Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
"czemu mnie nie ma w tabeli?" "nie jestem przyjeta" buahahahaahahahhahahahahahhahahahahahahahahah nie dosc ze mlodziutka jestes to jeszcze glupiutka zbulwersowalas sie ? przerasta twoje mozliwosci (kopiuowanie iwklejanie?? jakbys byla bystrzejsza to bys zorentowala sie ze tu nie ma administratora heheheehhe a co na twoja ciaze rodzice?/ pewnie sie ciesza i sa dumni z osiagniec coreczki/ zakladam ze innych nie masz - mature chociaz zrobilas.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodziutka nic się nie stresuj jeśli czytałas trochę poprzednich stron to prawie każdemu tu się dostaję od jakiegoś dziwnego osobnika który ma ewidentną przyjemność z anonimowego wciskania ludziom a na co dzień pewnie szara myszka która się słowem nie potrafi odezwać to gdzieś trzeba dać upust emocjom co? Mi się jeszcze nie dostało ale pewnie kwestia czasu, niech minie sierpień to się przeniesiemy na jakieś fajniejsze forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany jak ja się dziś zle czuje, przespałałąm poł dnia a po obiedzie mnie tak zemdliło ze do tej pory mnie trzyma :/ Juz kilka razy myslalam ze zwymiotuje ale twarda jestem ;) chociaz moze by mi ulżyło :/ juz się nie mogę doczekać czwartku jadę na 4 dni do Krakowa :) a jeszcze bardziej nie mogę się doczekać 20go bo usg :) Ale ja jak Vouga tylko pozytywne myślenie bez wariowania :) Ej a mam takie pytanie jak wasi partnerzy znoszą wasze zle samopoczucie bo moj mimo ze sie cieszy ciąża i jest zazwyczaj kochany to mam wrazenie ze mysli ze symuluje ze mi tak zle zeby sie beztrosko opierdzielac i zaczyna mnie tym strasznie wkurzać :/ bo mi czasem wytyka ze ciagle spie i nic nie robie a ciaza to nie choroba wrrrr jak ja bym chciala zeby choc na jeden dzien tak sie czul pewnie by sie polozyl i myslal ze umiera wrrr. A nic tylko spokój nie będę się denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Witajcie, jestem tegoroczną marcową mamą :) Gratuluję Wam wszystkim i życzę zdrowych i bezproblemowych ciąż! Aż mi się łezka w oku zakręciła, bo rok temu byłam dokładnie na Waszym miejscu, mnóstwo pytań i niewiadomych. Jak to w życiu, wszystko się ułożyło, a nasz Leonek ma już pięć miesięcy. Powoli zaczynamy myśleć o drugim ;) Pozdrawiam Was i życzę, by tak jak w przypadku marcowych mam 2014 nawiązały się pomiędzy Wami przyjaźnie. Cudowna przygoda przed Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Gościu może napiszesz nam coś o sobie? O nas wiesz dużo bo ciągle czytasz posty więc może dasz teraz poznać siebie. Jedno już wiemy jak piszesz post to musisz być bardzo sflustrowany skoro gubisz tyle liter w wyrazach ze tracą sens. Jestem przekonana że życie ostro daje Ci w kość bo jak podłym trzeba być człowiekiem żeby nieznajac osoby oceniać ją (jak sądzę swoją miarą)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Mała poprawka. - Jutro zaczynam 11 tc.;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Spokojnej nocy. Dobranoc. I jak mówi mój synuś słodkich snów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novika to chyba dobry czas na to badanie, mowi sie ze 11-14tydz, a glownie to chyba chodzi o wielkosc malenstwa. Ja mam kolejna wizyte genetyczna w 12tyg4dniu, to dopiero bedzie poczatek wrzesnia. Ale mam sporo rzeczy do zrobienia w sierpniu i jeszze dwa wyjazdy ze tak bardzo nie mysle o tym :) notmalnie bym nie wysiedziala:) ale maly tez daje mi zapomniec o ciazy, bo czwarty dzien ma gorczke, bakterie oku i gardledo tego hurtowo zeby ida :/ i teraz pod znakiem zapytania stoi nasz czwartkowy wyjazd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co do partnera to u mnie to samo, ja juz mam drugi rok WAKACJE!! wg mojego meza.. :) Z drugiej ciazy sie cieszy, bo od wrzesnia mial siedziec z dzieckiem pol dnia a ja mialam wracac do pracy. Srednio umie sie malym zajac a teraz juz nie musi. Troche szkoda w sumie, bo mze by docenil siedzenie z dzieckiem w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana! Syn mnie obudzil bo sobie wymyslil nalesniki o 7 rano!!! Byle do wrzesnia, przedszkole.. troche odpoczne. Skad te dzieci tyle energii maja?? Dziewczyny nie zwracajcie uwagi na