Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Okres pomocy

Polecane posty

Gość gość

Czy tez tak macie ze przy okresie jest wam słabo ,macie nudnosci i biegunka . Pierwszy raz tak mam,tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak mialam przez kilka lat. bylo mi niedobrze, strasznie bolal mnie brzuch,wymiotowalam z bolu, mialam biegunke - masakra. zaczelo mi sie jak mialam jakies 18-19 lat. przez pewien czas jezdzilam do przychodni na zastrzyki przeciwbolowe bo domowe sposoby i tabletki nie pomagaly. poznilej znalazlam sposob - jak mi sie zaczynala miesiaczka od razu bralam ketonal + nospe i przechodzilo :) przeszlo dopiero jak urodzilam dziecko - mialam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako nastolatka praktycznie nie odczuwałam dolegliwości okołookresowych innych niż lekki ból brzucha pierwszego dnia. Teraz czasem jest na tyle źle, że nie mogę się na niczym skupić oprócz tego, że zaraz mnie coś rozsadzi od środka. Nie mogę siedzieć, leżeć ani stać bez bólu (jedynie na klęczkach jest w miarę ok), jestem blada, słabo mi i nie mogę jeść bo zaraz dostaję odruchów wymiotnych. Ale jeśli odpowiednio wezmę jakiś środek przeciwbólowy, to udaje mi się ominąć te objawy. Ketonalu w siebie nie ładuję, zazwyczaj wystarcza pyralgina albo naproksen (to na receptę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×