Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcella88

Vitalash odzywka do rzes Wasze opinie

Polecane posty

Gość goscinnie_aleksandra
Laski, a gdzie moge kupić ten Vitalash?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ola!! Ja kupiłam tę odżywkę na stronie producenta: www.vitalash.pl . Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_crazygirl
BOŻE rzeczywiście ona daje efekty takie jak piszecie. A tak sie bałam, ze wydam pieniadze w błoto, a tu nagle miłe zaskoczenie. Teraz namawiam wszystkie moje psiapsiółki do zakupu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_crazygirl
hahaha karola kocham Cię za tą odżywkę!! <3<3<3<3<3<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis marny ten kontakt do nich ,w razie gdyby ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_wroc_poz
dziewczyny zamówiłam!!!! juz sie nei moge doczekać :D:D:D Napisze później Wam jak tam efekty :) pozdrawiam aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadkowa marta
hejka wszystkim.Mam pytanie do osob, ktore uzywaly tej odzywki. W sobotę jestem świadkową na weselu mojego brata. Mam odżywkę w domu, ale nie wiem czy efekt będzie już do soboty, czy po prostu tak szybkiego rezultatu nie będzie i moge spokojnie zaczac stosowac dopiero w nastepnym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta, wystarczy przeczytać komentarze wyżej. Ta odżywka znana jest z tego, że efekty widac już po dosłownie kilku użyciach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadkowa marta
Dzięki bardzo, nie ogarnęłąm tego wcześniej. Po prostu zauważyłam, że jest temat założony i szybko napisałam post. Jeszcze raz dzięki :) I mam nadzieje, że bede wygladala fantastycznie :) Pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiladuzaimala
ona jest super!!! Oczywiscie dla jeszcze lepszego wygladu, delikatnie poprawiam maskarą, ale to tylko moje widzimisie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarowa pani
ŁAŁ, kocham ją!!!! 2 dni stosowania i juz widzilam efekty. Musicie ją kupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne te wszystkie negatywne komentarze piszę konkurencja w celu zepsucia wizerunku produktu. Ja widzialam reklamy tej odżywki na onet.pl i w gazetach i skoro reklamuje sie ona w takich mediach to nie może to być oszustwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatawyjazdowa
faktycznie działa. Chociaż efekty widziałam po 6 dniach. Zaskoczyło mnie to bardzo pozytywnie :)))) zwiększyłam 2x grubość rzęs. wiekawe jakie beda efekty po miesiacu stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiapoznan
czekałam na kuriera 4 dni, ale moze dlatego że meiszkam w małej wiosce pod Poznaniem. od wczoraj stosuję i nie moge sie juz doczekac metamorfozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyje**** ta odżywka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiapolska
polecam dziewczyny bo warto!!! Zobaczycie, że po jej stosowanie wyrzucicie wszystkie maskary!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmapowraca
uzależniłąm sie od jej stosowania!!!! troche jest droga, no ale zeby wygladac ladniej trzeba roche poswiecic pieniazków :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszust. Bogaci się na okradaniu innych. Wprowadza lewe produkty, nabija ludzi w butelkę. Wykorzystuje i okłamuje pracowników. Poniżej pozostałe produkty pana Kaszubskiego: Lipocare Delipox, ] Vitalash, Belis Noir, A clear Iodine, Renewhair Biotin i kilkanaście!!! innych (Nctf revolution, Hialuro ultra, lipoxine, błonnik beta...). Poza tym, gdy zamówicie produkt, przyślą Wam inny. Następnie będziecie musieli zadzwonić na płatną infolinię (7 zł/ min), gdzie naciągną Was na koszty. Konsultant celowo przedłuża rozmowę a reklamacja nie zostanie uznana dopóki nie uzyska od Was wszystkich danych. 0000000 Oszukanych i walczących z oszustem zapraszam na stronę na FB: facebook.com/AntyPiotrKaszubski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkt jest bardzo skuteczny na odchudzanie portfeli. Firma "krzak" rozprowadzająca towar bez adresu siedziby firmy, działa jak Amber Gold obiecująca wysokie zyski. Wielka ściema i oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty z góry stosowałes ją w ogole, ze tak sie wypowiadasz jak ekspert?? spamujesz tylko, bo widzialam te same komentarze juz na nnych forach, pod opiniami przeróżnych produktów. DZIEWCZYNY to jest wpis konkurencji, ktory ma na celu zniechecic i zepsucia wizerunku firmy. Sałbe zagranie jak na dzisijesze czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest cudowna!!! Cena powónywalna do dobrych maskar, a lepiej używać naturalnych srodkow niz jakies chemie, ktore sklajaja ci rzesy i po umyci twarzy wszystko wraca do normy. Vitalash jest na prawde skuteczna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie dobra odżywka, a z polecenia mojej kosmetyczki i daje efekty rzeczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efekty rewelacyjnie szybko widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam bo nic nie pomagało na moje rzęsy. Uwierzcie mi wypróbowałam setki produktów, ale nic nie działało. Kupilam Vitalash i się nie zawiodłam usmiech.gif Jestem przeszczęsliwa że w końcu coś działa tak jak jest napisane, zero ściemy! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacolalighter
Zawsze miałam mega krótkie rzęsy jak koń jezyk.gif Wydawałam kupę kasy na przedłużanie rzęs, ale stwierdziłam, że muszę się ogarnąć i spróbować czegoś tańszego bo zbankrutuje usmiech.gif Wypróbowałam Vitalash i jestem bardzo zadowolona, dlatego mogę go polecić wszytskim kobietom które chcą mieć piękne rzęsy usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domniemana joanna
Ja miałam te sam problem z przedłużaniem i tragedia. Ciągłe przedłużanie rzęs sprawiło, że rzęs miałam coraz mniej, bo jak wiadomo przedłużanie osłabia włoski, obciążone dodatkowymi rzęskami wypadają. Posanowiłam przestać przedłużać i znaleźć coś co je wzmocni. Kupiłam Vitalash i byłam zdumiona efektami. Wow moje rzęsy stały się długie, mocne i gęste. Zrezygnowałam z przedłużania i uwaga uwaga z tuszu do rzęs również, ponieważ moje rzęski są tak spektakularne, że nie muszę ich niczym malować oczko.gif Polecam, nie czekajcie tylko kupujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkt jest bardzo skuteczny na odchudzanie portfeli. Firma "krzak" rozprowadzająca towar bez adresu siedziby firmy, działa jak Amber Gold obiecująca wysokie zyski. Wielka ściema i oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem kosztuje nie mało, ale efekty sa zzauwazalne w ciagu kilku dni!!! Dziewczyny nie dajcie sie oszukac na tansze produkty, ktore sa niestuteczne! Dobry produkt nie kosztuje 30zl!!! Ja bardzo polecam Vitalash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super odzywka, ktora na prawde dziala. :)) juz czekam na drugie opakowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciazwyssspy
idealna do osłabionych rzęs. Mi często one wypadały i nie wiedzialam jak to zapanować. Stosowałam różne odzywki i przez przypadek natrafiłąm Vitalash. Jako jedyna z wielu odzywek pomogla mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×