Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochasz latami

Polecane posty

Gość gość

a nagle widzisz swoją miłość z ciężarną żoną i przechodzi ci w parę dni. no niestety... lajf is brutal of zasadzkas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lajf is brutal end full zasadzkas und kopas w dupas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle z nim przeszłam,tak mi udowadniał ze mu nie zalezy że chyba bym się ucieszyła,ze wreszcie dorósł,dojrzał i jest pewien ,ze to ta,i to jest to czego szukał ucieszyłabym się ze jest szczęśliwy,niech ktoś z nas dwojga bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że jestem szczęśliwa. wiele za mną, ale więcej przede mną. sprawy zagmatwane rozwiązały się same, wolna ręka wolne serce wolne myśli. szkoda zmarnowanych tylu lat, które wytracone pogubiły mi moją JA. wróciłam do żywych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 22 22
no można się pogubić,ale na tyle była wściekła na niego ,ze taki nabzdyczony ,ze moje zachowanie,i taki honorny ,ze bardziej jakoś myślałam,skoro tak chciałeś,to masz trochę wpadłam w dołek,że nic dla niego nie znaczyła,że nie docenił moich zasad życiowych,ze to co dla innych moze nie jest istotne,to dla mnie bardzo,i tak bym nie dała rady w takim układzie,za młody była a ja za zazdrosna teraz czuję się fajnie,jestem wyluzowana,dojrzała,nic nie muszę,byle zdrowie było i do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×