Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość wesołka91
Dzień dobry dziewczyny! Jak się czujecie? jak mija Wam weekend? Jeszcze nie tak dawno chwaliłam się że nie mam wymiotów itp. A tu na początek 12 tygodnia (kiedy myślałam, że dolegliwości zaczną ustępować), wczoraj, zaliczyłam bliskie spotkanie z porcelaną. Dotychczas miałam tylko odruch wymiotny pod wpływem nieprzyjemnych zapachów... ale dopiero teraz skończyło się to wizytą w toalecie. I muszę powiedzieć, że to było na tyle nieprzyjemne i niespodziewane, że Wam wszystkim, które mają z tym problem, gorąco współczuję. Jak Wy sobie radzicie z codziennym życiem kiedy was tak żołądek szarpie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
Co tutaj dzisiaj taka cisza. Ja dzis caly dzień leze i nic mi sie nie chcę. Na nic nie mam ochoty. Zjadłam dzis tylko chleb z dżemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Ja czuję się beznadziejnie. Po 2 dniach poprawy, kiedy myślałam, że najgorsze już za mną, wróciły koszmarne mdłości, do tego szarpiący głód i totalne osłabienie. Nogi jak z waty, głowa ciężka, czuje się jak naprawdę schorowany człowiek. Przedwczoraj i wczoraj nawet coś ogarnęłam w domu, energii nabrałam, kupiłam składniki na sernik i myślałam, że na weekend coś upichcę. A dziś leżę biała jak ścianai się zwijam, o żadnym pieczeniu ani niczym innym mowy być nie może. Jestem zdruzgotana psychicznie bo tak się już cieszyłam, że będzie tylko lepiej..... :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Wesołka jak dokładnie tak miałam w pierwszej ciąży. 3 miesiące tylko nudności a potem nagle pod koniec 12 tygodnia wymioty i to 10 razy w ciągu jednego dnia. Skończyło się szpitalem i kroplówkami bo wyszło, że sód i potas strasznie mi spadły. Ale cieszyłam się bo te kroplówki pomogły mi ogólnie i od tamtej pory dolegliwości generalnie ustąpiły. Teraz czuję się tak potwornie, że też najchętniej bym się do szpitala położyła żeby mi coś dali na te męki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Hej, ja to aż nie umiem uwierzyć że sie tak potwornie czujecie. Mi nie ma absolutnie nic. Jem wszystko. żadnych mdłości kompletnie nic. Boże tylko się boję czy z dzidziusiem wszystko dobrze. Jeszcze 5 dni do kontroli. Strasznie mi się dluza te dni. Dziewczyny ja mam tak kilka dni jestem spokojna a kolejny zaczynam panikowac. Znowu się uspokajam, jakoś motywuje i za parę dni znowu przychodzi dzień kryzysu. Chyba już tak będę miała dopóki będę w dwupaku ;) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Ja za to nie mogę uwierzyć, że można być w ciąży i nie mieć żadnych dolegliwości... nawet sobie nie umiem tego wyobrazić bo drugą już przechodzę masakrycznie :( Tylko pozazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
Ja to nie moge narzekać bo tylko z jedzeniem mam kiepsko a tak to nawet spoko. Chociaż mam dzisiaj ogromnego lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
A jak u Was ze spaniem? Jesteście senne w dzień, robicie drzemki? I o której zasypiacie wieczorem i o której wstajecie? Ja w dzień dosłownie padam w okolicach 13.00, wczoraj na godzine a dziś na 2 zapadłam w kamienny sen. Wieczorem ok 20.00 odcina mi prąd (także zaraz hehe) i potem 5.30-6.00 pobudka z rwącym głodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Popołudniu raczej nie śpię może zdarzyło się dwa razy. Chodzę spać różnie to zależy od dnia raz o 20 a raz o 22. Za to wstaje zawsze tak samo ok7,8 . Raz tylko wstałam bardzo wcześnie ale to ogólnie w tą noc źle spałam. Nawet już nie chodzę w nocy sikac. Masakra ostatnio moje serduszko widziałam w 7tc. Mam nadzieję że do teraz nic złego się nie wydarzylo. Chyba znowu zaczynam się bać. Tak naprawdę to nie mam z kim o tym pogadać. Bo wszyscy dookola mówią tylko nie przesadzaj będzie dobrze musi być itd ale ja miałam już przykre doświadczenie którego nie da się wymazac z pamięci. I jedyna rzecz która postawi mnie do pionu to usg 21-go ;/ I nie wiem jak Wy Ale jak ja siadam na badanie i mam mieć za chwilę usg i w momencie zamieram że nawet nie oddycham, dopóki nie zobaczę na ekranie jak ten maleńki punkcik miga. Wtedy schodzi ze mnie 10 ton ciężaru. Przepraszam że tak dużo się rozpisalam ale chyba tego mi dzisiaj było trzeba. Wszystko to wyrzucić z siebie ;(( Takie zmienne nastroje z godziny na godzinę. To chyba przez ten progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Dzis rekord pobudki 5.18 :/ do 6 dolezalam a potem atak mdlosci glodu i bol zoladka czyli standardowy zestaw. Wcisnelam bulke z bialym serem i miodem i leze z powrotem. Czekam na kolejny atak :/ cudowna niedziela sie zapowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Witajcie. Współczuje wam dziewczyny tego strasznego samopoczucia. Rozumiem bo sama przechodziłam. 