Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość111

przyszła księgowa

Polecane posty

Gość gość111

zwracam się z pytaniem do doświadczonych pań bądź też takich które niedawno znalazły swoje miejsce zatrudnienia w dziale rachunkowości. Jestem studentką na kierunku finanse i rachunkowość i za około 2 lata będę musiała zmierzyć się z obecną sytuacją na rynku pracy i znaleźć upragnione miejsce pracy. Jednakże jak wiadomo na jedno stanowisko jest wielu chętnych więc aby zdobyć wymarzone zatrudnienie, CV musi się czymś wyróżniać stąd moje pytanie. jakie kursy i szkolenia warto zrobić oprócz sudiów na stanowisko księgowej? które są przydatne w życiu zawodowych bądź też które cenią pracodawcy ;) z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest doświadczenie - praktyka zawodowa, staż absolwencki, praktyka absolwencka. Musisz już teraz o tym pomyśleć. Teraz jest deregulacja zawodu księgowego, poczytaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję bardzo za odpowiedź. W te wakacje właśnie będę odrabiała studenckie praktyki więc będzie okazja żeby czegoś się nauczyć od strony od bardziej doświadczonych osób aniezeli wykładowcy. Zastanawiam się również nad wyborem studiów magisterskich. Lepiej studiować dziennie czy zaocznie i pracować? z jednej strony studia dzienne pozwalają na efektywniejszą naukę natomiast studia zaoczne pozwalają oprócz teori obyć się trochę z praktyką i zdobyć choć trochę doświadczenia. co o tym sądzicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Ci tak, mam koleżankę, która studiowała dziennie mgr (ale 5 letnie jednolite - ekonomia) po szkole miała tylko praktyki, z pracą było ciężko, potem dostała się na staż z UP, staż się skończył... Tak naprawdę to musisz sama zdecydować, ale prawda jest taka, że jako studentka będziesz miała większe szanse na zatrudnienie nawet na zlecenie w BR, bo taka osoba im się opłaca. Jak nie zatrudnienie, to praktyka absolwencka (która też jest płatna). Tak jak C***isałam jest deregulacja zawodu księgowego, oznacza to, że nie będą wydawane certyfikaty przez Ministra Finansów, więc teoretycznie każdy będzie mógł prowadzić BR. To co dla Ciebie najważniejsze to Doświadczanie zawodowe, na tym musisz się skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×