goscia.. jemu wlasnie o to chodzi zeby nas prowokowac. Ma radoche ze nas zezlosci. U mnie 12 tydzien, ostatni tydzien 1 trymestru :) expresowo wszystko mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ich po prostu rozpuściłyśmy, za dobrze mają :[ zanim zaszłam w ciążę mój zawsze twierdził że to on pójdzie na tacierzyński a ja wrócę do pracy i właśnie mówił to z takim przekąsem że nie będzie musiał pracować, będzie miał wakacje- tok myślenia faceta hehe:) Nie mogę się doczekać jak go zostawię z dzieckiem samego w domu, ciekawe po jakim czasie zadzwoni z płaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam problemow. Kiedys maz stwierdzil ze ja przeciez nic nie robie wiec zrobilam tak jak w jednym dowcipie. Jednego dnia naprawde nic nie robilam..w domu syf, obiadu nie ma, dzieciak brudny i mezus zamilkl. Z reszta jak wraca z pracy to syn na nim wisi, lazi za nim nawet do wc wiec obowiazki ma i miec bedzie. Kapiel np - to domena meza ja juz nie pamietam kiedy to robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe w sensie kapiel syna ..zabrzmialo to tak jakbym sie nie myla heheh Oho zaraz pewnie szanowny " gosc" mnie pojedzie od brudasow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja od rana znow nad muszlą, czyli bez zmian. Do tego z mieszkania wyprowadzili się lokatorzy zostawiajac delikatnie mówiąc syf. Mam dwa dni sprzątania nie swoich brudów tak dla rozrywki, w przerwie pomiędzy wymiotami. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytonka to zabierz im z kaucji. Mi kiedys zostawili dziure w scianie (??) I pretensje mieli ze kaucji im nie zwrocilam. Ludzie sa bezczelni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
ja nie mogę narzekać na swojego męża :) on mi bardzo dużo pomaga przy naszej pięciolatece :) więc wie, że w domu zawsze jest dużo pracy; teraz tylko się martwi czy ja dam rade jak moja Justynka wróci za dwa tygodnie z wakacji, bo ja w weekendy w zasadzie ciągle leże i odpoczywam, ale może to bardziej z nudów, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Dziewczyny, nie mogę uwierzyć jak Was czytam :) Wy jeszcze na wesela macie siłę chodzić ??!!! NIE DO WIARY. Ja dziś od rana czuję się znów tak słabo, nogi jak z waty, głowa mi opada sama - poddałam się i nie poszłam do pracy. Mam dość tych męczarni. O weselu to bym nawet nie pomyślała, dla mnie problemem jest wyjście zwykłe do sklepu pod domem bo mi się słabo robi w połowie drogi... Podziwiam, że macie siłę sprzątać, chodzić na wesela i ogarniać inne sprawy, ja naprawdę się staram ale moje dolegliwości są silniejsze - próbę prasowania kończę po 2 rzeczach bo nogi mi się już trzęsą jak galareta. Dziś do tego boli mnie brzuch, ale nie tam na dole tylko żołądek. Czuję, że jest już zwyczajnie wymęczony napadami głodu, nudnościami i skręcaniem się od 2 tygodni. Dziś nie zjadłam nic, nie potrafiłam przełknąć nawet kromki z serem białym. Leżę pod kocem i prawie wyję :( Dobrze, że nie pojechałam do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMama91
15.03 1ciąża ok. Nowego Sacza. A właśnie dziewczyny mam pytanie kiedy główka dzidziusia a właściwie owal jego twarzy się całkowicie wykształca? Bo wczoraj byłam na usg i na zdjęciu mój dzidziuś ma główkę jak napchany balon z takim pociągłym dołem..nawet doktorka pierwsze co mówi"proszę zobaczyc jaki ma szpiczasty podbródek.."i się uśmiechneła..przyznam że troszke dziwnie to na zdj usg wyglada:( przyznam mój mąż ma szpiczasty podbródek ale znowu nie aż tak jak junior na zdjęciu..(jestem w 11 tygodniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabella ja tak miala w 1 ciazy, przelezalam cale trzy miesiace. Niewymiotowalam ale poprostu bylo mi niedobrze, brzuch bolal itd, teraz jest lepiej chociaz tez nie rozowo.. No i vtez mam wesele za 2tyg i to jeszcze musimy dojechac ponad 200km:/ nie chce mi sie, ale szalec nie bede, panna mlodatez bedzie w ciazy 6mc, przynmniej bedzie dobre jedzenie :)) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terlikula
