Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

do; Całej paczki:-) A Wy już sami wiecie o kogo chodzi:-) A teraz czas na szklaneczki whisky po pracy przed powrotem do domu bo nie każdego czeka tam wyśniony raj i odpoczynek w ramionach czułej/ego kochanki/ka więc trzeba zebrać siły w gronie dobrych i życzliwych znajomych bo przyjaźń to w słowniku wilka bardzo poważne słowo zaraz za miłością do kobiety i małych wilczków. To taki brytyjski zwyczaj a rodzaj trunku według upodobań zaopatrzyłem Gromi barek we wszystko co zapragniecie. przyniosłem też świeże bagietki i trochę różnych serów oraz świeże owoce. Bo nasza Gromi choć kochana to często chodzi z głową w chmurach i zapomina o przyziemnych sprawach że człowiek nie sam miłością i rozmową żyje. No ale od takich przyziemnych spraw ma Mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i Ja pchnę ja to to Wy mówicie żebyście nie przeoczyli tego miłego miejsca w drodze do domu:-) koniec z robotą powiedzcie waszym szefom żeby się już dzisiaj od Was odpierdolili bo nie jesteście ich niewolnikami ale wolnymi ludźmi i pracujecie żeby wieść szczęśliwe życie poza pracą a nie na odwrót:-) A Jak któreś dotarło już do domu to godzinka na relaks po pracy należy się wam jak Wilkowi jego zdobycz bo inaczej będziecie warczeć na wszystkich do końca dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gromi witajcie kochani jak wam miną dzień ja padam na pysk jestem det padam pyskiem na twarz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię Senior Toledo lepiej nie mówić ta praca mnie wykończy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie mówiłem Trevor że to będzie krótka lekcja, choć może nie przeczytałeś mojego ostatniego wpisu na Bacówce to nie rozumiesz o czym mówię, ale jak masz ochote to zerknij bo przywitałem się tam z Tobą. Toledo !!! do raportu wczoraj zaczęłaś ciekawą powieść i zostawiłeś nas ciekawymi jej zakończenia nie bądź okrutny. Albo nic nie mów albo bądź lirtościwy. Co komu do picia, jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevor już Ci mówiłem że jedyne rozwiązanie to żebyście się złożyli z kolegami z pracy na dobra prostytutkę dla Twojego szefa bo ewidentnie baba mu nie daje tak jak chce i ile potrzebuje i dlatego chodzi taki nabzdyczony i wyżywa się na Was to częsty przypadek:-) Skuteczność takiego rozwiązania 100% zwłaszcza jak mu zrobicie kompromitujące go w oczach żony zdjęcia spokój na lata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Toledo lubisz chyba jakieś Litewskie mam wszystkie ale się nie znam więc musisz powiedzieć jakie. A Ty Trevor co chcesz do picia i wy drogie Panie. mam też różne sery i świeże bagietki plus owoce nie znam więc powiedz jakie? A powieść ci zaraz przypomnę cytatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Toledo lubisz chyba jakieś Litewskie mam wszystkie ale się nie znam więc musisz powiedzieć jakie. A Ty Trevor co chcesz do picia i wy drogie Panie. mam też różne sery i świeże bagietki plus owoce nie znam więc powiedz jakie? A powieść ci zaraz przypomnę cytatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To polowanie naprawdę było krótkie nauczyłeś coś młodego wilka ,a co do starego capa to nie chciałbym zranić prostytutki jego obecnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senior Toledo ostatni raz urlop miałem w2004 i to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami dla własnego szczęścia i spokoju nerwów trzeba dokonywać trudnych wyborów w końcu to jej praca i to nieźle płatna te dobre to tak 20 000 zł miesięcznie więc za spanie "ciachami" nie bierze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nuaczyłem jak szybko uciekać i nie dać się zabic jak locha goni:-) To bardzo ważna umiejętność następnym razem pójdzie mu lepiej. Tak sie nakręcił ze chciał jej zwinąć warchlaka z przed samego nosa a to naprawdę nie był najlepszy pomysł:-) Ale znaczy że odważny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak odwagę ma po tobie Wilk jak ty to robisz do nocy zabawiasz panie a rano jesteś w pracy ,a gdzie nasze cudowne panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ; Toledo To ten cytat co sie wymigałes od odpowiedzi:-) Senor_Toledo dziś W nocy miałem co innego do roboty niż oglądanie pełni :-) Gromowładna dziś A co a co a co? :-) Maria348 dziś Witaj Gromi w koncu jestes :-) wilk1946 dziś Witajcie Ja tez jak Gromi jestem bardzo ciekawy co tez nasz poeta-kochanek Toledo miał takiego ciekawego do roboty w nocy:-)? Ale znając Go pozostwai nas z ta tajemnica :-) Taki on juz jest specjalnie zaciekawi poczatkiem powiesci a pozniej mowi ze pisze tylko dla siebie do szuflady i przeczytamy po jego smierci, a bedzie co czytać :-) Ale drogi Toledo nie bierzesz pod uwage że My też nie bedziemy zyli wiecznie a nawet dluzej od