Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość głodowka2014

Głodówka 19.06.2014 ! Relacja

Polecane posty

Gość głodowka2014

Witajcie:) Po przygotowaniu do głodówki oczyszczającej (chcę szczególnie pozbyć się z organizmu wody oraz zaległych metabolitów, oczyścić organizm) w końcu nadszedł czas na START. NIe ukrywam, że zależy mi także na zrzuceniu kilogramów. Chcę głodować 14 dni, chyba, że wcześniej uzyskam efekt, wtedy przejdę na wychodzenie. Jestem zdrowa, robiłam wszystkie badania i po konsultacji z lekarzem, jak najbardziej mogę poddać się takiej terapii. Sama studiuję medycynę, więc robię sobie mały eksperyment. Zwykle ważę ok 50kg, niestety po terapii sterydowej na torbiele jajników, moja waga dobiła 60kg, gdzie w większości to sama woda....jak wszystkie kobiety wiedzą, mamy sezon wakacyjny i każda z Pań chce świetnie wyglądać, głodówką najlepiej pozbyć się wszelkich toksyn i wody, tak więc, właśnie dlatego się na nią zdecydowałam:) Zamierzam, codziennie relacjonować swoje zmiany w organiźmie oraz postęp w kwestii wagi. Każdy kto będzie chciał się zabrać za głodówkę, będzie mógł wiedzieć dokładniej na co się pisze:) Jeśli ktoś jest chętny, oczywiście może się przyłączyć ! Po wychodzeniu z głodówki oczywiście nie możemy przejść na niezdrową dietę, to jest naważniejsze. NIe po to tyle poświęcamy, aby wrócić do punktu wyjścia ! Start ! 19.06.2014 waga: 60,4 kg cel: ok 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×