Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzostarygość

Hmmm...nuda?

Polecane posty

Gość Awaria w piwnicy
Ni chuja.no nie da się przy was erotycznego natchnienia doświadczyć.jeszcze mi się awaria naprawi przez was.nawet wydymanie w ciemnościach nic nie dało.ustalcie polanę,ja będę sekundantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjdź za okno świeci słońce debilu....p.s twój mail to już nawet wilku i spragniona czterdziestka zna....he he stary jak chcesz żeby dalej ci wózek pchali to idź do opieki społecznej jakaś się tym zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoczyńcę (wg niektórych:-p ) to spotkasz nocą w ciemnej alejce.w lesie kleszcze.i sromotniki....w sumie też sano zło.:-D Rogata,sprecyzuj po co ci taki złoczyńca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś, kiedy Ciebie czytam zmieniam swoje poglądy na temat aborcji. W wyjątkowych przypadkach powinna być dozwolona nawet do 33 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborcja to ciebie już spotkała popatrz w lustro i się dowiesz co ci zabrali. ....Mądra dobrze wiesz jak jest. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty wiesz jak wyglądam, truposzu? Współczuję Twoim dzieciom. Chociaż jestem spokojny. Potomstwo Ci nie grozi. Nie ma takiej panny, która by Tobie dała. Możesz liczyć tylko na kozę i to na ślepą, żeby nie uciekła przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś, a nie czas teraz na kolejną sesję u psychiatry? Mam nadzieję, że teraz otrzymasz prawidłową diagnozę i zamkną Cię z zakładzie zamkniętym. Marnujesz powietrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę go zniszczyć raz na zawsze. Niech spierdala stąd jak najdalej i się więcej nie pojawia. Jacusiu, już tylko Ewa Cię toleruje, wymieńcie się mailami i gadajcie poza forum. Naprawdę już nikt poza nią nie chcesz czytać Twoich wypocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×