Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość statham
Rozwiąż zagadkę i wygraj jeden z 5 Iphone 7 http://qmx7.pl/r/rbJIphone7 Chciałbyś wygrać najnowszego Iphona 6 ? Nie ma nic prostszego, wystarczy że rozwiążesz naszą zagadkę w jak najkrótszym czasie. Do wygrania jest 5 telefonów Iphone 6 najnowszej generacji. Sprawdź czy dasz radę rozwiązać naszą zagadkę. Podejmij nasze wyzwanie. DO WYGRANIA 5 SZTUK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają stres i ciągłą niepewność przyjdzie nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak nie przyjdzie co się często zdarza to wtedy kochanka ma forum na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak nie przyjdzie co się często zdarza to wtedy kochanka ma forum na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gottowaaa
Jestem kochanka, tak samo jak druga strona jest kochankiem. Moim a ja jego. Oboje jestesmy w związkach małżeńskich, on z dziećmi, ja bez. Znam ten temat na wylot, jest banalnie prosty i głęboko raniący: naszych partnerów, dzieci, całe rodziny. Oczywiście to nie tak miało być. To miała być tylko odskocznia, chwila, bez przyszłości, sex. Spotkaliśmy się przypadkiem. Nie planowaliśmy tego. Teraz po dłuższym już czasie, podjęliśmy decyzje, ze chcemy być razem. Oczywiście, czy to się uda? Czy weźmiemy na siebie taka odpowiedzialność? Przede wszystkim chodzi o jego dzieci. To one najbardziej ucierpią. Ale tez jego żona. Przed 50. nagle ma zostać sama, wstrętne.. czy ułoży sobie jeszcze życie? A mój mąż? Totalnie uzależniony psychicznie ode mnie. Jak on to zniesie? Tyle razy powtarzał, ze się zabije jeśli odejdę. No i co ja mam z tego romansu? Przecież za dwa lata chemia minie, kiedy zamieszkamy razem to pewnie nie będzie już takie emocjonujące.. mam pewność, ze go kocham i ze nikt go nie kocha tak jak ja. On mnie kocha i nigdy nikt mnie tak nie kochał. To mam z tego związku, zwanego romansem. Co będzie dalej, trudno powiedzieć. Może wszystko, może nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz krzywe nogi jak srasz marzycielko przygłupia. on żony nigdy nie zostawi a ciebie twój maż na kopach z domu wywali i pójdziesz mieszkać pod most idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic w życiu nie jest na stałe. Jeśli śie kocha to warto o to zawalczyć. Jeśli przed nami 30 lat życia to warto by były szczęśliwe. Czy szantaż typu ja się zabiję jest oznaką miłości? Czy warto tak upokarzać się dla osoby która mnie nie chce ? Błagać, prosić! Tylko my tego nie wiemy w momencie szoku o rozstaniu. Przerobiłam to i wiem, schowałam dume. Wiem jak małżonek chce odejść to niech spada. Bo potem żyje się razem ale obok siebie. Czy warto? Może i niektórym to pasuje, namiastka szczęścia. Jestem już po rozwodzie nie było mi łatwo z tą decyzją ale dziś wiem, że nie żałuję. Bo wiem....nik mnie już tak nie zrani. Jeśli ty i ty zdradzasz bo nie kochasz to odejdz. Czy warto być z kimś kogo się nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, każdy kij ma dwa końce..każda osoba swoje racje ale i swoje winy. Wszyscy o coś walczymy. Nie za wszelka cenę.. żony, kochanki, mężowie. Ciekawe, która z żon przyznałaby ze faktycznie, olewała męża przez lata, traktowała go jak bankomat, kierowcę etc. nie chciała rozmawiać, spędzać razem czasu, kochać się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.23 No właśnie, każdy kij ma dwa końce..każda osoba swoje racje ale i swoje winy. Wszyscy o coś walczymy. Nie za wszelka cenę.. żony, kochanki, mężowie. Ciekawe, która z żon przyznałaby ze faktycznie, olewała męża przez lata, traktowała go jak bankomat, kierowcę etc. nie chciała rozmawiać, spędzać razem czasu, kochać się.. xxxxxxxxxxxxxx Ciekawe która kochanka przyznałaby się do tego ze szantażuje swojego kochanka od