Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcella88

Vitalash odzywka do rzes Wasze opinie

Polecane posty

Gość gość
też się przyłączę jak macie pomysł jak zacząć cała sprawę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTeresa
Nie wierzcie w te pochwały ,po 1 telefon do firmy /na wstepie informuja ,że kosztuje 7 zł nie wiem czy za impuls/ moje dwa telefony które trwały po kilka minut kosztowały 180zł Zwróciłam produkt zakupiłam 4 szt w promocji 297zł jeden zuzyłam żadnego efektu,stad zwrot.Mimo deklaracji złozonej publicznie ,nawet nie raczą się odezwac . moja strata 297+180=477zł podaje na forum swój adres e-mail ,a więc możecie mi wieżyc straciłam tyle pieniędzyna oszustów,może ktoś podpowie jak można odzyskac pieniadze ,albo zablokowac ich reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oczywiście jestem , również ofiarą oszustów i bardzo chętnie dołączę do pozwu zbiorowego jak będzie taka możliwość . Szkoda tylko , że nasze prawdziwe opinie o tym produkcie są na szarym końcu . Na początku zaś Och i Ach jaka wspaniała odżywka . Oczywiście pisały je osoby bazujące na naszej naiwności i za grubą kasę !!! Nie możemy puścić tego płazem !!! Ktoś zrobił na tym olbrzymią kasę i musi za to odpowiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Oszuści i złodzieje!!! Musimy zrobić z nimi porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziadostwo i nic poza tym. Też dałam się nabrać. I jak tu wierzyć w ludzi ❓ Smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja kiedyś miałam piękne i długie rzęsy/ Niestety jakiś czas temu zaczęły mi wypadać i teraz mam trzy na krzyż:/ Słyszałam, że ta odżywka http://www.miralash.pl/ to dobry sposób na gęste rzęsy. Czy któraś z was jej używała? Nie wiem czy ją zamówić czy nie a naprawdę chciałabym znowu mieć piękne rzęsy, które można malować. Teraz o tuszu mogę pomarzyć bo czy z nim czy bez wyglądam dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTeresa
Jest to banda złodzieji nieznana zawartośc w opaskowaniu ,w momencie zwrotu preparatu to mimo obietnic nie odbierają paczki z poczty nawet żadnej korespondencji Ostrzegam telefon ktory podają Ja dzwoniłam raz /3min koszt 180zł ,już wiecej nie dzwoniłam a otrzymałam drugi r-k też na 180zł /mam biling .Uważam,ze te pozytywne opinie to po prostu za nie płacą. Trzymam zwroty do sprawdzenia kto nie wierzy. moja strata to 297,69+360/za telefony =657,69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gteresaość
Chciałam dodac do poprzedniej opinii że teraz mimo,że do Nich nie dzwonię mam nowe r-k na ich nr. telefonu /a każdy telefon to 180zł/ mam zapisane w rejestrze sądowym ich dane i nr pod jakim są wpisani ,pewnie będę droznic tę sprawe Teraz w Wp nie reklamuja sie przenieśli się do Onetu Podaję ich telefon na który trzeba uważac tj.708 870 810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnka
Dostałam w prezencie. Nie wiem ile kosztuje, weszłam w opinie, żeby sprawdzić jakie są wrażenia. Próbuję tego czegoś używać, ale szczypie mnie w oczy. Moim zdaniem produkt, do stosowania na powieki, czyli okolice oczu, mogący do nich się dostać powinien być łagodny. Zobaczę co dalej. Natomiast dobrze, że w tym wątku na pierwszy rzut oka widać opinie sponsorowane i producenta i kokurencji, bo wtedy całą niewielką resztę można rozważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski, to już nie ma innych odzywek do rzęs. Może warto je porównać. Ktoś stosował inne odżywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda jest dobra ta odżywka do rzęs spełnia swoją role, najpierw kupiła koleżanka, potem kolejna, to i ja sięgnęłam po ten produkt, rzęsy są mocne wydłużyły się warto spróbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za produktem Vitalash stoi Piotr Kaszubski .Jest to jeden z jego wielu rewelacyjnych produktów. UWAGA Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC, Hamilton Group Limited, Eb cosmetics i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@warszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, whitetime, vitalash, vita slim, beverly smile, thermasin, liverine detox, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain i szereg innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Teresa
Nie wierzcie w te bajki to kolejne naciaganie ludzi sprawdziłam ten krem ponieważ za moja wypowiedzi nikt nie płaci wiec prosze traktowac serio mój wpis. Te które tak zachwalaja pewnie maja płacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Teresa