Ciebie pomimo twoich starn unicestwienia swojej watroby bo nie ktorzy z nas stosuja podobna strategie przyjemnego, kontrolowanego i wydłużonego samobójstwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevor Ja jestem na swoim i mam teraz martwy sezon więc prawie 2 miesiące wakacji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevor muszę wracać pilnować |Bacówki jak bedzie miał ochote to wpadnij moze na jakiegoś sandacza zapolujemy z wędką. Chce dzisiaj pozałatwiać jak najwięcej spraw związanych z Bacówką bo znowu wyjeżdżam tym razem w Bieszczady a tam z netem bedzie kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk jak to masz martwy sezon obrabiasz banki a co do własnej działalności to musiał bym mieć ogromny wkład w to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie aby żyć na przyzwoitym poziomie wystarczy ze pracuje 10 miesięcy w roku. Ale to wynik ponad 20 lat siedzenia w branży:-) Ale jak chcesz dalej gadac to tylko na Bacówce bo musze jej dzisiaj dopilnować, zwłaszcza że pojawiła się tam jaks kobieta co chce się do Ciebie przytulać, więc tylko zwróciłem jej uwage że musi przyjąc nicka jakoś Ją definiujacego bo na razie weszła jako gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo to mów jakie chcesz to Litewskie piwko i co tam robiłeś ostatniej nocy:-) Bo Gromi aż piszczy z ciekawości a niby taka nie zainteresowana Toledo:-) Na pewno jak się pojawi to przeczyta z uwagą co robił facet którym nie jest zainteresowana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz masz:-) A jak to smakuje? Bo już widzę że nic więcej o ekscesach tej nocy się nie dowiem :-) A pytałem głownie ze względu na Gromi bo widzę ze ciekawa i ciekawość Ją wierci w brzuchu choć 2 raz nie zapyta jak typowa kobieta:-) Uciekam pilnowac Bacówki więc jak chcesz to wpadaj choć wiem że to nie twój rodzimy port i nawet czynią Ci zarzuty w macierzystym ze do innych zawijasz bo zaglądałem z ciekawości na Nudę. Ale funkcja Bacówki oprócz doprowadzenia do spotkania w realu jest tez taka że możesz tam zawsze znaleźć chwile wytchnienia wśród naprawdę lubiących Cię członków naszej paczki a wiesz że dziewczyny Cię uwielbiają i Twoja 300 metrowa chata z Bali zawsze na Ciebie czeka gotowa i zadbana. Możesz nawet kiedyś ta pomyślałem zaprosić tam jakąś damę co lubi takie klimaty z bogata wyobraźnią i która pojmie ducha Bacówki i możecie spędzić noc na miłej rozmowie przy kominku w Twojej chacie. Tylko najpierw wytłumacz jej czym jest Bacówka, zrobisz to na pewno lepiej i ładniej niż Ja i moje wpisy a przede wszystkim krócej żeby nie usnęła w trakcie:-) Bo Ja nie mam Twojego daru słowa ale nie taka moja rola życiowa :-) Jak Już kiedyś ustaliliśmy Każdy Wilk potrzebuje swojego Toledo a Toledo swojego Wilka. Sytuacje na Bacówce już opanowałem więc czasami wieczorami jest naprawdę wesoła biesiada taka jak u Słowian dawnymi czasy i tylko czasami jakieś muszki gównojady trochę bzyczą ale ponieważ odebrałem im dar mowy totalnie je ignorujemy jakby nie istniały. Jak dla Mnie możesz nawet wpaść raz w miesiącu zawsze mile Cie przywitam i będzie wszystko ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Toledo Mówisz i masz:-) A jak to smakuje? Bo już widzę że nic więcej o ekscesach tej nocy się nie dowiem :-) A pytałem głownie ze względu na Gromi bo widzę ze ciekawa i ciekawość Ją wierci w brzuchu choć 2 raz nie zapyta jak typowa kobieta:-) Uciekam pilnowac Bacówki więc jak chcesz to wpadaj choć wiem że to nie twój rodzimy port i nawet czynią Ci zarzuty w macierzystym ze do innych zawijasz bo zaglądałem z ciekawości na Nudę. Ale funkcja Bacówki oprócz doprowadzenia do spotkania w realu jest tez taka że możesz tam zawsze znaleźć chwile wytchnienia wśród naprawdę lubiących Cię członków naszej paczki a wiesz że dziewczyny Cię uwielbiają i Twoja 300 metrowa chata z Bali zawsze na Ciebie czeka gotowa i zadbana. Możesz nawet kiedyś ta pomyślałem zaprosić tam jakąś damę co lubi takie klimaty z bogata wyobraźnią i która pojmie ducha Bacówki i możecie spędzić noc na miłej rozmowie przy kominku w Twojej chacie. Tylko najpierw wytłumacz jej czym jest Bacówka, zrobisz to na pewno lepiej i ładniej niż Ja i moje wpisy a przede wszystkim krócej żeby nie usnęła w trakcie:-) Bo Ja nie mam Twojego daru słowa ale nie taka moja rola życiowa :-) Jak Już kiedyś ustaliliśmy Każdy Wilk potrzebuje swojego Toledo a Toledo swojego Wilka. Sytuacje na Bacówce już opanowałem więc czasami wieczorami jest naprawdę wesoła biesiada taka jak u Słowian dawnymi czasy i tylko czasami jakieś muszki gównojady trochę bzyczą ale ponieważ odebrałem im dar mowy totalnie je ignorujemy jakby nie istniały. Jak dla Mnie możesz nawet wpaść raz w miesiącu zawsze mile Cie przywitam i będzie wszystko ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×