momentu gdy chciał z nią zakończyć romans i w akcie zemsty wyrządza mu szkody materialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe która kochanka przyznałaby się do tego ze szantażuje swojego kochanka od momentu gdy chciał z nią zakończyć romans i w akcie zemsty wyrządza mu szkody materialne x Za głupotę trzeba płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe która kochanka przyznałaby się do tego ze szantażuje swojego kochanka od momentu gdy chciał z nią zakończyć romans i w akcie zemsty wyrządza mu szkody materialne x Za głupotę trzeba płacić xxxxxxxxxxxxxxxxxx Uważaj żebyś ty nie musiała zapłacić za swoją głupotę i jeszcze zwrócić wszystko z procentem to co wyłudziłaś gdy szantażowany pójdzie na policję albo zapłaci komu trzeba i ci zrobią wielkie kuku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z******ty seks i luźne rozmowy o wszystkim i o niczym ale rowniez milczenie ktore mowi wszystko. I wiele wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe która kochanka przyznałaby się do tego ze szantażuje swojego kochanka od momentu gdy chciał z nią zakończyć romans i w akcie zemsty wyrządza mu szkody materialne x Za głupotę trzeba płacić xxxxxxxxxxxxxxxxxx Uważaj żebyś ty nie musiała zapłacić za swoją głupotę i jeszcze zwrócić wszystko z procentem to co wyłudziłaś gdy szantażowany pójdzie na policję albo zapłaci komu trzeba i ci zrobią wielkie kuku smiech.gif x Dokładnie. Za głupotę trzeba płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro kochanki będą samotne. Pójdą same na cmentarz, żeby się poszwendać i będą wypatrywać zza winka czy kochanek nie idzie z żona i dziećmi, albo zostaną w domach i będą wyć w poduszkę. Te bardziej natrętne zaczną wydzwaniać do kochanka i rzucać telefonem jak kochaś nie odbierze, albo telefon wyłączy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro kochanki będą samotne. x A kochanki to jakieś dzieci z bidula? Kochanki pójdą z rodzicami i rodzeństwem na groby bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcecie wiedziec czy Wasz romans ma sens, co on myśli, co czuje, czy odejdzie od żony, napiszcie do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj żono dumna ze swojego męża oby twoje rogi zmieściły się w bramie cmentarnej:) gratulacje dla wspaniałej uroczej rodzinki. Pamiętaj, ludzie napweno wiedzą, że on zdradza żona dowiaduje się ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj żono dumna ze swojego męża oby twoje rogi zmieściły się w bramie cmentarnejgratulacje dla wspaniałej uroczej rodzinki. Pamiętaj, ludzie napweno wiedzą, że on zdradza żona dowiaduje się ostatnia. x O to znów ta psychiczna kochanica co każdemu wmawia zdradę. :D Nie zna człowieka desperatka, na oczy nigdy nie widziała ale wie, że na pewno zdradza. Idź się leczyć wariatko :D co pierwszego listopada z samotności hopla dostała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.10.31 ze starymi rodzicami i rodzeństwem ,które ma rodziny? ;-D I te urocze pytania czemu przyszła sama,czy ma kogoś,kiedy będą wnuki itp. ;-) i niedługo najlepsza atrakcja dla kochanek...wigilia i święta Bożego Narodzenia. ;-) SZYBKIE spotkanie i bzykanie między kupowaniem choinki i karpia ;-) A potem może krótki sms z życzeniami? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanki to desperatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj żono dumna ze swojego męża oby twoje rogi zmieściły się w bramie cmentarnej Leżę i kwiczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanki to desperatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanki to desperatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanki to desperatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanki to desperatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×