Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mobilny

"dziwna" miesiączka

Polecane posty

Gość mobilny

Witam. Mam taki problem chorowałam przez miesiąc, miałam 3 razy angine którą leczyłam, brałam zastrzyki domięśniowe, nabawiłam się zapalenia pęcherza. Zmierzam do tego iż to może mieć związek z tym co przechodze. Okres pojawił sie tydzien wcześniej niż planowany do tej pory miałam regularnie, @ trwa juz 7 dni a zazwyczaj miałam 5-6 max. A co dziwne miesiączka miała krwisty kolor (jasny czerwony) i nie zanosi sie zeby sie kończyła. Poza tym w 6-7 dnia @ bardzo boli mnie podbrzusze. Czy ktoś spotkał sie z takim problemem?. do ginekologa pójde najprawdopodobnie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudziarka
Na pewno stres i leki mogą mieć wplyw na wcześniejszą miesiączkę. Ale z tym jak dlugo ona trwa i jak jest krwista nie czekałabym raczej do poniedziałku. Przecież są szpitale ginekologiczne, które mają pierwszą pomoc. Do poniedziałku to jest 4 dni, więc troche dlugo jak na krwawienie takie z bólami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilny
z tymi bólami jest różnie raz boli raz nie boli. najbardziej zdziwiło mnie to ze kiedy powinien sie juz skończyć to zaczyna bolej jak gdyby mial byc to pierwszy czy drugi dzien @. poczekam do tego poniedziałku bo chce isc do swojego prywatnego. Ale dzieki za zainteresowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×