Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
Co mamy? To czego wy zony w malzenstwie nie macie. Wy macie gacie brudne do prania ,gotowanie obiadow i wychowywanie dzieciakow,a my mamy prezenty komplementy i czesto fantastyczny sex. Proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 8 .13 "Na zonatych leca desperatki Wiec powtarzam, dlaczego mezatka,ktora stworzyla swoj wlasny udany zwiazek ma dzielic sie swoim mezczyzna z jakas puszczalska lafirynda? usmiech.gif Facet to nie mebel aby go sobie przekazywac z pipki do pipki" Póki co to Ty traktujesz faceta jak mebel. Piszesz "mój własny" "Nie podziele sie" itp itd. Ty nie musisz sie nim dzielic. On sam sie sobą dzieli i jest swiadomy tego ,że ma kochankę. No chyba ,że jest mezmózgim zwierzątkiem. I trudno mówic o szczesliwym małzeństwie jesli któreś zdradza:/ Nigdy nie zrozumiem kobiet które tłumaczą sobie zdrade tym ,ze biedny misio został opętany przez złą kochankę i gdyby nie ona to on byłby wierny do konca zycia. A druga sprawa. Małżeństwo małżeństwem ale to nie jest wiezienie i nikt do nikogo nie nalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj gdzie był i co robił twój kochaś, że ty biedna suczko przez cały weekend skomlałaś na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żonki, jak już kolejny raz wasz facio was zdradzi bo ma was dość i mówi, że chce odejść to wpadacie w taką panikę, depresję i błagacie zostań, zostań.......... zapomnę, wybaczę, błagam. On zostaje bo ona wiecznie ryczy, iiiii mija jakiś czas a znów sobie kogoś znajduje i tak w kółko. Zaczynamy zdradzać na legalu bo on już wie, że ona boi się zostać sama i robi co chce!!! Tak żone szanuje, że jej nie fatyguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj żonki, jak już kolejny raz wasz facio was zdradzi bo ma was dość i mówi, że chce odejść to wpadacie w taką panikę, depresję i błagacie zostań, zostań.......... zapomnę, wybaczę, błagam. On zostaje bo ona wiecznie ryczy, iiiii mija jakiś czas a znów sobie kogoś znajduje i tak w kółko. Zaczynamy zdradzać na legalu bo on już wie, że ona boi się zostać sama i robi co chce!!! Tak żone szanuje, że jej nie fatyguje. xxxxxxxxxx Facia to masz ty zdesperowana kochanko, a żona ma męża debilko. Sama wpadłaś w panikę i ryczysz na kafe oraz w realu, bo kochaś nie dość, że nie chciał się rozwieść przez lata, to jeszcze kopnął cię w zad na koniec. I co ty teraz zrobisz sfrustrowana bidulo? Szantaż nie pomógł, twoje złośliwości już nie działają. A wiesz dlaczego tak jest, dlaczego nie odszedł od żony? Bo cię nie chce. On nie che iść do ciebie, mieszkać z tobą na stałe i choćbyś wyszła z siebie i stanęła obok, to i tak nic nie wskórasz. Na co mu durna baba, która pójdzie z każdym w krzaki. Byłaś dobra tylko i wyłącznie do ciągnięcia pały, gdy jego żona nie miała ochoty na seks. Pogódź się z tym wreszcie, prostytutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyżby Sisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie mogę być i Sisi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla ciebie mogę być i Sisi smiech.gif vv W takim razie proponuje rozwieść się z mężem, który Cie zdradza , z którym do ślubu z nim Cie przymuszono a nie szukać jego kochanki na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Dla ciebie mogę być i Sisi smiech.gif vv W takim razie proponuje rozwieść się z mężem, który Cie zdradza , z którym do ślubu z nim Cie przymuszono a nie szukać jego kochanki na forum. xxxxxxxxxx Jesteś żałosna jak każda zdesperowana kochanka :D i łykasz dosłownie wszystko. :D Nie jestem żadną Sisi i nikt mnie do ślubu nie zmuszał. Wyobraź sobie, że dawno temu, dobrowolnie i z ogromną chęcią wyszłam za maż za mężczyznę, którego kochałam, więc nie zamierzam się rozwodzić, bo z mężem kochamy się do dnia dzisiejszego. Frustratko lecz schizofrenię, a nie szukasz na forum żony byłego kochasia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To po co piszesz ,ze być może jesteś Sisi ? Nie znam ciebie i mało mnie obchodzi czy jesteś kochanką , zazdrosną porzuconą zoną, zona zdradzana czy szczęśliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak cię obchodzi była kochanko męża Sisi. :D Nie szukaj żony na forum, bo robisz z siebie cyrk za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o pojawiła się ta kochanica co wszystkim żonom wmawia zdrady. :D a kto to jest sisi? napisz nam kochanko żonatego to może znajdziemy ją na kafe i będziesz miała z kim się kłócić kiełbaso. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się rozwiodłam z mężem gustującym w kochankach! Teraz niech bzyka co chce. Dzięuję kochance, ze otworzyła mi oczy z kim miałabym być do końca życia. Swoje przeżyłm ale nie ma tego złego.... Kochanki są dowodem na to, mąż jest zwykłym dupkiem dla żony. Bzyka inne i ciebie. łeeee... feeee no cóż gratuluję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.39 on nadal spędza ze mną czas, Ty o tym wiesz. Robisz na złość i nie zgadzasz się na rozwód. Ryczysz i jesteś zła na mnie. Jaką trzeba być desperatką, on Ciebie nie pochocha jak mnie upartej i mściwej baby. Bo może nigdy nie kochał albo już nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×