Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapalenie płuc pomocy

Polecane posty

Gość gość
Łatwo mi jest inhalacje wykonać na moim automacie Simple i też jak u synka podaję lek to się nie wierci, nie męczy i nie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do różnych kuracji stosujemy Simple i sobie radzi, czy to przy infekcji, czy żeby nawilżyć drogi oddechowe, takich zastosowań inhalacji jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zepsuł mi się mój inhalator i musiałem kupić nowy szukałem opinii w necie i zdecydowałem się na Silent Mesh świetny inhalator .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja kupiłam Alergia Stop siostrze pod choinkę i jest zadowolona, sama mam trochę inny aparat ale też raczej z tych mniejszych i sobie chwalę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Simple Sanity niedawno, lek rzeczywiście czuć że wchodzi , że się wchłania, to mogę na pewno potwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę podpowiedzieć Silent Mesh czyli ten co sami używamy u nas w domu, nie jest to ciężki i głośny sprzęt z kompresorem który huczy i dudni jak jakaś armia zbrojna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zachodu nie wymaga Simple jeśli chodzi o podłączenie, sterowanie, przyjazny w obsłudze model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam simple tutaj można inhalować wszystko na nosie i jamie ustnej zaczynając a na pęcherzykach płucnych kończąc, także mimo że urządzenie małe to dużo potrafi w kwestii kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy Simple od paru miesięcy i nie mogę narzekać, pracuje wydajnie lekko bez hałasu, a po inhalacji rzeczywiście czuje się efekt, lek się wchłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak to prawda, że Simple jest tak samo wydajny przy wyższych i niższych partiach dróg oddechowych, ja również polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy Simple to jest marka Sanity, polska rzecz. Działa bardzo dobrze, raz że cicho a dwa że aerozol jest wygodny bezpieczny we wdychaniu. Nie trzeba się bać że będzie drażniący czy ksztuszący a roznie to ponoc bywa w innyh takich modelach z komrpesorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Silent Mesh poręczny nieduży inhalator ale z dużą mocą jeśli chodzi o tempo podawania aerozolu. Fajnie że model ma dwa źródła energii, bo są baterie ale jest też zasilacz. Czytelny ladny wyswietlacz z informacją o stanie baterii, człowiek nie jest zaskoczony że się rozładował inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyglada gwarancja w tym inhalatorze ? Bo widze ze duzo osob go poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja będę zachwalała Novama Familino Pro. W końcu mam inhalator do codziennego często uzywania a nie jakiś chiński badziew jakiego pełno w sprzedaży. Gwarancja jest dożywotnia i to faktycznie widać po samej konstrukcji urządzenia – mocne elementy, solidna budowa, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Warto mieć w domu taki zestaw jak inhalator Baby + rozgrzewający Jednorożec , świetna pierwsza pomoc przy przeziębieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aff

Co do takich sensownych urządzeń, na które można zwrócić uwagę to myślę, że dobrym wyborem będzie model Simple od Sanity – bardzo dobrze przygotowane urządzenie, które nie ma dużych rozmiarów, więc od strony praktycznej dobrze się sprawdza. Można bez problemu całą rodziną z niego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×