Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy pasuje do ziemniaków brukselka mrożona lub warzywa mrożone

Polecane posty

Gość gość

bo żywcem nie mam co gotować jutro a nie będę na zakupach. pasuje taki obiad? albo ziemniaki z sałatą zieloną i zastanawiam się co można do tego tylko nie mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz, co masz w domu do ziemniaków pasuje i kalafior i brukselka i inne mrożone warzywa masz jajka? fajny obiad wychodzi z ziemniaków i kalafiora polanych masłem z bułeczką (albo masłem i posypanych koperkiem) i sadzonych jajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, że jajek nie mam zostało tylko jedno. właściwie to to co wymieniłam w sumie jeszcze mam szpinak mrożony ale ten zawsze z jajkami robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, a masz jakieś dodatki? co masz w szafkach? w lodówce nie masz już żadnych resztek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki masz tłuszcz w domu? jakieś resztki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piszesz, więc podam mój pomysł ;) zakładam, że masz w domu jeszcze trochę oleju do smażenia, jakąś sól, pieprz ewentualnie inne przyprawy pisałaś o sałacie, więc sałata będzie idealnym dodatkiem gotujesz kartofle i kalafiora połowę kartofli zostawiasz do podania osobno, np. podsmażasz przed podaniem na patelni albo podajesz same pozostałe kartofle i kalafiora trzeba przestudzić, doprawić solą, pieprzem, jeżeli masz jakieś przyprawy to można ewentualnie dodać, dobrze pasowałby świezy koperek, na pewno dobrze będzie komponowała się gałka muszkatołowa wszystko rozdrabniasz widelcem, mają zostać kawałki, więc nie do końca dodajesz całe surowe jajko, dobrze wyrabiasz ręką smażysz tak, jak zwykłe kotlety podajesz z sałatą i podsmażonymi kartoflami nikt się nawet nie zorientuje, że to oszczędny obiad ;) będą zajadali ze smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×