Już pisałam ,ze ta firma o ile istnieje to okłamuje i naciąga ludzi,telefony do firmy nic nie daja ,za to rachunki bardzo wysokie .Wykonałam dwa za które zapłaciłam po 180 zł kazdy,osoba z która rozmawiałam udawała cudzodziemca ,odesłany produkt mi zwrócono z adnotacja na kopercie ,ze nie ma takiej firmy.Więc uwazajcie bo nie wiadomo co on zawiera.Co do zwrotu pieniedzy to zapomnijcie pozdrawiam Teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Teresa
Powrócę do poprzedniej wypowiedzi teraz ta sama odzywka inaczej sie nazywa ,jej reklama jest tak samo nachalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSKAZÓWKI dla osób oszukanych przez Piotra K. 1. W przypadku dokonania płatności jako przedpłaty za pośrednictwem PayPal lub Transferuj.pl (kanały płatności dostępne w sklepach internetowych Piotra K.) i nie otrzymania przesyłki lub innych nieprawidłowości należy wysłać e-maila do powyższych pośredników płatności, którzy po otrzymaniu takiego zgłoszenia są zobowiązani zablokować środki zgromadzone na koncie firm Piotra K. na rzecz ewentualnych przyszłych roszczeń pokrzywdzonych. W praktyce najlepsza metoda na otrzymanie przesyłki, bo już nie raz się zdarzało, że z powodu zgłoszeń 2 klientów Piotr K. nie mógł podjąć środków od pośrednika płatności co zmuszało go do nadania paczki. 2. Warto także wysyłać e-mailowe skargi do firmy kurierskiej SIÓDEMKA, która obsługuje wysyłkę przsyłek od Piotra K. 3. W przypadku zamówienia produktu u konsultanta i późniejszych problemow warto żebyście nagrywali swoje rozmowy z konsultantami na call center, którzy mają przyzwolenie na mówienie wszystkiego klientom i nawet na podszywanie się za lekarzy. Takie nagrania to cenny dowód w sprawie karnej i są legalne – nie musicie informować konsultanta-oszusta, że go nagrywacie, ponieważ takie nagrania stanowią dla was i policji potwierdzenie ustaleń jakie zostały dokonane w toku takiej rozmowy. 4. Dołączyć do grona osób oszukanych przez Piotra K. w sprawie prowadzonej przez prokuratora Agatę Kucharską w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Mokotów, e-mail: prokuratura.mokotow@warszawa.po.gov.pl Pamiętajcie, że przestępstwo oszustwa jest ścigane z urzędu, nawet jeśli Piotr K. naprawi szkodę po waszych bojach z nim i tak macie prawo żądać ukarania go bo to nie zmienia faktu, że przestępstwo już zostało dokonane, dotyczy to także osób które otrzymały pismo windykacyjne, a wpłaty nie dokonały. 5. Piszcie komentarze ostrzegające przyszłych klientów w internecie co może uchroni następnych przez wyłudzeniem 6. Skueczną metodą jest także bezpośrednia wizyta przy ul. Podbipięty 27/1 w Warszawie z żądaniem zwrotu pieniędzy. W razie braku porozumienia należy zadzwonić na policje celem spisania protokołu ze zdarzenia. W praktyce bardzo skuteczna metoda, Piotr Kaszubski od razu zwraca pieniądze. 7. Wysyłajcie zawiadomienia do inspekcji Sanitarnej lub farmaceutycznej, UOKiK i Rzecznika Praw konsumentów. Produkty sprzedawane przez Kaszubskiego są niezarejestrowane i nie przebadane, a dołączone certyfikaty są fałszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość éášťčž
no niestety.... szkoda, ze dopiero teraz weszlam na strone 6sta..... Gdy szukalam opinii przed kupnem, kilka mies temu, przeczytalam tylko pierwsza strone. Jak zawsze, na jednych dziala na drugich nie-pomyslalam i stwierdzilam, ze nie zaszkodzi mi sprobowac. Otoz zaszkodzilo!!!!! Ta odzywka do rzes(czymkolwiek ona jest) to straszne swinstwo, uwazajcie! Nie dosc, ze NIC nie zadzialala( to jeszcze jakos bym przezyla), to doprowadzila moje oczy do choroby! chodzilam do okulisty, bralam leki, krople....Teraz jest juz lepiej, ale nadal sie lecze. To samo zlo, jesli potrafi tak wyniszczyc oczy, a oszustowi, poboznie zycze wszystkiego najgorszego, chetnie bym mu wkropila te odzyweczke do jego oczu!!!UWAZAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vitalash.pl-nie ma juz tej strony!!!! czyzby juz nie odzywiala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, toś się opamiętała... Twórca tej strony i tego całego przekrętu, Piotr Kaszubski, jest już za to ścigany listem gończym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ostatnio używanych przeze mnie kosmetyków bardzo jestem zadowolona z Christian Laurent. Kupowałam sobie ich serum do rzęs i jak zazwyczaj mi takie preparaty nie pomagały albo pomagały ledwo co , tak tutaj po kilku tygodniach kuracji rzęsa się zrobiła dłuższa i też gęściej rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×