Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
Co to kórwa za cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie chce z ku/rwą pisać i się wścieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjemności, nie zawsze związane ze sponsoringiem, a niektórzy panowie mają sprzęt, albo go hodują z penirium, i potrafią się nim całkiem nieźle posługiwać, więc czemu sobie odmawiać przyjemności? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie, skoro są łatwe dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy sie kurwia od powstania swiata.bez wyjatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale porządni nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kochanką żonatego mężczyzny od 22 lat. Mamy 21-letniego syna. Praktycznie od 15 lat mieszkamy razem - dla syna kupił dom, kilka działek budowlanych, dla mnie mieszkanie. Jego żona o wszystkim wie, nie jest pokrzywdzona - materialnie jest dobrze ustawiona, rodzinnie również. Ona nie mogła mieć dzieci, a bardzo chciała -adoptowali dziewczynkę, on pozostał z nimi bo tak obiecał, ale zona pozwoliła mu na własne życie. Teraz dziewczynka ma 24, mój syn 21 traktują się jak rodzeństwo, jego żona i ja od czasu do czasu musimy się spotykać, ona nie ma do mnie żalu, ja ją lubię. On mieszka ze mną, ale finansuje w jakimś zakresie nadal swoją żonę i córkę. A ja? Nigdy nie zabiegałam o to, żeby definitywnie zerwał z tamta rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezly trojkąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie trójkąt, żona i córka mieszkają 1500 km od nas. Żonie tylko zależało na tym, aby swój podpis złożył i dała mu wolną rękę. Jej zależało na dziecku, którego mieć nie mogła, on [być może niechcący]na świat syna przywołał. Jednak chcący, czy niechcący przez tyle lat ze sobą trwamy i nie czuję się gorsza od ślubnej, bo ze mną mieszka od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
to prowokacja jakich tu wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zonaci szukaja kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to nie prowokacja to życie, które różne scenariusze pisze. Czasami przewrotne, w których wszyscy są zadowoleni z nietypowych sytuacji, bo dostają to, co dla nich jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to nie prowokacja, a samo życie. Wiem, trudno to zrozumieć, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiem po prostu - niezłe profity, nie martwię się o mieszkanie, środek lokomocji i o wiele innych spraw. żyję na luzie, kochanek o mnie dba, Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak właśnie wygląda patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ta sytuacja jest prawdziwa to wyjatek i potwierdza tylko regule,ze na zostawienie zony pozwalaja sobie jedynie bogaci mezusiowie,ktorych stac na to aby poniesc konsekwencje prawne tego kroku :-)Jesli facet zdradza zona dostanie bez problemu polowe majatku, w tym jesli sa male dzieci to na bank mieszkanie bo dzieci musza miec dom, przeciez z reguly zostaja z matka. Do tego alimenty dla niej i dzieci i nie musi udowadniac,ze jest w jakims niedostatku itp. Jesli facet zalozy druga rodzine moze wnosic jedynie o obnizenie takich alimentow ale nie ich zniesienie. I co kochaneczki,atrajcyjny towar z takiego golodupca,co? :-) dlatego zony,nie bojcie sie jesli facet zdradzi i tak bardzo chce odejsc do innej. Puscie go,niech leci a jej wyslijcie bukiet roz ,ze was wyzwolila i wziela sobie ten smrod, takiego wiernego wartosciowego mezczyzne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja mam? Mila relację, fajny sex i pieniądze. Na razie mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×