Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chudzinka3

Dajcie mi być szczupłą

Polecane posty

Gość Chudzinka3

Piszę ten wątek z powodu...dyskryminacji szczupłych osób. Serio. Mam szybki metabolizm. Jem dużo a mimo to jestem bardzo szczupła (to u nas rodzinne). Dobrze mi z tym, taka moja natura, najważniejsze,że jestem zdrowa. Natomiast ludzie potrafią być okrutni. Mam dość tekstów w stylu: -anoreksja -facet nie pies na kości nie poleci -prawdziwe kobiety mają "kobiece kształty" Jak ktoś powie osobie otyłej ,że powinna schudnąć to zostanie zlinczowany. Natomiast chudej można dokuczać do woli. To nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to faceci lubią szczupłe. Jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzinka3
Lubią szczupłe, ale nie te bardzo szczupłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Jak ktoś powie osobie otyłej ,że powinna schudnąć to zostanie zlinczowany. Natomiast chudej można dokuczać do woli. To nie fair... Ciekawe gdzie :( ? Bo raczej nie na tym forum :( ? A na chamstwo nic nie poradzisz :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×