Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AndżelikaKO

Dom starców, pomocy

Polecane posty

Gość AndżelikaKO

Witam, piszę ponieważ chcę zasięgnąć porady związanej z domami opieki dla osób starszych. Piszę do osób posiadających doświadczenie w pobycie - znaczy się kogoś kogo znacie, co tam jest. Moja Babcia ma 80 lat. Nie mamy nikogo kto mógłby się Nią zająć całodobowo praktycznie, nie możemy pozwolić sobie na brak pracy - kredyty, 3 dzieci - sami rozumiecie. Nie jesteśmy w stanie dłużej zapewnić jej opieki i myślimy właśnie o takim domu. Czy ktoś z Was ma jakieś dobre doświadzenia w placówkami tego typu - najlepiej z Warszawy, okolic. Pomóżcie, bo chcę znaleźć porządne miejsce. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyskoczyla juz z calego majatku czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie Cię rozumiem Kochana. Ja miałam podobnie z Dziadkiem, tylko, że my mieszkamy w okolicach Łodzi. Trafiliśmy dobrze, ale wiesz co, była kiepsko wyposażona sala rehabilitacyjna i takie sobie jedzenie. Pomoc medyczna ok, ale może lepiej trafisz. Ja bym zwracała własnie na takie aspekty uwagę na Twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kretyńskie teksty o majątku! Są ludzie, którzy nie są w stanie zapewnić specjalistycznej opieki i całkowicie Cię rozumiem. Znajdź tylko dobrą miejscówkę, żeby Babcia była godnie traktowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wbrew pozorom nie sa kretynskie na wszystko nalezy patrzec holistycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam, że jednak lepiej babci wśród swoich a kredyty i dzieci to tylko wymówki ;-( smutne to bardzo, że starsi ludzie muszą oglądać świat z okien Domów Spokojnej Starości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez to przechodzilam i to byla jedna z najgorszych sytuacji. Tez musielismy podjac decyzje: co dalej z babcia. Bylam z nia bardzo blisko bo praktycznie mnie wychowala dlatego byla to dla mnie ciezka decyzja. Nie mogla sobie pozwolic na zrezygnowanie z pracy bo dom i dzieci na utrzymaniu. Na szczescie niedaleko od domu mamy dom opieki http://www.zolpoddebami.pl/ i tam teraz mieszka moja babcia. Staram sie do niej przychodzic co drugi dzien dzieki czemu nasze stosunki nie ucierpialy. A ja mam wrazenie, ze tam wsrod ludzi w swoim wieku odzyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można nająć opiekunkę medyczną dochodzącą - taniej wyjdzie a nie oddawać Babcię w obce ręce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAKĄ BABCIA MA EMERYTURĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×