4 tygodnie totalna masakra była ale teraz super. Ja wczoraj w rodzinne strony przyjechałam i wieczorem z przyjaciółka na chińczyka poszłyśmy :) już ciazowki noszę i brzuszek rośnie ( taka mała kuleczka ) a wczoraj drogę miałam mega zła , 3 korki na autostradzie i zamiast 4,5h jechać byłam 7h w drodze. Na ostatnim korku byłam wściekła i aż sie popłakałam ;( myślałam , ze umrę w tym samochodzie. Jutro powtarzam usg mam nadzieje , ze dzidZia urosła. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka________01.03 ___26 l._____??? ____1 ciąża____Trójmiasto magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija__________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa____06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna__________07.03____28 l._____???____3 ciąża____Starogard Gdański Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352_____14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen____________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa przyszlamama91__15.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87________17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???______???____2 ciąża___Bielsko Biała Elfusia__________25.03____28 l._____???____2 ciąża___Katowice Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ młoodziutka_____29.03____18 l._____???_____1 ciąża____ok Warszawy lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa Nana94__________???______20 l._____???____1 ciąża____Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
Witajcie. Ja w dzień nie śpię zupełnie. Rano w tygodniu wstaje kolo 6 bo chodze do pracy a wieczorem w łóżku odpoczywam juz od 20. Za to dzis leżałam do 10 :) ale to mi sie skonczy bo za tydzień moje dziecko wraca z wakacji, tzn. musze po nią pojechac 600 km w jedna stronę. Ale w sumie sie cieszę bo tesknie za nią. A ponad to jutro też mam usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ze spaniem u mnir się polepszylo, apetyt mam za dwoje, mdłości już nie mam ale za to pojawiły się hemoroidy :/ za tydzień jadę na wczasy więc czuję, że będzie bosko :( w piątek znowu zobaczę swoją maliznotkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakotaka ja sie chyba nabawiłam hemoroidow w poprzedniej ciąży :/ do tego zaparcia i dwa dni temu odwazylam sie uzyc czopka, nie minely 3min.. I bylo bosko, kupilam sobie tez syrop na zaparcia (lactolosum, cos takiego) ale gdzies wyczytalam ze najlepiej od 2trymestru go brac. Na szczescie innych dolegliwosci z nimi zwiazanych nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
hej tak długo mnie nie było a tu patrze za dużo nie przybyło stronek. ja dziś mam ochotę do jedzenia jak zwykle na to czego akurat nie mam...a nie chce mi się nawet ruszyć do sklepu. jak wstaję to mam tyle energii a już o 12 mogła bym spać kolejne pół dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_83
oj ja też śpię dużo. Wstaję ok 7 a max 10 wracam na drzemkę. do tego po południu też potrafię położyć się na godzinkę. A wieczorem o 21 już leżę max 22 śpię. Przed ciąża miałam nieregularny tryb pracy, raz w dzień raz w nocy i ze spaniem a raczej z brakiem snu nie miałam problemów a tu nagle śpię pół dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam,ze tak tu w trace się do was ale czupryne widzę he he ja mam synka z 04.04.2012:)) teraz mam termin na luty. Pisalysmy na starym forum kiedyś i tak mi zapadlas w pamięci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Czesc dziewczynki, jak minal weekend ? U mnie cale trzy dni pogoda fatalna a ze my z mezem nie lubimy bezczynnosci to odmalowalismy mieszkanie, zrobilismy przemeblowanie - niby mala zmiana a jakby inne mieszkanie. Zaczelam 2 trymestr wedlug literatury najlepszy okres w ciazy. Choc u mnie najgorszy to 3 trymestr.. Vouga ja tez mam wizyte w czwartek usg genet. Na 7.30 ...mazlonek sobie zazyczyl obejrzec dziecia . Juz nie moge sie doczekac aaaaaaa Dziewczyny jak u was ze wzrokiem!? Bo ja zauwazylam zmaczne pogorszenie, jade autem i znakow nie poznaje.. Trzy dychy na karku i juz sie sypie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Hej, nie chce zapeszac, ale i ja czuje sie lepiej. Poczatkowe tygodnie byly tragiczne, male dziecko w domu, a ja caly dzien na lozku, bo nie mialam sily wstac, calodobowe mdlosci i wymioty kilka razy w ciagu dnia. Obecnie mdli mnie jeszcze ale duzo duzo mniej, takie delikatne mdlosci. najgorzej rano i wieczorem, ale juz da sie funkcjonowac i cos zzjesc. Mysle, ze tydzien, dwa i bedzie juz calkiem normalnie. Juz nie zwracam, chociaz na zapachy nadal reaguje. No, ale wazne ze coraz lepiej :) Za tydzien moja mala ma 2 urodziny :) A 27 mamy usg genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Dzisiaj jestem w 2 dniu 11 tc. Najgorzej, ze jednak mam ta cukrzyce ciazowa. Ale to dla mnie nie pierwszyzna, jestem na diecie. Rano mi nie idzie, cukry na czczo przekroczzone, pewnie wraz z uplywem ciazy dostane insuline, nocna na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria wspolczuje cukrzycy nie wyobrazam sobie tego.. ja nie dalabym rady na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję się znacznie lepiej niż na początku ciąży. Mdłości powoli zaczynają ustępować, pojawiają się głównie wieczorem, więc określenie "poranne mdłości" raczej do mnie nie pasuje :P Apetyt mam już większy, ale nadal jem mniej niż przed ciążą. Od zajścia schudłam 1,5 kg i waga ta się na razie utrzymuje. Kiedyś uwielbiałam słodycze, a teraz jem je sporadycznie. Za to pokochałam mięso :D Najlepszym deserem jest więc dla mnie np. gulasz zamiast lodów, paranoja ;) Wstaję o 6, bo chodzę do pracy. Po południu zazwyczaj ucinam sobie małą drzemkę, a o 21 znów mogę leżeć, zasypiam ok. 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka________01.03 ___26 l._____??? ____1 ciąża____Trójmiasto magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____30 l._____???____1 ciąża____Police k. Szczecina Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija__________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa____06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna__________07.03____28 l._____???____3 ciąża____Starogard Gdański Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352_____14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen____________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa przyszlamama91__15.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87________17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???______???____2 ciąża___Bielsko Biała Elfusia__________25.03____28 l._____???____2 ciąża___Katowice Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ młoodziutka_____29.03____18 l._____???_____1 ciąża____ok Warszawy lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa Nana94__________???______20 l._____???____1 ciąża____Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
Hej dziewczyny. no i jestem już po ślubie cała msze przepłakałam, ale na szczęście do 20.00 godziny dzidziuś był grzeczny. później jak mnie złapało myślałam że nie dam rady i co mi się polepszyło to tort później dalej w pokoju nad kibelkiem i jakoś się zwlekłam na oczepiny, ale po już nie dało rady nic zrobić tylko siedziałam i patrzyłam jak się ludzie bawią. ale wszystko nam się udało i jestem bardzo zadowolona. a dziś już od początku wymioty myślałam że choć trochę mi przejdzie, ale chyba jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę poprawy samopoczucia! U mnie niestety nadal słabo, nie odważyłam się dziś ruszyć do pracy. Myślę, że ten tydzień zostanę nadal w domu. Póki siedzę albo leżę jest w w miarę OK ale jak tylko się ruszę zaraz mdłości, zawroty głowy i nogi jak z waty.. Nie nadaję się do niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Witajcie! Super, ze wam lepiej. Ja zaraz na genetyczne usg ide i strasznie sie denerwuje. Jakas taka bardziej strachliwa jestem niz w pierwszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Soulija zazdroszcze!! Czekamy na relacje ! ' nasze' pierwsze dziecie przebadane genetycznie :) hm ciekawe czy plec poznasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×