Witajcie dziewczynki, czy mogłabym dołączyć do grona przyszłych mam. :) Test zrobiłam już w czwartek 8 sierpnia i pokazał dwie kreseczki ale dopiero wczoraj oficjalnie lekarz podejrzał naszego dzidziusia ma 10 tygodni i 4 dni. Napiszę troszkę o sobie i mam nadzieję, że będzie Nam się miło konwersować. Mam córeczkę Antosię, która ma 20 miesięcy, niedawno byłam w gronie "mamusie grudzień 2012". Nie spodziawałam się ciąży, nie planowałam, także jest to dla mnie ogromne zaskoczenie. Pozdrawiam. Nadrobię wpisy obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka_______01.03 ___26 l._____??? ____1 ciąża____Trójmiasto magolk6344___01.03____???______???____2 ciąża____ Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_____05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga_________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula_______11.03____29l.______??_____2 ciąża Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa przyszlamama91_15.03____23l.___???_____1ciąża__ok.N.Sącza pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka______22.03_____???______???____2 ciąża___Bielsko Biała Elfusia________25.03____28 l._____???____2 ciąża___Katowice pmnana______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_______27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_______28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU___________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ młoodziutka___29.03____18 l._____???_____1 ciąża___ok Warszawy lusandra_______30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa Mirabella1983____x______31l.______???______1 ciąża____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
ja normalnie śmigam codziennie na 7.30 do pracy :) ale rano znowu przed muszlą klęczałam :( odpoczywam w wekeendy i popołudniami :) wesele to nic, ja za tydzień muszę odebrać córkę z wakacji, 600km w jedną stronę; wyjazd w piątek koło 5 rano i powrót w niedzielę koło 13; tego się boję najbardziej, ale mam nadzieję, że podołam :) aha ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych mdłości i wszystko mogłam jeść i nic mi nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
hej. Dziś miała okropny sen że stałam na samej górze drabiny i mówiłam koleżance z podstawówki z którą na dodatek nie mam kontaktu że jestem w ciąży i potem spadłam z niej. Przeczytałam co to mogło by znaczyć i trochę się przestraszyłam... Jutro wizyta u lekarza a ja coraz bardziej zestresowana jestem bo ta niepewność czy wszystko jest w porządku mnie dobija. ;((( i jeszcze dziś pojawiły się silne ale szybko ustępujące bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo , dzis moja pierwsza wizyta u gin , ciekawe czego sie dowiem i czy bedzie to ciaza na marzec czy na kwiecien hah , dziewczyny jesli mozecie to dopiszcie mnie to tabelki bo pisze z telefonu no i nie bardzo mam jak skopiowac :\ jestem z Katowic , mam 20 lat i to moja pierwsza ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka_______01.03 ___26 l._____??? ____1 ciąża____Trójmiasto magolk6344___01.03____???______???____2 ciąża____ Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_____05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga_________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula_______11.03____29l.______??_____2 ciąża Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa przyszlamama91_15.03____23l.___???_____1ciąża__ok.N.Są cza pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka______22.03_____???______???____2 ciąża___Bielsko Biała Elfusia________25.03____28 l._____???____2 ciąża___Katowice pmnana______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_______27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_______28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU___________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ młoodziutka___29.03____18 l._____???_____1 ciąża___ok Warszawy lusandra_______30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa Mirabella1983____x______31l.______???______1 ciąża____ Nana94_________x_______20l._____???_______1 ciąża____Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Kobitki co z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Nana daj znac jak po wizycie i kiedy masz termin - ja tez jestem z pogranicza bo jeszcze na luty moge sie zalapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×