nadskakujesz Marii i jej nie ma kto d**y ******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Mnie dopóki nie przyjmiesz nicka który jakoś będzie cię określał tylko bzyczysz nic nie słyszę ani nie rozumiem bzyczenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezzzz
Maria masz ładne imie a wilk sapie do ciebie? Daj mu finał w usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaa29
IneZzzz psiapsiulko ty moja :) a tobie to jedno w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu tak rżnięcie jest ważne ale nie dla wszystkich facetów , do naszych gości proszę o spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezzzz
Och Kasienko wiesz jak to jest. Nikt mnie nie przepychal już od dawna i tak mi teskno. Ale powiedz co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaa29
U mnie wszystko dobrze jest :), krowa się ocielila, tatko mniej pije a i Juziu w konkury uderza. Wiesz ja tu czasem bywam, ludzi ciekawa jestem ;). Poznałam niedawno tu taką Beze. Strasznie nerwowa ona jest. Tak se myślę, że może to jakas choroba co to taką nerwowość roznosi. Co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezzzz
Beza? To ta słowiańsko- rubenowska blondynka z wielkim cycem? Nie to nie choroba. Ona zawsze taka trochę dziwna była. Nic się nie martw. To nie zarazliwe jest. Powiedz mi czy tam u ciebie na wsi to ten Fredziu jeszcze jest? Czy do miasta za robota pojechał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaa29
A pewnie, że jest. Ale strasznie chla, ta z kgw zagiela na niego parol a on się jej strasznie boi. No i chla nieszczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezzzz
No co ty powiesz, a na zapowiedzi księdzu proboszczowi już chociaż dali, że on tak się już jej boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaa29
To ty nic nie wiesz. Nie dali i nie dadzą bo ona ma chłopa. Tyle, że on zagranicą w robocie, drodze buduje czy coś. A ona tu Fredzia zbalamucila i mu daje a chlopina się zakochał i boi się, że jej się od widzi i innemu będzie dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezzzz
No i co teraz będzie z Fredziem? Szkoda chłopa on takie miał maniery nawet a i do roboty się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaa29
Psiapsiulko przyjedz do mnie na wioskę, roboty tu dużo, miska strawy też się znajdzie. Może zbalamucisz Fredzia. Ja już dawno bym to zrobiła tak wiesz dla jego dobra. Ale mi Juzio nie pozwala. On jest zapalczywy jak pochla i jeszcze by demolke urządził. Ale ty sama to możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaa29
Nawet nie pytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za dwie pomarańczki gdzie podzieli się moi niebiescy kochani co zwami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Trevor teraz pisac ciezko ale od 21.45 bede gospodarzył w Bacówce wiec śerdecznie źapraśźam ćhyba źe bedzieśź śiedział u Gromi tó daj źnac jakby Wam jadła albo napitku zabrakłó bó nasźa Grómi chóć przemiła gośpódyni tó chodzi czasami ż glówa w ćhmurach i żapomina o takich przyziemnyćh sprawaćh. To wam podrźucę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wilk na pewno zajrzymy wszyscy do bacówki jak tylko pojawi się Gromi ,niema jej cały dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E dzisiaj wszyscy finał oglądaja Ja też, Argentyna strzeliła ale sedzia nie uznał bo spalony:-( Ja za Argentyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pewnie wszyscy finał oglądają Niemcy- Argentyna. Argentyńczycy strzelili na 1:0 ale sedzia nie uznał bo spalony:-(, mecz wyrównany ze wskazaniem na Argentyne, Messi genialny:-) Ja za Argentyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochani słodziutkich snów :) dobranoc Gromi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×