Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzostarygość

Hmmm...nuda?

Polecane posty

Ava, nie jara. Sam się do mnie przyczepił, ignorowałem go, ale wraca. Jest upierdliwy. Miarka się przebrała. Już mu nie daruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwo stara za kundla zgwałconego nasz w pizde bo może tak zostałem poczety a teraz ty zamiast jego odpokutujesz winy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż swoją twarz kutasa ci dam nie jestem homofobem ale geju masz robe jest kutas do zrobienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogata rzuć frugo,bo mnie i tak chce rozerwać!:-D Chłopaki załóżcie sobie temat ring.ostatnie starcie.i niech wróci zwycięzca po nagrodę.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, nie piję. Tylko jeszcze raz powtarza, ten kretyn zawsze się do mnie przypierdalał, nawet jak nic do niego nie mówiłem. Jacusiu, nie masz co robić? Pobaw się swoją cipką i zajmij się czym innym niż pisanie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy pisze tu za siebie ale nie jest stary tornado co pisze za Ewę awarie guuupia itd. Ty idioto za sciankowy nie pisz za Ewę że mnie toleruje .....kpw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robe? Idioto, Ty nawet mówić ani pisać po polsku nie umiesz. Skończyłeś chociaż podstawówkę? Bo matura to pewnie Twoje niespełnione marzenie. A może się jo jo jo jąkasz? Jak dostałeś przepustkę z psychiatryka, to korzystaj z niej rozsądniej, bo następnej możesz nie dostać. A racja... Ty i rozsądek?? Zagalopowałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wystarczy 150 stron w tył wejść na nudę i sobie poczytać. Ale Ty przecież masz zaniki pamięci. Bo jak bezmózg może mieć pamięć? Cały czas mylnie mam Cię za człowieka, a Ty przecież jesteś jednokomórkowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staruch robe nie wiesz co to jest? Do kamasutry zapraszam ....ale beret ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też idę bo zaczyna się tłumaczyc ze 150 stron idiota a życie jest piękne no chyba że się siedzi na kafe cały czas. .........barszcz jest bardziej popularny niż ty. ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×