Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam swojego greya....

Polecane posty

Gość gość

ci co czytali 50 twarzy greya wiedza o co chodzi. chce bardzo chce kogos takiego znalezc.... choc na raz na 2.... poczuc sie tak jak ana w pokoju bolu. nie moge zapomniec tego co przezywalam czytajac ta ksiazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenie potrzebne bo chyba takiego faceta tu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie chce miec podwladnej w lozku? skandal. i jak zas kobiety maja byc spelnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można tu znaleźć. Może musisz bardziej poszukać? Znam jedną uległą, która właśnie tu znalazła swego Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwh
Jak się zalogujesz to może znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko napisz coś o sobie - chętni są ale nie atakują w ciemną - wolą pozostać w cieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w herbaciarni znajdziesz ja osobiscie fanem nie jestem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli szukasz mo;pmera to nie wierz w te bajki... natoiast jesli chodzi o bdsm to szukaj i zamiesc anons na bdsm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niebezpieczne ,wciągające, ale warto. Jak się postarasz to znajdziesz ja znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keysy2121
mam tu login wczesniej nie mialam czasu pisac z log... co to ten mo;pmer czy cos? jestem w tym tem lysa ale chcialabym sprobowac. czasem chcialabym tez sama porzadzic... czasem mam ochote podczas sexu walic swojego p. po ryju i nie wiem czy to normalne... bdsm.pl chyba jak dla mnie za ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim_tuitam
Przecież i tak film nie odda emocji które masz w głowie/ i które miałaś w trakcie lektury książki. Szukaj na fetlife.com i bdsm.pl ale pamiętaj....to niebezpieczna zabawa. Wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keysy2121
dlaczego wszyscy tak ostrzegaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim_tuitam
Bą tą zabawą można kogoś skrzywdzić nawet nie tyle fizycznie ile psychicznie. I to bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jeszcze tu zaglądasz autorko, odezwij się normalny32@gmail.com w tytyle napisz grey ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie jest zwykłe BDSM? jp to delikatne BDSM ... ludzi poczytajcie troche , jesli chcecie się wypowiadać ... no kurde Grey to tylko bajeczka , dla podstażalych panieniek ! Autorko jesli chcesz wiecej wiedziec daj maila , a na pewno dam Ci kilka rad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triskelion1
Ja właśnie jestem na etapie poszukiwań, nowej uległej, po tym jak moja musiała wyjechać do stanów.Mam nadzieję,że uda mi się znaleźć odpowiednią kobietę, lubiącą takie klimaty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triskelion1
Wiem,że jest wiele takich kobiet.jeśli jesteś jedną z nich i lubisz kiedy facet dominuje to zapraszam do rozmowy na gg 46068611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy bym nie oddała się w ręce osoby nie znajacej sie na tym , lub zaczynającej ... To niebezpieczne i nie na miejscu ! Ale dzieciaki czytające tą ksiązke i tak nie zrozumieją :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triskelion1
Masz rację.Tutaj trzeba doświadczenia, bo nierzę się dużą odpowiedzialność,za uległą.Poza tym trzeba dużego zaufania,które buduje się z czasem.Szkoda,że za takie rzeczy zabierają się ludzie nie mający o tym pojęcia, po przeczytaniu jakiejs książki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
wszyscy sie znaja, no co wy?? :):) tu sami fachowcy, zwlaszcza po wypocinach typu greyowaty :):) ehhh nie chce mi sie milej zabawy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doświadczenie i zaufanie to podstawa, bez tego nie radze nikomu bawić się w to... Piszę bawić , bo osoby które tutaj się wypowiadają na ten temat , maja złudny obraz tego jak na prawdę to wygląda.. I jestem pewna , że przez tą ,, zidiociałą " książkę wiele ludzi zrobi sobie krzywdę ;) Bo albo się jest sadomasochistą , albo chce poczuć przez chwilę ;) Mnie od zawsze wciągały te klimaty ;) A teraz prośba do dziewczyn... Pomyślcie czego chcecie , czy ,, Pana" który wam da kilka klapsów, czy na prawdę ostrego BDSM... gdzie doznawanie bólu potrafi wywołać bardzo mocny orgazm ! ale zeby tego doznać , trzeba być świadomym swojego ciała i preferencji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚM
I tu się z Tobą nie zgodzę, ze tylko doświadczanie/sprawianie mocnego bólu warunkuje prawdziwe BDSM... Czasem nie chodzi o ból a o totalne zdominowanie suki w sferze rzec by można - "pozafizycznej", które może wywoływać samo w sobie nieziemskie doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a skad klikasz....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrnąbrnaSuka
Według mnie BDSM jest dla ludzi dojrzałych i poważnie do tego podchodzących... Ktoś na prawde musi to kochać , żeby praktykować ... Chociaż nie ukrywam Wanilia też jest czasem bardzoo przyjemną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie czytam Greya. Nigdy tak nie plakalam na filmie jak przy czytaniu.... nie sadzilam ze jestem tak bardzo wrazliwa i romantyczna :) oj szkoda,ze nie ma takiego Greya. Bardzo bym takiego chciala :( a tak zyje sie nie raz w zwiazku ale czy on jest tak naprawde spelniony,szczesliwy.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×