Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RaFu

Wyjechałem do większego miasta.

Polecane posty

Ponad rok temu podjąłem pewną decyzję i wyjechałem z mniejszego miasta do większego. W zasadzie to bez żadnych znajomości, pracy a nawet mieszkania, od tak wyznaczyłem sobie datę, spakowałem torbę mając nie wielką ilość pieniędzy i wyjechałem w nieznane. Kiedy przyjechałem zamieszkałem w hostelu, znalazłem pracę następnie mieszkanie i pokój. Nie piszę tutaj by się chwalić, ale o moich odczuciach. Nie było łatwo był to rok pełen zawirowań, emocjonalnych, finansowych ale dałem radę. Wyjechałem bo chciałem coś zmienić w swoim życiu, tam gdzie mieszkałem wcześniej miałem pracę nawet dobrą, ale czułem, że w moim życiu nic się nie dzieje i dlatego na wariata wyjechałem. Zostawiłem wszystkie znajomości, rodzinę i udałem się w podróż. Nie była to podróż na marne, przez ten rok poznałem samego siebie, stałem się bardziej dorosły, do wiedziałem się co jest dla mnie ważne i stałem się samodzielny i zaradniejszy. Choć wiele jeszcze jest u mnie do poprawy to staram się każdego dnia zmieniać. Wiem, że jest to forum dla kobiet ale chciałem tu napisać i jednocześnie spytać się czy ktoś w życiu podjął się takiej decyzji jak ja, czy może ktoś chce to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze Ci odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci napisze tak małe miasteczka to są dla emerytów i przedsiębiorców a tym bardziej okropnie jest jak jest daleko do dużych miast boja tak mam a komunikacja lipna a bez samochodu ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miasteczka są dobre ale blizko dużych miast np Aleksandrów Łódzki koło Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×